Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je pon říj 22, 2018 1:57 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Co si myslite o hrani za fake?
Bomba, jinak nehraju 14%  14%  [ 3 ]
Jo, obcas za fake zahraju 23%  23%  [ 5 ]
Nevadi mi to, ale hraju jen za svuj nick 36%  36%  [ 8 ]
Hrat za fake je srabarna 27%  27%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 22
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: FAKE nicky
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2005 6:03 pm 
*GOD*
*GOD*

Dnes jsem mel moznost precist vainuv komentar na strankach kde byla historie ceske doom sceny. Vain zde psal ze po roce pusobeni na ceske doom scene konci, protoze mu vadi ze cesi hrajou na lapu za fake nicky nebo neco v tom smyslu, hodil bych originalni text, ale ten uz je asi deleted.

Rad bych k tomuhle tematu napsal par radku. Sam patrim za hrace ktery nehrajou na lapu za jeden nick a obcas si vytvorim novy nick a hraju za fake. Proc?

Jednim z duvodu je uz mnohokrat zminovany pocit odpovednosti, protoze pokud hraju za svuj nick snazim se hrat jak nejlip umim, zbytecne nedostavat na prdel nebo delat blbosti. Tohle si za fake muzu dovolit, muzu hrat uvolnene, nevadi mi kdyz dostanu sadu a hlavne nikdo nemuzu ocumovat jakej je muj styl hrani.

Dalsim duvodem muze byt napriklad stizena situace hrani, napr. znam lidi co hraji z prace a u nich je mozny ze rozehranou hru nemusi dohrat, protoze zrovna pribehne sef a ten by asi nerad videl spustenyho zdaemona. Tim padem hrac opusti hru, coz kdyby delal za svuj nick asi moc dobrou povest neudela...

Stizeny situace muzou byt i moznost hrani dooma bez zvuku, se zapnutym radiem nebo winampem. Fakt nevim proc bych mel hrat duel za svuj nick a vezi na plny koule a pak dostat nehoraznej kotel a zkazit si uz tak blbou reputaci. Radsi si vemu fake a dostanu na rit, vitez je spokojenej ze vyhral a ja spokojenej ze sem si zahral a nikdo nevi ze sem prohral 40:5 s nakou chorvatskou lamou.

Nekdy se stane ze si dam fake jen proto abych moch rosekat nekoho koho nemam rad a proc taky ne, dotycna osoba je pak nasrana ze:).

Odehral sem uz nepocitane zapasu proti fakenickerum, at uz chorvatskym, ceskym nebo jinym. btw Launcher s vlajeckama byl uz ve verzi 08 ktera je uz nejmin pul roku stara. Fake nicky patri ke kazdy hre, neni to zadna specialita zdaemona nebo dooma. Kdyz se podivate na jiny hry, ktery se treba hrajou na profesionalni urovni, tak ty nejlepsi borci pokud hrajou na verejnech serverech - hrajou pokadzy za faky. A proc asi, nechteji prozrazovat svuj zpusob hry viz. Fatality, toho v podstate muzete videt hrat za svuj nick jen na svetovejch lan turnajich.

Pokazdy kdyz jsem s nekym takovym prohral mel sem v hlave takovyho brouka a porad sem si rikal kdo to moch bejt, nekdy se na to prislo, nekdy ne, ale svet se kuli tomu nezboril a neposral.

Faky k verejnem serverum patri a urixi vaine, sory hosi ale rikat nekomu vyserte se na fake nicky je podle me trosku sobecky.

Tohle si myslim o fakeovani zhruba ja:) a vy?

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2005 7:59 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

Tak, Twister tady napsal hezký důvody, proč někdy hrát za fake, ale můj názor je, že většina lidí hraje pod fakem jen z jednoho prostýho důvodu a to proto, aby si nepřipadali trapně, když je někdy porazí někdo, kdo nemá takovej respekt u ostatních jako oni (neříkám, že to platí ve všech případech, ale myslím, že ve většině).
Já hlasuju v anketě, že hrát za fake je srabárna. Ať se na to podíváte jak chcete, vždycky má výhodu ten, kdo ví, proti komu stojí.

