Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je pon pro 11, 2017 5:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Moderátoři
PříspěvekNapsal: sob bře 06, 2004 1:28 pm 
*Zabiják (Drsoň)*
*Zabiják (Drsoň)*

Funguji tady moderatoři :?:

Bylo by to celkem super kdyby sme to tady mohli moderovat...mazat nevhodne (sproste) prizpevky , nekdo tady obcas nechte posle 2x stejný prizpevek ze by sme to tady mohli trosku promáznout :) Tusim ze na jinych forech muze i moderator premistit nejake tema tam kde si vic hodi..např když někdo posle dotaz o LAN akci treba do sekce multipl. atp ...

Jo a jeste neco k cemu jsou tu ty Uživatelské skupiny :?:

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku: re
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2004 3:23 am 
*Marine*
*Marine*

Moderovani by byla dobra vec
Ale myslim, ze by to bylo narocne organizacne i casove. Musel by se zvolit moderator. Ten by mel tyhle prava. Ale prave pro nej by to bylo casove narocne. Cist denne cca 10 prispevku a hodnotit, kterej je nevhodnej.

Navic nektere prispevky jsou castecne flame, ale nejaka ta informace v nich taky je.

Me napadla jeste jedna alternativa. Kazdy by mohl filtrovat prispevky v tematu ktere zalozil on. Treba ja jsem zalozil tema doom a alkohol a kdyby mi tam nekdo zacal nutit ze malo chodim na gamezone tak usoudim ze to tam nepatri a smazu to. Bylo by dobry kdybych cast prispevku mohl nahradit slovem [censored] ale to uz by byl moc velky zasah do tohohle systemu. ale ta alternativa by mohla jit. Nebo neeee?

Jinak je obrana jasna. Neodpovidat na vypady jedincu co radi provokuji. I me se to nekdy stane, kdyz sem pridu trochu napitej. ;)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2004 7:15 am 
*SKILLER*
*SKILLER*

No jeden moderator na vsechno by to asi neutah. Takze by byl spis pro jednu sekci jeden moderator, to neplati pro D3 tam by jich bylo vic.
Nebo by mohly moderovat 2 lidi jedno tema aby nebyla zaujatost jednoho moderatora.

Ale dobry napad je moderovani toho co si clovek zalozi, jenze newim jak by to bylo udelane a jak je to tady s tim systemem, takze to by nam mohl rict smash.

Nalitej jo?

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2004 2:55 pm 
*Zabiják (Drsoň)*
*Zabiják (Drsoň)*

kolik by ste tady chteli proboha moderatorù ?? Je to prece stranka idoom.cz takze o DooM sekci by se mohl starat twistr , smash .. a o DooM3 se sekci já :wink: ....samozrejme by sme se mohli doplnovat :!: Tady bohate staci dva moderatori doted tu nebyl zadny a funguje to bez problemu....de o to kdyby tu nahodou prisel nejaky fakan a zacal tu delat bordel aby ho mohl nekdo ten jeho prizpevek smazat!

Funguje to tak na vsech jinych forech kde chodi stovky uzivatelu denne a v pohode to zvladaji treba dva moderatori...

Předmět příspěvku: System
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2004 1:11 am 
*Marine*
*Marine*

Ten system tohohle fora je docela promaklej a moderovani samozrejme umi. Umi toho dokonce mnohem vic. Vse zalezi na smashovi co povoli a co ne. Jako ted to este de ale co casem az tu bude treba nekolik tisic prispevku? kdo se pak v tom vyzna kdyz klikne na tema doom3 a diskuse ho stejne pretransformuje na tema co mel Kudlacek k obedu:-))

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2004 6:21 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

jj az vyjde D3 tak se najde nakej ten blbecek jako na PG v CS foru.
Jenze smash tu je jednou za rok a twister newim, ale myslim ze nigdo nebude tak sprostej (v D2 sekci) nebo nevhodne se chovajici.

