Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je úte čer 18, 2019 1:22 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: pristi lanka ? jakej mesic ?
PříspěvekNapsal: pát lis 26, 2004 11:03 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

tak hlasujte a rikejte co vam vyhovuje =) mne asi tak kveten ... hele bude to jako ze nebude hlasovani ale tady se bude psat =)

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát lis 26, 2004 11:31 pm 
*Zabiják (Drsoň)*
*Zabiják (Drsoň)*

Spis nez kdy by me zajimalo kde? Wosa tady cosi rikal o Brnu! Takze kdyby byla moznost Brno tak bych urcite prijel.... vim ze Praha je Praha, ale spoustu lidi to ma fakt daleko :cry: Treba ja :cry:

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob lis 27, 2004 12:01 am 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

mno nejdriv by se podle mne melo vyresti spis KDY ptze by se dneska vyresilo brno a celej rok by se resil cas =)

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob lis 27, 2004 2:24 am 
*GOD*
*GOD*

Nejdriv tak v rijnu 2005

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob lis 27, 2004 11:59 am 
*DEMON*
*DEMON*

62. Prosince 2056, v Cingharu na zapadnim pobrezi Seesjoveho more, 14. Diference Marsu v multi-agrokulturelnim objektu zamerenym na akcni hry v prirode. Bude to stat asi 10mil dolaru, ale kdyz na to nekdo nebude mit, tak ho pozvu, no...dyt tou dobou budu strasnej miliardar a jedinej vlastnik marsu i venuse, tak co... Bude se hrat CTF a pak az duely dle libosti, timelimit 30, gravitace 86, teamy 4e, flaglimit 0, shadowwind 18+ a teamdamage 1/4. Jestli je nekdo proti, hlavne ten shadowwind mi pride diskutabilni, tak se mi ozve tejden pred konanim akce na infocip. Dik.

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob lis 27, 2004 3:21 pm 
*GOD*
*GOD*

No me je celkem jedno kde to bude ale takovym tim "jedna pani povidala ze by to mohlo bejt tam a tam" bych se fakt nezabyval, jestli se nekdo nabizi to usporadat nekde jinde a neni to uplna dira do ktery vetsina lidi musi jet 2hodiny tak sem pro, jinak jak sme se o tom s titanem predbezne bavili tak sme se shodli na tom ze pokud bude zajem tak by se mohly poradat dve lanky rocne, je mozny ze timhle zpusobem to lidem zevsedni ale dokud ne, tak sem pro.

Dalsi fakt je ze zatim jediny schopny misto se zda g8, minule se mi tam nelibilo ale ted tam nehrala ta hudba(mozna potichu takze nerusila) a nechali tam svetlo takze to bylo ok.

Ted uz je skoro konec roku takze na lanku pro pristi rok v terminu v jakym byla tenhle rok ta prvni uz to rozhodne nevyjde, chtelo by to najit datum kdy maj lidi nejvic cas, takze to by se tady melo predbezne vyresit.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob lis 27, 2004 4:31 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

njn, ufone =) aspon sem uz ale prvni zalozil todle forum ... tak jako ja bych to dal kamkoliv hlawne at to neni naka prdel sveta typu polsko (brno) =)))

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob lis 27, 2004 8:19 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

pekne se to posloucha a po porade s kralem bramborovych lidi sem se rozhodl taky neco konkretniho napsat:

1. misto: je mi to celkem jedno, ale chtelo by to vybirat z konkretnich nabidek, zatim je v place jen g8. najit konkretni hernu (nebo jakykoliv jiny misto) s odpovidajicimi konkretnimi podminkami neni zas tak easy. navic, kdyz to bude mimo prahu, konkretne nekde mimo prahu, tak bych se obaval nizsi ucasti, oni ti prazaci sou liny ku**y (dopln 'nd' nebo 'rv' dle vkusu).

2. cas: je mi to celkem jedno, netusim co budu delat pristi tyden, natoz pak za par mesicu. jo, abych rekl taky neco konkretnejsiho tak me vyhovuje klidne ta sobota. jo, a napad delat dve lan za rok se mi libi, melo by se vyuzit toho ze lidi jezdi.....

3. mr. Ufon:
"uplna dira do ktery vetsina lidi musi jet 2hodiny" <- to je praha, ne? :)

4. mr. Tomsa_iks: jo, ten shadowwind poresime, dal bych urcite nizsi, maximalne tak 16-, pak uz by si stezovali ti co pari QDaemona, taky se to uz dost odlisuje od klasickyho prdBoom-e-rangu.

a vi se uz kdo je vlastne organizator dalsi lanky?

