Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je stř čer 19, 2019 7:59 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Kolik lidi se zúčastní?
10 7%  7%  [ 1 ]
15 14%  14%  [ 2 ]
20 50%  50%  [ 7 ]
25 14%  14%  [ 2 ]
30 14%  14%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 14
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 31, 2005 6:43 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

to by byla parada jestli tam jsou win 98, to bysme mohli dat v klasice duely, kdyby to takhle bylo v Brne treba, tak navrhuju si to rezervovat na celej vikend, aspon bysme zaparili duely v klasice a vlajky v zdaemonu !!! co vy na to ?

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 31, 2005 10:24 pm 
*GOD*
*GOD*

to by se tam muselo dat i prespat, tj. uz se ti hromadi podminky, samozrejme kdyby to slo tak.......zalezi i na cene, nicmene libi se mi kam tahle diskuze speje, tomso s tema dvaceti stupnema....ty si musel bejt na jiny lance nez ja, fakt to jinak neni mozny, btw neco pres dvacet znamena ze by ti byla i trosku zima v tricku, pokojova teplota je 24, serid si v hlave teplomer :) (ale fakt)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 31, 2005 11:16 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

no to jo ale 35 stupnu je moc ufone, to muselo bejt kolem 30ceti.

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2005 1:36 am 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

No já bych nebyl proti klidně někam vyjet, ale muselo by to fakt stát za to. To znamená nejmíň na dva dny. A to s možností přespání i když to chci vidět jak to bude vypadat když se po prvnim dnu pujde kalit.
Je mi jedno jestli Jihlava nebo Brno pro mě to je v podstatě to samý :D (to víte pražák si musí trochu zaprudit). Hlavně aby to fakt bylo dobrý. Protože podle mě G8 nasadilo docela dost vysokou laťku. Jo G8 to jistí.

P.S
Když je teď po zimě tak si sou všichni zvyklý na zimu a hned jak se trochu oteplí tak se zdá že je hrozný teplo. Kdyby si tam byl od začátku tak by ti to ani nepřišlo protože by si byl zapálenej do hry. :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2005 11:01 am 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

S tou teplotou jste vsichni mimo, bylo to 27,5 stupne Celsia, ptal jsem se na to obsluhy G8 a ciste nahodou tam maji na stene vedle baru teplomer. stacilo se mrknout!
A ted jeste neco pro nase dva odborniky na teplotni odhady ...
Ufone, tech 35 to uz je skoro sauna .o) to by tam musel bejt i bazenek s ledovou vodou, kam bych po parbe skocil :D
a Tomso, tech 20 to je zase trochu malo ne? jestli ma nejaka herna v republice podobne klima tak priste parim v kulichu a v palcakach! :lol:

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2005 11:17 am 
*GOD*
*GOD*

A zemedelce ty nevis ze kdyz vezmes v jednom obchode 3 ruzny teplomery tak kazdej ukazuje neco jinyho ? :D 27.5 stupnu.......spis bych rekl o neco vic ale o to nejde, bylo tam teplo jak svine, vy co ste tam byli celej den ste si zvykli a navic ta teplota tam asi rostla taky trosku postupne takze vam to uz tak neprislo, ale ja sem prisel z normalne vytopenyho prostredi, takze sem cejtil ten rozdil, pripada mi ze vetsina nebo snad vsichni co byli na tyhle lance od zacatku ji hodnoti kladne(velice) takze sem se mozna trosku unahlil s tim ze dalsi lanka by mela bejt nekde jinde.

Ale kdyz uz se to zacalo resit tak se objevila spousta duvodu PROC ji udelat jinde a ty porad trvaj. Asi ten nejdulezitejsi je podle me to ze by mohla prijet jina skupina lidi a lanka by mohla bejt trosku pestrejsi. Prece jen do g8 to nema kazdej 6 zastavek devitkou jako ja.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2005 11:19 am 
*DEMON*
*DEMON*

No ja mam teda pokojovou teplotu 19-20 stupnu, nevim jak vy:) a neco prez dvacet, tak sem odhadoval treba 24, ale 28 uz mi taky prislo moc. Nicmene budeme verit zemedelcovi. Myslim, ze to neni zadna strasna teplota, co by se nedala vydrzet jak pise ufon...me to teda nevadilo vubec.