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2005 5:01 pm 
*GOD*
*GOD*

Já za fake občas hraju a nemyslim si že bych byl srab no..

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2005 6:38 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

ja hraju za fake jedine kdyz hraju Coop abych si zbytecne nekazil statistiky.. a to je takovy fake ze je tam navic tecka tudiz Roadse. jinak sem za fake nikdy v zivote nehral a nikdy nebudu.. hlas:Hrat za fake je srabarna

Předmět příspěvku: he
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2005 11:44 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

jo hosi, tak ted jste se tady pekne zprofanovali

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát čer 10, 2005 5:18 pm 
*DEMON*
*DEMON*

Vetsina tech duvodu co tu napsal twister se da vyresit tak, ze tomu s kym hrajes napises: Posloucham mp3ky, sem v praci, nemam naladu, hraju bez zvuku, nemam zrovna dobry pripojeni...atd... Kdyz mi tohle nekdo rekne, tak chapu ze hraje hur, nebo ze se odpoji v pulce, nebo ze ja nevim co... Na druhou stranu muze bejt otrava tohle vysvetlovat nakymu chorvatovy nebo co, takze je jednodusi si vzit fake.

Kdyz tady twistere pises, ze faky sou ve vsech hrach a nejlepsi hraci jinejch her ani za svoje nicky nehrajou, jenom na LAN atd, tak te musim upozornit, ze DOOM nejsou jiny hry, ale doom je doom. To ze v jinejch hrach se lidi neznaj neznamena ze je to dobry. To ze v jinejch hrach se cile cheatuje neznamena ze je to dobry. To ze v jinejch hrach na sebe lidi nadavaj neznamena, ze je to dobry. Stejne tak to ze v jinejch hrach lidi fakujou neznamena ze je to dobry. Nemusi to ale samozrejme znamenat ani to ze je to spatny, na to muze bejt rozlisnej nazor.

Muj hlas: Nevadi mi to, ale hraju jen za svuj nick. I kdyz s tim ze mi to nevadi to tak zhavy neni. Prece jenom mi to v jistym smeru vadi. Chci vedet s kym hraju, chci si s nim pokecat popripade a proste je to takovy divny, kdyz vis, ze je to fake ale proste z neho nedostanes jeho pravej nick. To me pak sere... Presto si nemyslim ze je to srabarna, ale spis neco jinyho. Nevim ale jeste presne co:)

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát čer 10, 2005 8:06 pm 
*GOD*
*GOD*

Jo chci te videt jak vysvetlujes nekomu ze hrajes bez zvuku nebo poslouchas mp3ky, ten druhej si bude myslet svoje a to ze se vymlouvas kuli prohre a hledas duvody jak to vysvetlit. Nevim proc by mel bejt Doom jina hra nez ostatni, vsude to chodi stejne a doom rozhodne neni bezchybnej co se tyka komunity lidi. Driv sem si myslel ze CZ doom je v pohode ale to uz si ted fakt nemyslim, protoze co se deje posledni dobou me pekne sere...

Ja kdyz si chci zahrat normalni hru z prdele tak si ten fake proste vemu at si rika kdo chce co chce. Uz se mi treba stalo ze za svuj nick se do me pusti nekdo uplne neznamej a zacne mi nadavat, to nemam zapotrebi, vemu si fake odehraju si svoje a du pryc.

A kdyz chci solidni duel vemu si svuj nick nebo du na GZ, ja v tom problem nevidim ale hodne lidi asi jo, tak at... :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát čer 10, 2005 10:10 pm 
*GOD*
*GOD*

