Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je stř čer 19, 2019 7:26 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 293 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Lan II 2004
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2004 5:18 pm 
*GOD*
*GOD*

Takze nova lanka je naplanovana na 20.11.2004, organizator Method, myslim ze uz bylo potreba zalozit novej topic

k poslednim prispevkum....nevim proc je takovej problem vsechno naplanovat dopredu a pak se jen ridit planem, vzdycky se prece muze rict "udelame to trosku jinak", ale v g8 je uz kravina cokoliv resit a ztracet tim cas

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2004 10:52 pm 
*DEMON*
*DEMON*

Svata pravda Ufone. Vono se to ale taky resej veci uz ted a to ze titan jednou jedinkrat rek, ze se to nak uz pak dohodne na miste, tak pravdepodobne myslel prave ty detaily...Co se Brna tyce, tak me osobne je uplne jedno kda takova LANka bude, bud chci jet a pojedu treba do Kotehulek nad Rekou, a nebo jet nechci a nepojedu ani kdyz bude u souseda v obejvaku(tam bych totiz sel pesky, zejo...). No a to posledni co sem vam chtel rict je to, ze sem vam uz nic rict nechtel, tak cau. Misty prehanky a bourky.

Profil ICQ  

Předmět příspěvku: lanka
PříspěvekNapsal: pát říj 15, 2004 1:16 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

registracni formular bych udelal tenhle vikend, ale chtelo by to asi mit predtim jasno, co se opravdu bude hrat, jestli prboom, zdeamon 0.99 nebo 1.06.

jinak podarilo se mi rozjet prboom 2.2.6, ta nova beta verze nefunguje. Fungovalo to jako non-dedicated, tudiz jeden hrac spousti server a zaroven hraje na tom samem PC (otazka je do jaky miry je zvyhodnenej), nahral jsem i demo, ale pri prehravani tam chybeli zbrane (tohle asi jeste pujde nejak doladit, jsou tam moznosti kompatibility dema, ale jeste sem nemel cas to testovat)

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 15, 2004 2:33 pm 
*GOD*
*GOD*

Dema z Prboomu můžete přehrávat i pomocí jednoho příkazu v klasice...
Tak jestli funguje ten prboom 2.2.6 ,tak bych určite dal to a pak tam teda bud 1.06..
Já psal jen svůj názor to můžu jak každej ne??
Ufon:Jestli teda bude prboom,tak to si zahraju...Já sem vysazenej proti zdaemonu,to už pro mě prostě neni doom...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 15, 2004 2:40 pm 
*GOD*
*GOD*

Smash pro ten formulář:

Datum: sobota 20.11.2004
cena:233,-(v případě,že bude 15 lidí..)
port:Prboom 2.2.6(hlavní turnaj),zdaemon 1.06(na exibice a CTF)
max. počet lidí:32
místo:Pražská herna G8(Národní třída)
PC:12 počítačů

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 15, 2004 3:14 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

no jasne, ale proc se vracet ke starsi verzi kdyz ta 1.06 je upgradovana 0.99 a je tam CTF.
Smash: no sice se to nedomluvilo, zalezi na organizatorovi, ja bych to proste udelal v prboomu duely jako 1. cast turnaje a 2. cast turnaje bych dal CTF 3vs3, ty duely bych dal systemem na 4 skupiny a z kazdy by postoupil jeden a ti 4 by si to pak rozdali kazdej s kazdym a u CTF bych dal vsichni se vsema 2 zapasy, kazdej tym si v jednom zapase vybere mapu. Jinak s tim prboomem ti poradi ufon, kterej to ma vychytany.
Hlavne se uz nejak domluvte na tom systemu :-)

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 15, 2004 3:24 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

_MethoD_ píše:
Smash pro ten formulář:

Datum: sobota 20.11.2004
cena:233,-(v případě,že bude 15 lidí..)
port:Prboom 2.2.6(hlavní turnaj),zdaemon 1.06(na exibice a CTF)
max. počet lidí:32
místo:Pražská herna G8(Národní třída)
PC:12 počítačů

tak presne tohle jsem chtel slyset

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 15, 2004 4:15 pm 
*GOD*
*GOD*

ja nevim no, titan me mit rad nebude ale ctf turnaj zabere dost casu a vzheledem k tomu ze snad vetsina lidi co tam pojede ctf nikdy nehrala...a nezna mapy.... jen par lidi na ktery si vzomenu pro predstavu

devotee
dopal
twister
hokis
method
smash
raiderr(snad jede)
kostra(snad jede)
#jestli jede vito-lee
#jestli jede x-jack

nevim jestli jim se bude chtit travit nekolik hodin casu v turnaji pro kterej nemaj zadnou pripravu......kdyz ctf tak mozna spis nakej sranda match

ja bych si treba rad zahral s beranem(jestli prijede//a ja tam budu :) ) nakej ten judas a tak....mozna by nebylo ani spatny dat teamy 2 vs 2 v prdoomu na mapach ktery vsichni znaj

proste si uz nemyslim ze je to nejlepsi napad

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 15, 2004 4:19 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

no minuly 2 lanky se hralo hodne teamplay a taky to nikdo predtim nehral, CTF neni tezky se naucit na miste :-)
ale je jasny ze nejlepsi by bylo hlavne parit duely v prboomu a pak ten zbytek.....

