Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je stř čer 19, 2019 7:48 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Kolik lidi se zúčastní?
10 7%  7%  [ 1 ]
15 14%  14%  [ 2 ]
20 50%  50%  [ 7 ]
25 14%  14%  [ 2 ]
30 14%  14%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 14
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: :)
PříspěvekNapsal: úte bře 29, 2005 8:01 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

No myslim ze kompy by se sehnaly ale s tim jeste dost srani dybyste byly s sokolu tak byste vedely.

Chtelo by to naky huby nebo tak neco delsi kable a jeste kazdej komp je jinej negdo by mel vyhodu ze hraje na svym a nebo ze je lepsi. 4 hodiny by se to sitovalo pak by byly problemy jeste v prubehu hry . no a dys us tak bysme musely sehnat nakej plac kerej by byl levnejsi nes g8 aby se to vyplatilo.
No ale udelat to na 2dny tak by se to vyplatilo ale zas je problem jestli nigdo muze na 2 dny nebo jestli se mu chce dys je treba z daleka no proste dys je to v g8 tak prides pomali k hotovimu

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte bře 29, 2005 9:16 pm 
*DEMON*
*DEMON*

No ja mam doma hub na kterym jedeme s bratrem a nevyuzitej switch. Mohl bych vzit oboje a tam uz se vejde 9 kompu...Vetsi problem by byl s kompama a hlavne mistem kde to udelat. Kdyz uz tak by se nesmelo platit pronajem, pac jinej smysl, nez usetrit to nema...to znamena u nekoho kdo ma moznost sehnat naky takovy misto by to muselo bejt. Srani je s tim az moc a me ta G8cka vyhovuje pomerne. Pokud nekdo vi kde by se to dalo udelat, tak at to navrhne, pobavit se o tom kazdopadne muzem...za to nas nikdo nezabije :wink: . Presto kdyz nebude 100% jisty misto, potrebnej pocet kompu a potrebna ucast, tak bych to nelamal prez koleno a dal to zas v G8cce+ nearby pubs.............cua.

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte bře 29, 2005 10:33 pm 
*Doom Marine (i s helmou)*

No já sice ještě na žádné lan nebyl, ale co teď čtu v tom "Dojmy z Idoom open 2oo5", tak toho sakra lituju a měl jsem jet i s tou pos*anou horečku. No a nemůžu se nezúčastnit tady te debaty o vlastních kompech vs. g8. Takže můj názor na to je: vlastní kompy nejsou zrovna dobrej nápad. Jasně, kdyby se sehnaly prostory a hlavně dost POČÍTAČŮ tak proč ne, ale ujišťuju vás, že já svůj kompl tahat nebudu =). Ufi, podle tvých slov, ti nejvíc vadilo, že tam bylo vedro >> snad se tam dá vyvětrat, nebo ne? :shock: pouštěli sračky do repráku >> když by se jim řeklo ať to vypnou tak by se to dalo ne? A nebyl duelovej turnaj >> to je jedina věc, která by mi na lan vadila, samozdřejmě kdybych se zúčastnil. No nic, uvidíme se.... kdy že bude další lan?

Profil Zobrazit autorovy stránky  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 30, 2005 10:30 am 
*GOD*
*GOD*

vetrat se tam neda je to ve sklepe, bylo tam odhaduju tak 35 stupnu, ta hudba-filmy-hry by se mozna daly vyresit ale me sere i to ze oni jsou proste tak votrly ze si to vubec dovoli, mam jeste jinej napad, podivat se po jiny herne

na druhou stranu predposledni lanka mi prisla skoro dokonala, bylo tam normalne, nic nepousteli a dokonce tam bylo i jakztakz svetlo takze sem videl na lidi kolem, ten typan co tam byl byl naprosto v pohode proste dokonala LAN

jenze kdyz dopredu nevis co te ceka tak je to na pytel, co se tyce mista s vlastnima kompama, 12 pc asi dohromady nedame, sesitovani by nebyl problem POKUD bysme sehnali dost kabelu, jeden dva blby switche nebo huby se sezenou dycky, ale 12 pc je proste moc, takova lanka mela vyznam kdyz se jesete hraly duely, na to staci 4 - 6 masin a za dva dny to odehrajete v pohode

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 30, 2005 11:17 am 
*GOD*
*GOD*

trosku sem se dival kolem po naky herne.....tady sem si nebyl jistej kde se ta herna vubec nachazi

