Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je úte čer 18, 2019 1:24 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dojmy z Idoom open 2oo5
PříspěvekNapsal: ned bře 27, 2005 3:48 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

tak piste sem svoje dojmy z lanky, aby to bylo trochu prehlednejsi :D
kdy budou ty videa ? :twisted:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 27, 2005 4:58 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

Byla to vyborna akce, CTF turnaj byl skvelej, lidi bylo akorat takze nikdo dlouho nestal, navic to cely melo takovou pohodovou atmosferu. A parba pred LANkou i po ni byla az na neprijemnost v tramvaji taky supr(vubec nejzabavnejsi cast byla zhruba po 6h ranni, kdy hokis procitl ze spanku a v ranni tramvaji strilel broxnou impy :D ). Takze GG a zase za pul roku!
Neni to hudba z entry? :D

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku: :)
PříspěvekNapsal: ned bře 27, 2005 11:01 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

to bylo nares to Ctf no to bylo vo nervy a vo propoceny trenky. Ale bylo to nejlepsi ctf co sem gdy hral skoda ze se stesti priklonilo vic k vam no bylo to nesmirne vyrovnany.

Zemedelec: Ten imp ji dostal uplne s prima ani si nestich hodit ani jeden fireball :) skoda ze neni natocenej muj rocket jump vo odpadkovej kos nebo wallrun z jezdicich schodu.
No heh ta tvoje hlaska taky nemela chybu ty vole ja se smeju jeste ted:))))

Ty vole jako lan to bylo neuveritelne pohodovy proste pivo zaparit pivo fodbalek pivo zaparit pivo pivo pivo a metro wad:) a litr a pul v prdeli:)

Ani me covece nevadi ze se nevodehral ten duelovej turnaj ja sem si par duelu zahral coz me stacilo a nebylo to tolik depresivni po tom ctfku us bych to asi nervove nezvlad:)
Jak psal ufon vo ty muzice nebo filmu co si tam poustely tak to mel pravdu taky me to docelo sralo ze sem neslisel za prvi zadny slovo a ani svou hru. Vedro tam sice bylo no ale to me zas tak nevadi aspon se podle toho smradu dalo poznat ze sme ze sebe kuli tomu doomovi vypustili vsechno:))

Ufon: covece ze bys chtel hrat lan jinde hmm a gdo dotahne kompy a kdo to bude stelovat a kam? to je podle me zbytecny G8 bohate staci.

Jinak je zase pravda ze by se mohla udelat lan negde na morave ale to asi as v lete vo prazdninach i kdys vlete je to dost osemetny a nevim jestli sou prazaci tak aktivni aby se dopotacely as nikam sem :))

No a na zaver bych rek ze programove to byla urcite nejlepsi lan proste velka pohoda zadny krece ze se to nestihne akorat jedina neprijemnost byla ta drticova penezenka hmmm skoda musel misto toho litat negde po fizlech a nemoch jit s nama zachlastat.

Thx to doom

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 27, 2005 11:07 pm 
*GOD*
*GOD*

jo bylo to dobrý..
Mě ten seriál nevadil co nám tam pustil já a drtič jsme na něm vyseli tak že jsme se vysrali i na dooma :)
CTF taky good..
jo bylo to dobrý :)

Předmět příspěvku: ,...
PříspěvekNapsal: pon bře 28, 2005 12:46 am 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

nic proti, ale to posledni pivo mi nejelo a zjevne jsem nebyl sam, sice jste si vsichni pochvalovali spravnou horkost plzne (nebo co to bylo), ale podle objemu nedopityho piva to asi nebyla zadna slava

hokis ::: kua, jaks tam nechal patnact kil, mne to vyslo zhruba na polovinu se vsim, zradlo a pod., ps. utryzni twistra at hodi fota na net (sice uz to bude problem, kdyz kelvovi zrusili ftp servr, ale co nadelate)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 28, 2005 3:47 am 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

Fakt vyborna LANka, hlave se mi libil napad zahajit LAN uz v patek odpoledne v hospode. S tomsou jsme dorazili prekvapive jako prvni a hned jsme dali duel v prsi, kterej jsme po 30 min za stavu 4:3 na plzne (ww samozrejme ve vedeni) prerusili, pac sme si uvedomili, ze pri tomhle fragovacim tempu, bysme uz nemohli radne vychutnat obsluhu nahore bez :) a dobre jsme udelali... jak jsem Lucku uvidel, tak to hned byla laska na prvni pohled, fakt nadherny kozy :o) uz se tesim az hokis umisti ty videa s Luckou na web, zacinaj mi ty jeji kozicky chybet ;)

Turnaj v CTF byl taky naprosto skvelej, sice WW skoncilo na poslednim miste, ale po vykonu co jsme se zemedelcem den predtim predvedli (dohromady cca 25 piv a 7h spanku) jsme hrali jeste dobre. Obzvlast ja jsem mel jeden svetlej moment, kdyz jsem tymu 66 v map 11 daval jak nejakejm lamickam na LAPu (www.chlastej.kvalitne.cz/CTF.pcx). Pravde podobne me drobek probrali ty 2 plzne co jsem si dal pred zapasem :) Neuspech v CTF jsem musel kompenzovat v jinych hrach, zemedelce a tomsu jsem vyklepnul v sipkach, twistra s hokisem ve fotbalku a metoda ve strileni zombiku na hracim automatu. :))