Předmět příspěvku: vvv
PříspěvekNapsal: sob lis 27, 2004 9:08 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Tomsa: tak ti teda davam vedet, protoze se zejtra chystam urychlit tuhle planetu ve svym urychlovaci casu, tak s tim v roce 2056 pocitej, naschle za 52 let

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob lis 27, 2004 9:24 pm 
*GOD*
*GOD*

Já bych klidně na LAN do Brna jel,ale pan wosa se nám urazil,tak to domlouvat nebude...I když podle mě je spíš línej

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob lis 27, 2004 11:04 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

wosa je asi teplej ... to wis prachaci =)))

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř pro 01, 2004 9:34 pm 
*GOD*
*GOD*

No každopádně g8 je k dispozici...Akim řikal,že ho prej Doom akce baví víc než třeba CS turnaje :))

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř pro 01, 2004 9:35 pm 
*GOD*
*GOD*

A jako myslim si,že neni potřeba měnit místo..G8 je dobrá ne?Teda samozřejmě pokud by se nechtělo pořádat něco mimo Prahu..

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř pro 01, 2004 9:45 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

jj G8 je oukej ale hlavne schanim nakej discman at si vypalim poradny mp3ky ... (FFD,Los Fastidios, Ska-P, Telex ...) ale N-Gage QD by se mi libil vic =)

Profil ICQ  

Předmět příspěvku: pristi lan
PříspěvekNapsal: čtv pro 02, 2004 2:08 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

ja bych uz udrzoval tenhle standard jako v tomhle roce 2004. Takze bych delal 2 lany rocne. Treba jeden vzdycky kolem jara a druhej kolem zimy, aby to melo nejaky prijatelny casovy rozpeti. Klidne bych zase domluvil lan na brezen/duben jako minule. Chce to zkloubit nejakou sobotu kdy to bude vyhovovat co nejvic lidem, treba tenhle lan bylo tady 21 lidi coz je parada. S tim, ze bych zkusil ukecat Akima aby priste jsme tam byli celou noc az do rana a skoncili teda rano. Treba bysme kazdej jen priplatili 50 kc navic, pak bysme krasne stihli obe casti turnaje, duelíky v prboomu i ctf bitvy mezi týmama, a nejaky ty exibice ! Takze co na to rikate, domluvit lan na prvni polovinu roku 2005 a pak druhej zase kolem listopadu-vánoc. Tenhle rok byl lan 20.brezna, sice tam bylo 17 lidi ale porad to staci na poradny bitky.

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv pro 02, 2004 3:51 pm 
*GOD*
*GOD*

No já nevim...Mě se zas zdá ideální to do půlnoci a pak někam jít...Vim že sem nikde potom s váma nebyl,ale to bylo zúůsobeno vyčerpáním z páteční kalby s twistrem a hokisem :))

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv pro 02, 2004 4:23 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

mno mne to je celkem putna =) hlawne ze si zahrajem uvidime se a pak zase zdrhneme k nasim compum ...

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát pro 03, 2004 5:55 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

tak se ale dohoddnem hlavne :) pro mne by byl vyhodnej ten brezen-duben

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát pro 03, 2004 6:13 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

hele ... .methode rekni akimovi ze mi ho mame taky vsichni radi ale at to konecne udela na 2 dny ! :D

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob pro 04, 2004 6:53 pm 
*DEMON*
*DEMON*

A to tady nikdo nepomysli na deti?? (no jenom mala fraze ze Simpsnovejch...) 1) Brezen/duben je fajn. 2) prez noc by bylo fajn...precejenom proste v noci nejezdej busy a tak sem musel jet uz v 20:20, pac pak mi jel bus az v 8:50 rano a to by bylo asi smrtelny pro me chlastat tak dlouho... Takhle, kdyby se parilo do rana tak muzu jet tim rannim busem a pohoda... Kdyz se priste skonci zas o pulnoci, tak proste budu muset jet asi znova tim vecernim :( . Ale tak to je jenom muj soukromej problem a nerikam ze to tak jenom kvuli me musi bejt:) proste hlasuju pro celonocni LANku...
Jo a Venco, podle me kecas s tim casovim urychlovacem. To je fakt naky divny. No ale kdyztak...nemohl by si me presunout do nakyho obdobi, az vyhynou vsichni chlapy a ja tak budu jedinej, kterej bude moct udrzet lidskej rod nazivu? Jasny, jako vedlejsi ucinek budu muset denne 10*soulozit s prvotridnima kundama, ale myslim ze se obetuju a lidstvo teda zachranim... (sem ja to ale dobrak sakra...)

Profil ICQ  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]