Profil ICQ  

Předmět příspěvku: huh
PříspěvekNapsal: pát říj 15, 2004 5:45 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

Titan_66 píše:
no minuly 2 lanky se hralo hodne teamplay a taky to nikdo predtim nehral, CTF neni tezky se naucit na miste :-)
ale je jasny ze nejlepsi by bylo hlavne parit duely v prboomu a pak ten zbytek.....

naucit na miste? :)
Jestli pak pujde o to, ze tam bude pobihat deset lidi a nevi kudy kam tak teda nevim.
CTF je docela o Team play ..coz dle me nepredvedl ani jeden team kdyz se hral ten prvni turnaj v CTF -- USA Evropa atd.. heh

Hm jeste byla blbost zamcit to minule heh

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 15, 2004 7:21 pm 
*GOD*
*GOD*

Turnaj v CTF nebude...Jen volný hraní třeba CTF..
Ufon:Já CTF hrál...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 16, 2004 12:14 am 
*GOD*
*GOD*

Me nevadi kdyz bude i dalsi doprovodnej turnaj v CTF treba, ale hlavne kdyz tam budou duely, entryway zna kazdej, nevidim v tom problem.

p.s. smazal sem ty kecy okolo tematu sry.

Předmět příspěvku: DOLI
PříspěvekNapsal: sob říj 16, 2004 10:58 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

..hmmmmm....eehhmmmm.....nemáte někdo kilo??? 15.11 vrátím
tak čaj má oucta Houbař83

Předmět příspěvku: hua
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2004 9:21 am 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

toz coz takhle v registracnim formu na tu LAN rovnou sopnot, anketu, co uprednostunujete za port na LAN party, a pripadne by se to mohlo zohlednit pri poradani (nerikam, ze by to musleo byt smerodatny, ale asi neco jako pri foru, jestli se ma presunout Brnensky nadrazi :? )

Předmět příspěvku: CTF
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2004 2:20 pm 
*Marine*
*Marine*

CTF je skvela hra a mapy nejsou nijak zvlast slozite a velke, takze to zvladne urcite kazdej. Je to predevsim o tymove strategii a jak mi jiste titan dosvedci, tak je to neskutecna zabava. Konecne tu je moznost hrat neco jinyho nez 1 on 1 a vy porad melete vo tom ze 1 on 1 je nejlepsi a ze CTF mozna az jako sranda match. Nevim, chcete si porad dokazovat kdo je nejlepsi duelista a nebo si poradne zahrat a uzit kus legrace v tymove hre se vsema doomarema co tam dorazej?.
Vcera sem paril s titanem na Lapu CTF a nemelo to chybu. S titanem ani neni potreba nijak zvlast vynikat v doomovi protoze to vetsinou odrel sam ale i tak par peknejch tymovejch akci se mi povedlo a bylo na to radost koukat.
Kdyz se dneska podivate na Lanky obecne, tak kde se hrajou duely a v cem? Mozna tak este Quake ale jinak to sou vsechno tymove strategie a CTF jde v tomto duchu.
Mrzi me ze ten termin je tak blbe ze sem v praci a na tu lanku se nedostanu. V praci mi volno nedaj a tak mam proste smulu. Tak si to tam uzijte a hlavne se dobre bafte:-))

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2004 2:34 pm 
*GOD*
*GOD*

To jestli bude CTF,nebo dueli se tu už řešilo-Většina chtěla 1vs1,tak to taky bude...Prostě 1vs1 podle názorů chtělo víc lidí tečka-CTF turnaj se může domluvit až tam jestli bude zájem,ale hlavně bude 1vs1 konec,tečka,tohle se už neřeší

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2004 6:51 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

_MethoD_ píše:
To jestli bude CTF,nebo dueli se tu už řešilo-Většina chtěla 1vs1,tak to taky bude...Prostě 1vs1 podle názorů chtělo víc lidí tečka-CTF turnaj se může domluvit až tam jestli bude zájem,ale hlavně bude 1vs1 konec,tečka,tohle se už neřeší

:cry:

sem všemi deseti pro ctf, na druhé straně nemám rád dlouhý hry... udělal bych to takto:
    15 lidí -> 5 teenů po třech
    timelimit=10, flaglimit=5
    hrají se vždy dva zápasy, každej tým si vybere jednu mapu
    každej s každým

jestli je 12 pc tak by se hráli vždy dva zápasy a celej turnaj by byl odehranej za hodinu a 40 minut, ale žádnej teen by nehrál celej dobu v kuse, v každým kole by jeden team odpočíval. to de, ne?

co se týče turnaje v entry, tak nejsem proti, hlavně ať odsejpá rychle, nerad bych aby to dopadlo tak, že se tam bude hrát entryway 15 hodin v kuse.....stejnak všichni víme jak to dopadne. já bych taky rád ufona proškolil na judasu :wink: a jestli mi to pude tak i natočil demo :P

jen škoda že bubus nemůže :(

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2004 8:58 pm 
*GOD*
*GOD*

Mě už je to u prdele,za chvíli řeknete zase že vůbec nechcete turnaj v žádnym portu a at je klasika co?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2004 9:00 pm 
*GOD*
*GOD*

Tak bude potom CTF turnaj,ale už se to měnit nebude.Nejdřív 1vs1 pak CTF a už mi všichni polibte

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2004 9:08 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

_MethoD_ píše:
Tak bude potom CTF turnaj,ale už se to měnit nebude.Nejdřív 1vs1 pak CTF a už mi všichni polibte

klídek chlape, o nic nejde :)
...ale jinak klasika by byla nejlepší :P :wink:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 293 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]