Tomso to co pises neni realny, ja muzu nakrasne napsat ze hraju jen tak/posloucham music nebo cumim na televizi(jednou sem hral v okne a v druhym mi bezel film) ale co ty lidi co prijdou behem hry, a ty co refreshujou launcher a ty co se pripoji kdyz naskoci SCOREBOARD, to bych musel mit vsechny vymluvy nabindovany a furt je tam sypat - to pusobilo by to fakt komicky.
Navic predstav si ze to hrajes dejme tomu uz delsi dobu, spousta lidi te bere jako dobryho hrace, ale jeste nejsi hvezda dejme tomu, pak se prihlasis do turnaje v entryway a tam porazis celou evropskou spicku. Najednou si v ocich vsech pan hrac, mysli si jakej nemas megaskill a chtej to videt, chtej videt jak si dobrej a jak kazdyho trhas na kasi, a taky si s tebou chtej zahrat aby ses jim predvedl, jak psal twister....budou proti tobe hrat jako kdyz je to mistrovstvi vesmiru, jak dlouho muzes takovejhle tlak unyst. Pokud ti zalezi na tom co si o tvoji hre a skillu ostatni mysli tak si treba zacnes rozmyslet jestli budes hrat - kdyz te zrovna boli zub /hlava/ruka/noha - kdyz ses malo vyspal - kdyz si unavenej z prace/skoly...atd atd..spousta lidi co ted pise jak hraje za svuj nick si treba nedokaze predstavit co to znamena ztratit lesk, tak treba az nejakej megaturnaj za 2 mesice vyhrajou tak budou mluvit jinak. Urcite ma tohle hodne co do cineni z nafouknutym egem, resp. s tim jak se lidi snazi za kazdou cenu drzet predstavu u ostatnich o tom jak sou dobry tak vysoko jak jen muzou, kazda hra ktera muze prispet k tomu ze jen malicko klesnou je spatna hra. Jakkoliv spatna - tohle je prece jen prirozena lidska vlastnost, chces bejt dobrej a chces aby lidi vedeli ze dobrej ses. A prave pro to jak to je prirozeny je zaruceny ze to uvidis v kazdy hre, a sundejte si uz ty ruzovy bryle, doom je hra jako kazda jina, jediny co mela spešl byla ta komunita, malo lidi to hralo takze bylo malo prostoru pro nejaky nesvary a nenavist, navic ty lidi se potrebovali, kdyz se ti 5 z 10 ti lidi rozhada tak to muzes zabalit, dneska se casy meni, lidi hraje porad vic, komunita roste a stava se z ni komunita jakou najdes u spousty jinejch her.

Doufam ze kazdej poznal ze tohle neni zadna moje zpoved, ja zadnej turnaj nevyhral{krome ctf ale to byl team tri}, mluvim ciste obecne.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2005 11:11 am 
*DEMON*
*DEMON*

Hele jo, ja se do faku nenavazim nijak moc. Nasere me to jenom obcas, kdyz ten hrac proste vim ze je cech, ze ho znam a ze je to nakej kamos...proste jeden z vas. No a za boha se nemuzu dozvedet kdo to je. To me pak sere. Ale jinak ty duvody vase chapu, no...

Je to skoda ze doom komunita nemuze zustat takova jaka rikate ze byla...a jakou sem MOZNA zazil, kdyz sem zacinal. Mozna mi to tenkrat prislo dobry jenom proto, ze to pro me bylo novy a pritom ta prava slava cesky doom komunity byla uz pryc, protoze uz nebyli Doomers a Dx uz taky byli jenom radster a x-jack, LANky uz byli v herne misto na nakym place s vlastnima kompama, kam prijelo 6-8 lidi atd atd.... Hm. Je fakt, ze nepamatuju vlastne nic:( Skoda, me by se takova komunita libila a bylo by vsechno lepsi. Stacilo by se nehadat aspon mezi sebou...

Tak jo. Proti fakum uz nic nereknu, myslet si o nich nic nebudu a bude klidecek:). Jenom prosimvas kdyz budu fakt vyzvydat kdo se skrejva pod fakem, tak me to rict muzete, ja si o vas nebudu myslet, ze ste se zhorsili, nebo ze ste ty MP3ky neposlouchali, ze to je jenom vymluva...:). A kdyz s vama budu chtit hrat, ale vy zrovna nebudete mit nejvrcholnejsi formu, tak si se mnou klidne zahrajte, pac jestli mi date 50:5 nebo 50:20 je prece celkem jedno...nebo ne? Se mnou totiz hrajete pro zabavu, to si zapamatujte! :roll:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2005 6:06 pm 
*GOD*
*GOD*

No Tomso tak ja sem teda s tebou jednou za fake hral sory:) Ale na svou omluvu musim rict ze ty si prisel do hry ja tam uz byl:)).