10:51:42 ufon: dobry den, mam velice hloupy dotaz, ve kterem meste se nachazi vase PC herna ?
10:59:48 Sobik: Dobrý den, v Trebíči
10:59:54 Sobik: 50km od Brna
11:00:01 Sobik: Vysočina
11:06:05 ufon: ok kolik by stal pronajem cele herny od rana do vecera dejme tomu 9 - 22.00
11:09:20 ufon: jednalo by se o vikendovy den
11:13:08 Sobik: 2.000,- ZA CELOU HERNU - od 9:00 do 20:00 ( je tu 12Pc )
11:14:09 Sobik: po domluve mozno i do 22:00 ale to neslibuju - obcas je velka zizen a musi se taky doplnovat tekutiny :)

vim ze pro prazaky tohle zni hrozne ale me osobne to neva, tady je link s fotkama http://www.auviton.cz/

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 30, 2005 3:18 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

hmm je to znatelne levnejsi nez prazsky herny, takze vstup by byl pomerne uz sranda, ale nechapu co tu resite, kdyz sotva skoncil lan, na dalsi je jeste spousta casu (listopad). :D

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 30, 2005 4:19 pm 
*GOD*
*GOD*

No mě naprosto ale naprosto g8 vyhovuje..A ty filmy mi vůbec nevadili..Po celodenní pařbě sem byl rád že si můžu v klidu sednout na gauč a čumět na seriál(a ještě k tomu kurevsky dobrej) tak jste si měli dooma dát víc nahlas :)..Myslim si že G8 je dobrá a naproto vyhovující - pro mě(jo nájem je větší a je to v Praze,ale všude to bude pro někoho daleko..)..Horko to je jiná věc..Když je celej den puštěnych 12 kompu tak se to hold trochu zavaří..v Praze je ještě asi 7 heren takže neni problém se zeptat,ale z těch to jsem měl tu čest navštívit je g8 nejlepší..Nikde nebude uplně ticho hehe

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 30, 2005 8:07 pm 
*DEMON*
*DEMON*

Method ma pravdu, ale titan ne!!! 1) je lepsi to resit ted nez pak tejden pred lankou. 2) dalsi lan doufam nebude v listopadu, ale v zari!!! K tomu mam dva zasadni duvody. Prvni je ze je jeste teplo a tak muzu jet stopem, navic i pro chozeni po praze pak je to lepsi atd...a druhej duvod je, ze zari je presne za 6 mesicu, cili pul roku, cili se muzou lanky konat pravidelne brezen a zari a je to lip rozvrzeny v roce nez listopad a brezen...ne???

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 30, 2005 8:36 pm 

No s tím větráním se teda očividně nedá nic dělat (že to je ve sklepě jsem nevěděl). A 35°C je teda fakt asi dost, zvlášť na celej den. Jinak dobrá snaha o poohlédnutí se jinam. Ale asi to je tak, že si stejně všichni zvykli na g8 takže je dost možné, že se jí nebudou chtít pustit.
Taky chci zaútočit na titana s tím listopadem a to kvůli té zimy jak psal tomsa, ja necu jet vlakem v zimě...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 30, 2005 8:56 pm 
*GOD*
*GOD*

_MethoD_ píše:
No mě naprosto ale naprosto g8 vyhovuje..A ty filmy mi vůbec nevadili..Po celodenní pařbě sem byl rád že si můžu v klidu sednout na gauč a čumět na seriál(a ještě k tomu kurevsky dobrej) tak jste si měli dooma dát víc nahlas :)..Myslim si že G8 je dobrá a naproto vyhovující - pro mě(jo nájem je větší a je to v Praze,ale všude to bude pro někoho daleko..)..Horko to je jiná věc..Když je celej den puštěnych 12 kompu tak se to hold trochu zavaří..v Praze je ještě asi 7 heren takže neni problém se zeptat,ale z těch to jsem měl tu čest navštívit je g8 nejlepší..Nikde nebude uplně ticho hehe

no ja sem tam nebyl celej den takze nevim jak to tam vypadalo v prubehu dne ale co sem tam byl ja tak to tam bylo fakt nahovno

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 30, 2005 9:37 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

V trebici hmm to mame s twistrem kousek, ale nevim kolik lidi by prijelo 150 km od prahy, hernu sem sice nevidel ale moc bych tomu nedaval videl bych to tak ze se naky manici dohodly sebraly naky levny kompy pucili si sklep vod babicky udelaly zivnost a ted tam chodi mistni parani na cs. No treba se mejlim.
Jina herna no vzhledem k parbe je G8 velmi vyhovující, ale dys se koukam na fotky s lan minulim roce a ted myslim ty z g8 tak bych je nepoznal :)) furt ty samy lidi dokonce vetsina lidi us ma pomali svuj vlastni komp na kerym kazdou lan sedi vid x-jacku (ten se vod nej nezved).
Dotahnout kompy dyby se to zaridilo o hodne dopredu tak by se to dalo domluvit Titane takovoule vec nemuzes resit tejden predtim ;) no ale my doumeri se stejne nigdy nedomluvime presne takze aji dyby sme na to meli 10 let tak je nam to hovno platny.

