Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je stř srp 15, 2018 7:13 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Doli
PříspěvekNapsal: úte zář 05, 2006 11:27 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Kucí neutíkáte trochu od tématu ??? Co má co dělat angličtina s volbou kapitána??? Pokud vim tak se bude volit a jelikož žijeme v demokracii tak jakákoliv diskriminace je nepřistupná vy TUPCI. To že neslyšim neznamená že neumim napsat synfonii vy NOOBové !!!!!

Nechci tady dělat flame ale už si o to řikáte delší dobu,prostě zavřete tlamičky vy lumičky a rozjedte volbu toho ŠTÁBSKNIPLA co bude dělat kapitaná a neřešte jestli umí anglicky a nebo paRUSKy lamy.Ten dotyčnej si to určitě pak nějak zařídí aby domluvil zápas proti UGANDĚ a bohatě mu stačí aby napsal : CZ vs UGANDA start match 6.9.2006 21:15,ok???

A budto budou souhlasit nebo ne.Někdy mi přídete jako fakt noobové co jenom tlachaj o píčovinách protože musí něco tlachat a dělat chytrý jak by měl mluvit i kdyby byl hluchoněmej tak vám to může bejt jedno protože člověk co bude kandidovat si určitě rozmyslí aby si neudělal ostudu.

ŽEL BOHU ZA POSLEDNI 2 ROKY JE TOHLE BĚŽNÁ VĚC :( BEJVÁVALA NORMÁLNÍ DOBA kdy nebyl flame ale činy.

A jestli je pro vás otázka toho kdo jak mluví natolik důležitá u kapitána tak napište jen PODMÍNKY PRO KANDIDATŮRU: Umět plyně anglicky
Flexibilita
Schopnost sám se rozhodnout
a měl by umět i zpívat
hrát na housle
nabízíme:
kurevsky dobrý zázemí
profesní růst
Chytráctví až na pudu

s ouctou a už konečně přestante flamevat fakt se to nedá,STARÝ ZLATÝ ČASY

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte zář 05, 2006 11:30 pm 
*GOD*
*GOD*

<ID>Houbar83 píše:
Ten dotyčnej si to určitě pak nějak zařídí aby domluvil zápas proti UGANDĚ a bohatě mu stačí aby napsal : CZ vs UGANDA start match 6.9.2006 21:15,ok???

hehehe houba boduje

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř zář 06, 2006 12:09 am 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

http://www.grapheine.com/bombaytv/play_ ... id=1604643

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř zář 06, 2006 10:54 am 
*DEMON*
*DEMON*

NO myslel sem ze sme se bavili docela k veci celou dobu a snazili aspon neco dohodnout, ale jelikoz nekterym pripadam jako noob a neschopak co si hraje na chytryho a jenom tlacha... a asi takovejch bude vic... tak si myslim ze bych se na to tady mel radsi vysrat no:(.

Mam asi jinej pohled na dooma nez nekteri oldschooleri, kteri vylozene prahnou po tom netlachat OT a tak pisou naprosto dumyslne promysleny prispevky k veci, o kterou se predtim vylozene hodne zajimali a tak maj hodne dulezitejch a vecnejch poznamek k jejimu prubehu, zejo HOUBARI.

Ses fakt kokot kdyz napises takovy picoviny a podle me si muzes jt polibit prdel, protoze jestli tim tvym prispevkem myslis zas po dlouhy dobe nejakej CIN a jako ze si to misto toho tlahani rozlousk tak to ses fakt ubohej...

No flame.

Profil ICQ  

Předmět příspěvku: Doli
PříspěvekNapsal: stř zář 06, 2006 12:05 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Chtěl bych napsat všem jenž sdílí Tomsovo názor na muj post. Nehodlam se omlouvat za to co jsem napsal ale hodlam se omluvit za to jak jsem to napsal.Mohl jsem to napsat jemněji.

Jelikož jsem se bavil s Tomsou na ICQ tak zazněla i věc že si nevážim práce lidí co na tom dělaj,chci jen říct že si vážim práce kterou děláte,jen jsem chtěl vás trochu popíchnout aby se to rozjelo.Zde se už nebudu vyjadřovat nebot nechci tuhle debatu zavést někam kde nemá být,TOTO BERTE JAKO OMLUVU ZA ZPŮSOB JAKÝM JSEM TO NAPSAL.

s ouctou Houbař83

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř zář 06, 2006 7:10 pm 
*GOD*
*GOD*

Houbo sorry ale tohle byla normalni civilizovana debata K TEMATU nez si prisel ty a zacal si rozhazovat lamy na jednu a nooby na druhou stranu.
Volba kapitana a dohodnuti podminek chodu repre je uz davno v chodu na jinych strankach, tady tohle forum je vazne jenom tlachaci a nic zavaznyho se v tomhle topicu uz resit nebude.
Priste az budes chtit napsat podobnej flame starter tak se zhluboka nedechni, vydechni a zavri okno prohlizece, predem dik i za ostatni.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř zář 06, 2006 9:11 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

lol chlapi, co blaznite? dyt to je naprosto ocividnej houbaruv joke, jak si to muzete vzit osobne? :)

edit: precetl jsem si to jeste parkrat a uznavam ze to nemuselo hned vsem dojit 8)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř zář 06, 2006 9:55 pm 
*DEMON*
*DEMON*

sneakfast píše:
lol chlapi, co blaznite? dyt to je naprosto ocividnej houbaruv joke, jak si to muzete vzit osobne? :)

edit: precetl jsem si to jeste parkrat a uznavam ze to nemuselo hned vsem dojit 8)

Mno nemuselo to vsem dojit protoze houbaruv joke poznam a tohle joke nebyl. A kdyz sem se s nim bavil pak asi hodinu na ICQ tak mi sam potvrdil ze to tak opravdu myslel. Samozrejme s tim ze nechtel nikoho urazit nebo nekomu nadavat... jenom tim slovnikem chtel podtrhnout svuj nazor coz bohuzel neudelal uplne nejstastnejc no...:/

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř zář 06, 2006 10:02 pm 
*GOD*
*GOD*

Dalsi prispevky ktery se nebudou tykat tematou se mazou. :roll:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]