A jinak k ty drivejsi komunite, ono to bylo neco jinyho, protoze ty lidi se vlastne nikdo moc neslejzali na hru, protoze gz nebyla, max tak irc kde myslim ze kdyz se sesli ve 4 tak to byl uspech. Bylo proste malo lidi a vsecko bylo krasny.

Dneska tu mame spoustu hracu a vsichni proste nejsou takovy jaky bysme je chteli mit, krasnej priklad:

me nema rado hodne lidi (ted nemyslim berana, protoze ten me miluje//a je to opetovany cit:)) a ja taky nemam rad hodne lidi zeyo.

Cim vetsi je komunita lidi tim vic je problemu, viz CS a ted COD

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2005 7:24 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

To, že fejkujete kvůli svýmu nafouklýmu egu mě celkem rozesmívá :lol:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku: ,...
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2005 8:46 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Tomas ma pravdu, i kdyz vite, proc jste mne uz dlouho nevideli v zadny hre ?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned čer 12, 2005 5:23 pm 
*Doom Marine (i s helmou)*
*Doom Marine (i s helmou)*

Venca protože pořád fake co?

No dobře, chápu, že vám vadí, že někdo refreshuje server a sleduje skore, nebo se připojí až na konci a vidí že někdo "slavnej" zrovna dostal na prdel, tak používáte fake. Ale sakra když tam je někdo z české doom scény, a navíc tak odvážnej, že má i svůj nick, tak mu sakra můžete říct kdo to je. Když tam zrovna je nějakej chorvat tak třeba jen naznačim, "já jsem ten co má citlivost myši že by ses z toho posral" (ufon), nebo "lozil jsem pre a rikaj mi touster" ( =)) a nebo "říkaj mi fčelka mája" (wosi =). Bude to vědět jen českej hráč a chorvatovi dojde hovno. A když mi před duelem řeknete jsem v prdeli a lamim tak to nebudu brát jako výmluvu. Takže klidně noste fake nicky, ale hlaste se k nim. Jasně můžu odmítat duely s fake nickem, ale s kym si potom zahraju když tam jsou jenom fake nicky. Řekne mi: dáš duel? já odpovím až řekneš kdo jsi a on odpoví tak nic no. Aneb každodenní nálmuvy na duel. :x

Profil Zobrazit autorovy stránky  

Předmět příspěvku: zadney
PříspěvekNapsal: ned čer 19, 2005 5:41 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

Fakovani je sracka a obdivuyu urixe a vaina, kteri hrajou bez feyku..Jsou snad jediní, kterým nevadí, že prohrajou.

Titan nechce prohrát, takže bude hrát naplno skoro vždy, jenže nějaká lamička (si dosaďte samy..) nemá co ztratit. Takže s Váma bude hrát každey den až Vás jednoho dne porazí, protože to jednoduše ukempí nebo už Vás to s ní nebaví, takže nehrajete naplno a prohrayete...

Jediný o čem fake nick je, je o tom, že se bojíte PROHRÁT..a? svět se nezboří, nebudete mít čistý konto! a? VY HO CHETE MÍT ČISTÉ..takže si dál feykuyte.. (ted nemyslím VY jako komunitu [ne twistere, nemám komplexy, jen Votevřený woči gumo - do všeho taháš svoye osobní spory - tahey (a touhle závorkou já už taky, takže ti děkuyu..)]

Fatality - to platí u hodně her, ale jsou tací, kteří si akorát přejmenují svůj klanový nick (odělají tag).

Kidy ohledně poslouchání mp3, hraní v práci atp. - TAK V PRÁCI NEHRAJTE A DOMA NEPOSLOUCHEJTE MUSIC.. Pokud přece, tak to řeknu přede hrou, a vůbec nejlepší je, když si tu hru domluvíte s kámošem nebo s někým v klanu.

