Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je pát kvě 25, 2018 6:26 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Turnaj
PříspěvekNapsal: pát led 11, 2008 5:22 pm 
*Marine*
*Marine*

S Lukášem jsme se bavili o tom, že bychom mohli rozjet jeden turnaj. Zatím počkáme z důvodu vytíženosti v poslední době, protože je MČR, turnaj na GP apod. Chtěli bychom vědět váš názor, jestli to vůbec má cenu dělat.
No a co vlastně půjde? Jde nám o to, aby se v tomto turnaji týmy ukázali v opravdu plné síle. Bude to na víc kol, první kolo vypadá pravděpodobně na mapu 16. Bude se hrát v 5 hráčích a bude se hrát na timelimit 30 minut. Budou to tedy opravdové souboje. Přesné DMFLAGS zatím neřešíme, myslím že by ale mohlo být klasické. Na overtime ještšě nevíme, jestli se bude hrát, můžete se i vy vyjádřit. Jsme ochotni pro turnaj vytvořit nějaké stránky. Týmy mohou být jakékoli s jedinými podmínkami: minimálně 5 hráčů a čestí hráči.
Budu opravdu moc rád za všechny názory, ať už negativní či pozitivní. Nejvíce bude záležet na zájmu a účasti. Záleží hlavně na vás.. tak piště :-)

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob led 12, 2008 12:45 am 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

to nejak nechapu :), proc jenom mapa 16
jak se to bude lisit od klasickych turnaju

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob led 12, 2008 3:46 am 
*Zabiják (Drsoň)*
*Zabiják (Drsoň)*

Mno a o jakej turnaj se vubec bude jednat? TDM, CTF? Nic nebylo receno, ale predpokladam ze to bude CTF teda (map16 ale v TDM klasika wad taky dobra :) ) Dalsi vec je koncept turnaje..kolik kol, mapy atd..jestli bude system jako MCR a tak..a otazka zni, jestli vubec to bude mit cenu pac MCR je v prubehu ze jo :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob led 12, 2008 6:20 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

eee jestli to dobre chapu, jde o dlouhe ctf s peti hracema v map16? takze kdyz budou hrat sm s nejakym mene zkusenym klanem, budou to proste muset prasit celou pulhodinu, protoze to nemuzou ukoncit po peti minutach odnosenim :) btw 5 hracu na klan je podle me docela krizovka poshanet.
co treba naopak mensi ctf turnaj, kde by se lidi do tymu rozhazeli nejak pseudonahodne? treba podle vykonnostnich kosu pro udrzeni vyrovnanosti :) absence klanove delby ubere vaznost a podle zajmu by to mohlo byt 3 nebo 5clovekove.
kazdopadne jen prispivam do brainstormingu, ted je jeste hromada veci k dohravani

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob led 12, 2008 7:05 pm 
*Marine*
*Marine*

nevim o co jde, ale jestli o nejaky CTF na 30 minut, tak mi to na ty vase OPRAVDOVE souboje moc nepripada, to bude spis nuda, nic proti

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob led 12, 2008 7:16 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

to bude tdm :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2008 12:59 pm 
*Marine*
*Marine*

jo 5 na 5 v map 16 rakety rakety a rakety haluz vlajka po 20 minutach rakety..bezvadna hra

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned led 20, 2008 5:59 pm 
*Marine*
*Marine*

Jedná se o CTF samozřejmě :) schválně jsem nezmiňoval klany, ale týmy, tzn. jakékoli. Timelimit sem asi trochu přehnal.. Mapa se asi bude hrát jiná, nejlíp některá kde se to nedá zakempit. Hrálo by se podobně jako MČR pouze jedna nějaká mapa.
Sem rád za komentáře, chtěl jsem se jenom zeptat, jak jsem uváděl, jestli by to mělo cenu. Zároveň jsem zmiňoval že to bude až po MČR, samozřejmě ne bezprostředně po něm. Bojím se ale toho, že se zkrátka zápasy nebudou odehrávat včas..
Tak budu rád za další komenty a poznámky díky

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 22, 2008 6:41 pm 
*Marine*
*Marine*

Nevim, me to moc atraktivni nepripada. Jen me ted nejak napadlo udelat neco, vzhledem k diskuzi co je na predators, jako : 3v3 Normalni mapa nejaka v CTF, ale nehralo by se na obe strany, ale treba red by utocili a blue branili. Hrali by se 2 hry v jedny mape (po 1. se tymy prohodej) a dejme tomu se bude hrat treba na 2 vlajky (jedna me napadla jako prvni, ale asi je to malo, i kdyz...) No a utocej treba red odnesou 2 vlajky a zapamatuje se cas, no a pak se to obrati a ten tym je musi prekonat.

Proste neco jako STOPWATCH :)

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2008 12:34 am 
*GOD*
*GOD*

Darg píše:
Nevim, me to moc atraktivni nepripada. Jen me ted nejak napadlo udelat neco, vzhledem k diskuzi co je na predators, jako : 3v3 Normalni mapa nejaka v CTF, ale nehralo by se na obe strany, ale treba red by utocili a blue branili. Hrali by se 2 hry v jedny mape (po 1. se tymy prohodej) a dejme tomu se bude hrat treba na 2 vlajky (jedna me napadla jako prvni, ale asi je to malo, i kdyz...) No a utocej treba red odnesou 2 vlajky a zapamatuje se cas, no a pak se to obrati a ten tym je musi prekonat.

Proste neco jako STOPWATCH :)

tohle je skvelej napad, bylo by super v tom udelat turnaj

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2008 3:15 pm 
*Zabiják (Drsoň)*
*Zabiják (Drsoň)*

S dobre vybranou mapou by to bylo fakt husty.. tak se toho Dargu ujmi a dem na to :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob led 26, 2008 4:33 pm 
*Marine*
*Marine*

Souhlasím, dobrý nápad. Už jsem jednou přemýšlel o tom, že by bylo prima kdyby byl nějaký ctf wad kdy byli např. 2 týmy ale jenom jedna vlajka (každý tým by měl nějaké místo kde se skoruje)
Myslím že by bylo dobrý se dohodnout na nějaké té mapě. Osobně se mi docela zamlouvá 19, tam by to mohlo být docela zajímavý, ale obával bych se toho že by vlajky padaly málokdy :) taky by byla podle mě dobrá 9 a 27.

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát kvě 02, 2008 7:55 am 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

Hm... mě to jako dobrý nápad sice taky přišlo, ale po tom, co jsme to s dewem, dargem a drazou zkouseli se mi to přestávalo líbit.. jednak asi kvůli tomu, že jsem nevěděl, kdy mám dělat co. Prostě jsem se jednou, když jsme bránili v map09, sebral a zdrhal soupeřovi vzít vlajku :P dew z toho chytl záchvat a než jsem se stihl vrátit odnesli nám náš hadr.. :evil:
Každopádně, když se toho Dargu ujmeš, velmi rád se k tobě přidám, budu tě podporovat :) a do turnaje se regnu s nejlepším týmem ;) GL

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]