Jo a je dobry, ze uz se tu obevilo par linku na herny...shanejte dal, urcite najdem nakou dobrou...musi se tam ale dojit osobne podivat, nez reknem, ze bude dalsi lan tam...vono to prece jenom na tech strankach vypada vsude pekne, ale real bejva nekde jinde! CY,

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2005 11:22 am 
*GOD*
*GOD*

Tomsa_x píše:
.musi se tam ale dojit osobne podivat, nez reknem, ze bude dalsi lan tam...vono to prece jenom na tech strankach vypada vsude pekne, ale real bejva nekde jinde! CY,

ta wosova herna by nebyla spatna....15 pc....kdyby cena byla dobra....nekdo by tam mel zavolat :)

pokud jde o celonocni pareni tak by mozna byla lepsi naka malomestska herna kde jim bude jedno ze jim tam 20 typku prespi/propari noc

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2005 12:04 pm 
*GOD*
*GOD*

Hm - Kde teče chlast tam jedu

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2005 1:31 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

Ohledne sveho prispevku s teplotou 27,5 C bych jen rad pripomenul, ze je dnes prvniho dubna. takze tam taky mohlo byt o trochu vic a nebo min a teplomer tam samozrejme taky nemaji :roll:
jinak souhlasim s Methodem :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2005 2:58 pm 
*GOD*
*GOD*

Byl sem v jihlavsky herne a musim rict ze na celonocni pareni je to naprosto nevyhovujici, bohuzel sem nemel digital abych to vyfotil ale je to asi takova mistnost jako v G8 akorat bez ty predsinky, tzn. zarizena spis na "zapar hodku, 2 a vypadni". Neni kam se ulejt, protoze zadny "oddychovy centrum" to nema, pohovka vubec. Ven se sice muze jit ale vzhledem k tomu ze to je na nakym dvore v pruchodu je to dost divny (pokud tam nekdo bydli tak by asi radost nemeli). Tudiz tahle herna asi pada.

btw: cenu mi ta krava nerekla a poslala me za tim sefem co sem byl vcera, tak sem ji slusne vyfuckoval ze nebudu litat jak picus po jihlave. Ale pochybuju ze by to bylo min nez v G8, rikal sem zhruba na 28 hodin a vona ze by to mohlo bejt tak za 6k, nejspis by se to dalo ukecat dolu, ale jak rikam pro celonocni parbu nevyhovujici, skrtam.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2005 3:44 pm 
*Doom Marine (i s helmou)*
*Doom Marine (i s helmou)*

Bubusáku, ty by jsi byl ochotný klidně někam vyjet, ale muselo by to fakt stát za to a alespoň dva dny?. To si zaznamenám.
Jinak pokuď jde o ty herny, dneska ze školy jsem se po cestě stavil ve Frýdecké, resp. v Místecké, samozdřejmě ne z důvodu domluvy, protože F-M je celkem z ruky, ale chtěl jsem si jen tak orientačně zjistit ceny. A na celej den by to prej vyšlo tak na 2500,- (15 PC, je to tam pěkný a jak se zmiňoval twisty, tak tam takové odpočinkové místo, předsíň, je) takže se to dá sehnat cenově lépe než G8. Nebýt to až v Místku tak jí doporučím.

Profil Zobrazit autorovy stránky  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2005 5:29 pm 
*DEMON*
*DEMON*

Co se me tyce, tak pojedu klidne do mistku, kdyz to tam bude dobry:)) Me je to fakt egal kde to bude, hlavne at je to fajn misto....!!!!

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2005 7:31 pm 
*GOD*
*GOD*

Kde je Místek?
:D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2005 9:11 pm 
*GOD*
*GOD*

u ostravy, to je fakt zabity, skoda, ale to pujde......neco najdem

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř kvě 25, 2005 6:43 pm 
*GOD*
*GOD*

For Roadse a Sub.king>tak co chlapy jak to vypadá s tim Brnem?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř kvě 25, 2005 7:20 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

hledame neboj se:)

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]