A jinak me to je jedno ja bych udelal lan klidne za 2 mesice. Us se zas tesim na tu parbu at us dooma nebo hospodu.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 30, 2005 10:19 pm 
*GOD*
*GOD*

Jako heren je spousta, nejen v praze nebo zrovna takhle v Trebici. Co vim tak v Jihlave jsou minimalne 2 mozna je na case vyrazit nekam jinam abysme taky dotahli na lan moravksou doom populaci, myslim ze tady na vysocine je k tomu idealni misto (presne uprostred) zkuste premyslet... G8 je prece jen proflanuta...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 30, 2005 11:18 pm 
*DEMON*
*DEMON*

Tak a je rozhodnuto, udelame to u Twistera v obejvaku:). Ba ne, ted vazne. Co se me tyce, tak je mi to jedno. Ja dojedu kamkoliv, i kdyby byla lan treba v rusku, me je to fuk. Hlavni je at tam je dost kompu, dost doomeru a hlavne pohoda jako na tyhle lance co byla ted. Vetsi pohodicku sem totiz nezazil. Vsechno ocejpalo v klidu, pac pro 14 lidi bylo casu jako mraku, nikdo nehonil nikoho at uz de parit, ale proste se dva teamy dohodli ze to odehrajou, tak to odehrali. Najednou si nekdo chtel dat duel, tak si ho dal...atd. To je podle me hlavni. Zadny honeni. Proto bych to udelal priste dvoudeni, kdyby byla ucast vetsi nez treba 15 lidi...at si kazdej zapari do sytosti. No a na dvoudeni parbu by bylo nejlepsi vlastni misto s kompama, coz ale asi nevyjde. Proto bych v G8cce ukecal slevu (tu nam podle me daj, pac sme uz vlastne stali zakaznici) a udelal to zas tam. No dvoudeni to ale taky nevyjde, ale stejne nas bude zas tak tech 15-20, ciz je v poho... Co se tepla tyce, tak to nebylo tak strasny, rozhodne tam nebylo zadnejch 35stupnu, ale max. lehce prez 20. Hele proste me je to vsechno jedno, hlavne at je klidek a pohoda. Zadny nervy...i proto se to resi uz ted:D. Cuaaa.

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 31, 2005 12:09 am 
*SKILLER*
*SKILLER*

tomsa: nejak nerozumim, to uz ta lan bude za mesic ??? Jestli spravne pocitam zari je za pul roku, tak co chces resit uz ted ? :shock:

Jinak termin zalezi na vas, ten listopad jsem myslel jenom jako minulej rok, ale zari je samozrejme lepsi, jenomze kdyz jsem predminulej lan (brezen 2004) navhrhoval zari tak spousta lidi byla proti. Ale klidne uz domluvte pravidla a podminky atd., akorat nevim k cemu to bude, kdyz registrace odstratuje tak 2 mesice pred lanem, protoze driv to nema cenu.

Zari je rozhodne nejlepsi, je malo skoly, vysokoskolaci maj prazdniny atd.

Lepsi je rozhodne herna nez vlastni kompy, sice to stoji penize, ale je zarucenej urcitej pocet kompu se stabilni siti. Prijedu klidne na druhou stranu republiky, ale kompa tahat nemuzu.

vain: "ja nechci jet vlakem v zime" - zatim jsi nejel nikam :lol:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 31, 2005 12:11 am 
*SKILLER*
*SKILLER*

a co usporadat lan v Brne, to je takova centrala moravskyho kraje :)
Kdyby se nasla herna v Brne, tak by to byla parada !

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 31, 2005 8:47 am 
*GOD*
*GOD*

Brno neni spatny z hlediska polohy ale uz asi ne tak skvely cenove, kdezto naky mensi mestecko pobliz na tom muze bejt o dost lip, podivejte se na fotky ty herny z linku kterej sem pastnul v mym minulym prispevku, me to prijde super, sice tam mozna nemaj amd64 4000+ ale rekl bych ze cokoliv tam maj staci na zdaemon nebo prboom s prehledem a rezervou. Nicmene jak rikl twista tech heren tam musi bejt kolem spousta a urcite s podobnouo cenou, je pravda ze to mozna trosku odradi naky prazaky(i kdyz asi Ja, Titan, Method proste ti co jezdi dycky stejne prijedou) ale zase jsou jini kteri to maji do prahy daleko a na tehle lan by se ukazali(devotee, urix, beran atd...).