Když Vám někdo ve hře nadává, tak si vypněte chat. Víc bych to neřešil. Zase je to o tom, že Vás to sere, nedokážete to překousnout.. Tak fakuyte..

Jediný k čemu je fake opravdu dobrý, je někoho pořádně nasrat - a to se povede snad i když to nechcete.

V jiných hrách hraju (teď napíšu samozřejmě) za fake nick. Proč? Nechci tahat svůj nick do jiných her - čistě osobní důvod..nevim jak vy..

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned čer 19, 2005 6:09 pm 
*GOD*
*GOD*

a jeste nam rekni proc fakujes ty, viz. turnaj apod, navic co je to za agument, "nehrajte v praci a neposlouchejte mp3", ale ja chci poslouchat hudbu a kdekdo chce hrat v praci, a to nam prave fake umoznuje bez postihu, jinak sem rad ze ti vidim zpet uz me nebavilo delat tady tvoji praci a do vseho rejpat

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned čer 19, 2005 6:37 pm 
*GOD*
*GOD*

Jezisi kriste, do ceho taham spory woso? Koho sem urazil tim co sem tu napsal a cim? Pan nejchytresi a kecamdovseho mi to jiste vysvetli. Jedinej kdo do vseho co dela taha spory ses ty a opet si to potvrdil svym "prispevkem".

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned čer 19, 2005 7:00 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

Tak sem to asi fakt psát neměl, nejsem vůbec zpět, vracet se nechci..

Kde bereš, že jsem feykoval při turnaji? Na Lapu jsem feykoval z toho samého důvodu jako ostatní, nechtěl jsem prohrát, ale člověk se mění a dojde mu, že to nemá zapotřebí, jenže ostatní feykovat na lapu budou dál..

Když ti hrozí, že přijde šéf, tak nehraj, pokud hraješ a musíš to přerušit, není problém se později omluvit, pokud umíš dobře anglicky tak i ostatním. Jestli ti nevěří, tak ať ti nevěří, ale myslim, že je to lepší, než mít pověst feykra..

Zatras například hraje líp když poslouchá hudbu, jak ostatní netušim..

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned čer 19, 2005 7:06 pm 
*GOD*
*GOD*

Serte na něj to je spíš k smíchu co sem napsal...
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte čer 21, 2005 1:38 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

Takže díky ufonovi jsem konvertoval. Feykujte si jak chcete, nijak zvlášť mi to nevadí, aspoň vim kdo to asi tak může být, pač jedinýho koho poznam je asi tak ufonova hra a tu si můžu splést ještě s vainem:D dobře vysvětleno je to v ALI gb..

twister:
twister píše:
Jezisi kriste, do ceho taham spory woso? Koho sem urazil tim co sem tu napsal a cim?

Tímto:
Citace:
Dneska tu mame spoustu hracu a vsichni proste nejsou takovy jaky bysme je chteli mit, krasnej priklad:

me nema rado hodne lidi (ted nemyslim berana, protoze ten me miluje//a je to opetovany cit:)) a ja taky nemam rad hodne lidi zeyo.

A tímto:
twister píše:
Pan nejchytrejsi a kecamdovseho mi to jiste vysvetli. Jedinej kdo do vseho co dela taha spory ses ty a opet si to potvrdil svym "prispevkem".

Ja ve svym "postu" nemam vysmesny hlasky na vsechny kolem jako ty nebo tvoye prava ruka method. (az na tu 'pravou ruku' - ale to tak ani nemuzes brat).

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte čer 21, 2005 1:57 pm 
*GOD*
*GOD*

Smysl celyho toho prispevku nebyl v tyhle vete! Tohle jsem myslel obecne jako priklad, vubec v tom nebyla zadna narazka, coz je tobe ale uplne jedno a hned sis to vysvetlil po svem, zatimco celkovy kontext toho co sem psal ti asi unikl, coz je mi lito. Kdybych chtel napsat neco o tobe, tak bych to udelal.

Co se tyka narazek na Methoda tak se muzu jen pousmat.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]