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát čer 11, 2004 3:27 pm 
MODERATORI

ano bylo by to dobre kdyby KELVIN a jemu podobny mely moznost moderovat,pak by totiz kazde tema obsahovalo asi tak jeden prispevek,za tu dobu co jsem chodim jsem jeste nevidel tema ktere se strikne dodrzuje teda az na moje a to je DOLICNY tam se dodrzuje i kdyz s nahou KELVINA a jinych se to obcas vymyka od tematu.
Nejlepsi by vlastne bylo kdyby se to tu zrusilo a na celem svete by fungoala tzv.LITERARNI POLICIE (jako za komonismu,fasismu a krale KLACKA) nebo jeste lip zakazal bych urcite skupine lidi asi 99% chodit na internet a vubec myslet protoze pak muzou psat takovy lidi jako je NESVADBOVA tu cte jenom banda DEMENTNICH ZEN s klubu FEMINISMUS A DAMSKE VLOZKY.
maj jeste spoustu napadu ale ty jsi necham do pripravovaneho clanku VINO,ZENY A ZPEV ktery vyjde v casopise ABC

s ouctou Houbar83

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát čer 11, 2004 5:41 pm 
*GOD*
*GOD*

mily houbari :)

je videt ze se te ma kritika velmi dotkla :wink: , ja sem chtel jen upozornit na to ze pod hlavni polozkou LAN akce vetsinou nachazim prispevky ktery s LAN akci nemaj nic spolecnyho, stejne tak jako v doom3 jsou veci ktery me absolutne nezajimaj a byl sem tam celkove asi 3x tak sou i jiny Vlakna (kdyz nemas rad cizy slova) na idoom.cz kam vubec nelezu. Proto vzdycky kdyz sem se pripojil na modemu a videl sem ze posledni prispevek ve Vlaknu ktery me zajima je par dni starej, tak sem si tam z HLAVNI NABIDKY(prvni stranka auditoria) kliknul a podival se co kdo pise, vetsinou to byla dvouslovna reakce na tvuj predesly prispevek a stalo se mi to fakt hodnekrat. Kdyz sem na modemu tak sem nervni a cim vic nacitani a cekani, tim vic sklamani kdyz vysledek stoji zahovno.
Nijak sem nechtel hodnotit kvalitu tvych prispevku, z pohledu cloveka hledajiciho informace o dalsi lance je cokoliv jinyho proste sracka.
Kapis ? :roll: :?:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát čer 11, 2004 6:10 pm 
Mily Ufoune
Prosim odpust mi moje poynamkz na tvou osubku,nedotkla se mi tak jak si asi myslis.Aby bylo mezi námi jasno.Me příspěvky směřované na tebe Tě neměly nijak urazit,měly tě jen vysvětlit muj postoj vuči takovým návštěvníkum jako jsi ty! Myšleno tak že pokud si někdo myslí že to co píšu někoho sere tak at mi to řekne pěkně naostro.Pokud máš dojem že bych neměl tam psát tak jak už jsem psal,jediná šance je že jsem nebudu mít přístup,chápeš?? Nechci se Ti nijak dotknout milí Ufoune a ani nikoho jiného kdo je mi sympatický (toho si važ to neříkam na potkaní!!!) ale já tam pišu jak už jsem několikrát uvedl abych to nepsal do vašich QB protože Kelvin mě pak nemá za to rád.
prostě Ufoune sice Tě chápu že se ti to nelíbí ale jelikož už je to tam a stěhovat auditoria nejdou,nebo jo? Tak to tam zùstane,nedá se s tím nic dělat (po technický strance).Takže nejsem na tebe nasraný ale naopak jsem potěšen :o),Teda příde mi to tak že ztráta 3min.než zjistíš že jsi na auditku DEBILA Houbaře a pak si zbalíš švestky a jdeš hledat informace jinam mi nepřide tak strašná.Pokud mě za to nemáš rád tak to chápu a naprosto s tebou souhlasím,taky se moc nemam rád.
Jen jedna věc mě zaraží,vážně si u mě na auditoriu hledal informace o Doom a nenašel? a co ICE? nebo rozhovor se ZOMBIE??

:!: Že mě lidi nenavidí,na to jsem si zvyknul :!:

PS: Jen tě chci poprosit pokud mi něco zděluješ nedělej tam smejlíky,dík.

s veškerou dostupnou ouctou Pan Houbař83

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon srp 16, 2004 7:57 am 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

no jak vidno tak tu NEFUNGUJI moderatori :))

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]