Co se tyce dalsich mist v praze, myslim si ze g8 bude patrit k nejlevnejsim a nejflexibilnejsim co se tyce domlouvani terminu a tak protoze je to dira do ktery musej lidi prosit prijit. Ok uznavam ze me fakt nasrali tak nejsem uplne objektivni....
Tomso s tema dvaceti stupnema si delas prdel ze ? nak sem ale prehlidl smilik :shock:(asi ses premackl a chtel si napsat lehce pres 30)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 31, 2005 12:03 pm 
*DEMON*
*DEMON*

Ne ufone, neprepsal sem se. Hele prez tricet tam nebylo ani nahodou!!! TO by sme se uvarili a tak strasny to nebylo. Bylo tam teplo, to jo, ale ani horko nemuzu rict ze by tam bylo...to ty ze si prisel jenom na chvili, tak si se asi neaklimatizoval a navic kdyz si byl nastvanej kuli tomu ruchu co tam pousteli a ze se nehrali duely, tak sis to asi moc vzal to teplo a ses nastvanej na vsechno:)).

Jinou hernu v praze bych nehledal. Kdyz bude lan v praze, tak tam! Aspon pro to ja hlasuju...

Jina herna nekde u brna nebo tak klidne. Chtelo by ji to ale obhlidnout osobne a tak bych dal za ukol tem co sou tamodtad, aby naky obesli, zjistili podminky jak cenovy, tak proste jak to tam vypada, jaky tam sou moznosti atd...a pak podali report treba sem... Proste Brnaci, ale i Tresnaci:) a ostatni tamodtud by mohli do naky ty herny skaknout a nak to tam oskautovat. Co?

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 31, 2005 2:54 pm 
*GOD*
*GOD*

Byl sem se dneska optat v ty herne (resp. kavarne) protoze oni provozuji hernu kousek odsud a tam sem nemel cas zajit. Je to v Jihlave a kdyz sem na ne vybalil ze by se hral doom tak mi rek ze by s tim mohli bejt problemy kuli licenci, protoze oni tam muzou hrat jen hry, ktery maji koupeny a pokud se tam hraje neco jinyho a pride se na to, tak ty pouty se pohybujou v radu desetisicu+. Rikal sem ze v Praze sme to hrali v herne a zadny problem s tim nebyl, coz se docela divil. Docela by me zajimalo jak je mozny ze v centru prahy to nikomu nevadi? ze by nevedeli ze doom jeste neni free? (jestli to nevi tak jim to rikat nebudem:). Myslim ze by se mozna dalo toho chlapka ukecat, zaroven sem mu rikal ze sem se ptal fakt hodne dopredu, ze driv nez za 4, 5 mesicu by to stejne nebylo. Zejtra se zajdu podivat primo do ty herny a zkusim vypatrat jak to tam vychazi cenove. Podle letaku by tam meli mit 16 kompu, ale k dispozici primo na akci asi 12 nevim jiste...

Jak uz sem rikal je to Jihlave, tzn na Vysocine, zhruba v pulce mezi Prahou a Brnem, hraje se tu hokej, letos Dukla (btw 12x mistr) sestoupila z extraligy, kdyby to nekdo neznal:) Na namesti je spousta cikanu drtici:).

Jinak web je o ty kavarne takze z toho nic nezjistite, mrknou muzete - http://www.xnc.cz/

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 31, 2005 3:22 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

Řekněte dobbermanovi nebo beranovi. Já teďka nemam čas. Ale je tu herna kde je 15 komplů, sice jenom 17" ale cena je 2 litry. Myslim, že jsou tam stále w98. Tu cenu mam ještě z minulýho roku, ale není problém poslat mail a nebo domluvit to na místě.

http://www.darkzone.cz/

Mysli, že kdyby to tady bylo, tak by přijeli snad všichni moraváci. Z Prahy určitě Titan (možná i RaiderR:) a ufon, na methoda nevsázím, ikdyž by ho možná lákala klasika s dmr.

Radši pošlete mail a zjistětě cenu a OS. :wink:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 31, 2005 3:46 pm 

No fiha, Brno a okoli by mi teda nevadilo, alespoň bych měl jistou účast, já můžu tak akorát oběhnout herny ve Frýdku a Ostravě, takže to radši nechám na vás. Ale co, v září se snad dostanu i do Prahy, takže mi to je teoreticky šuma fuk....

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]