Bohuzel jak uz ostatni zminovali, zaverecnou kalbu jsem musel vynechat, pri nastupu do tramvaje se prihlasili do hry 3 neznami doomeri s nickama cikan_navnada[thief],cikan_kapsar[thief] a cikan_kryti[thief], wallrunem o stenu tramvaje se ke me neskutecnou rychlosti priblizili, slohnuli mi vlajku se vsema dokladama a odstrafovali si to do neznama :( jeste jsem s vencou chvilku prohledaval zakladnu, jestli ji nekde nenechali, ale jak se ukazalo, klan thief nebyli zadni lamky a vlajku donesli az na svoji zakladnu :(
to co nasledovalo, bylo jeste lepsi, pres hodinu sem bloudil po dejvicich a hledal policejni stanici, pak 30 min cekal az se uvolni nejakej cajt co by me vyslechnul a pak dalsi asi 1,5h jsem cekal nez to sepise a vystavi mi provizorni OP. kdyz jsem od nich vychzel tak bylo 4:30 a uz fakt nebyla chut jit chlastat :( ale jinak rozhodne nejlepsi LAN co jsem zazil :)

Kdo chce na DVD vypalit prvnich 12 dilu serialu LOST (ten co tam pousteli), tak at mi da vedet...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 28, 2005 2:55 pm 
*DEMON*
*DEMON*

No tak taky prispeju svoji "troskou" do mlejna...Vse zacalo nekdy ve stredu, kdyz mi drtinoha napsal, at prijedu uz v patek, ze zakalime jeste s titanem a ze muzu v poho prespat u nej.

No hned sem souhlasil, pac moznost se zlejt na zcela novej zpusob prece neodmitnu. Ve ctvrtek na IRCcku najednou twister pise: Coze? Ty jedes uz v patek? My dem s Methodem a Gustou taky parit, tak to se slezem, ne?

Nakonec nas bylo v ty hospode 11!!!doomeru, kdyz dorazil s twistrem a spol jeste hokis a pak zemedelec, x-jack, yamian a ufon. Parba nemela chybicku, po prvnich rychlejch pivkach s drticem zacal prichazet i zbytek, pak servirka nahore bez, do ktery se drtic hned zabouch atd atd...proste PARAADA! Zvlastni podekovani timto chci vyjadrit x-jackovi, kterej me nechal u sebe prespat pote, co vetsina doomeru vcetne drtice u kteryho sem mel puvodne spat odesla na diskoteku do karlovek, kam se mi opravdu, ale opravdu nechtelo...

LAN. Zacala v 9 hodin rano. Doomeri pomalu prichazeli, doom se instaloval a testoval, zacalo se parit. A parilo se veru hodne. Nemuzu si stezovat, ze bych si nezahral nebo neco jinyho (14 lidi, 12kompu= optimum podle me...), proste smazba jako jetel. V CTFku sem byl ve skvelim teamu, kdyz x-jackovi a smashovi nedorazil kelvin a tak vzali misto nej me. Snad sem mu byl dustojnou nahradou, i kdyz samozrejne ze s nim by asi uhrali vic...Kazdopadne sme si zahrali suprove a kdyz sme porazili WWcka a pak uhrali naky ty vlajky jak na PRE tak na 66, tak sem byl i s vysledkem spokojenej. Skoda prohry s ...(jak ste se vlaste menovali???)...vencou, jebakem a bubusakem.

No po CTFku sem hral snad vsechno od kooperativy, prez teamy a duely po singla. Proste parada. Velice me napriklad potesila vyhra nad zemedelcem, kterou mi ale v poslednim duelu vecera oplatil...duely vubec mi sli a porazil sem hrace, na ktery bych si na minuli LANce netrouf ani podivat:) napriklad vyhra nad x-jackem, nebo i tim zemedelcem mluvi za vse...

No co se stalo po lanu byla vubec zalezitost sama pro sebe a nebejt cikanu, tak by to nemelo jedinou chybicku. Proste tma a v ni cikan-profesional stipne drtickovi penezenku z baglu...gko si toho ma vsimnout, dyt ten zmrd ani nebyl videt proti ty tme!!! No nic, s tim uz nic neudelame. Kazdopadne hospa probehla suprove. Fotbalek, kde sem s bubussem natrh twistrovi a hokisovi branku byl vytecnej a po dvou hodinach pouze jednou prohranej, zato aspon petkrat vyhranej a nejmin desetkrat remizovanej...parada.

Dalsi stace v druhy hospode nekde od 6 do 8 rano... hokis spal, mi ostatni (twister, zemedelec, bubusak, venca, method, ja) sme chlastali. Jedno pivko kazdej. Uz fakt nebyla sila a tak sem ho dopil jenom ja a tusim ze venca, nebo zemedelec...v devet mi to jelo zpatky do jablonce a hokisovi s twistrem do treste, tak sme sedli na tramvaj a metro a stalo se co sem vuibec necekal. To co predvadel hokis v ulicich prahy a v jejich dopravnich prostredcich se neda ani popsat. Hej to sem se nasmal jak uz dlouho ne. Ty straferuny a fragy na neviny kolemjdouci impy byli fakt husty. wallrun na jezdicich schodech a bfg do nastupni haly v metru fakt nezapomenu jen tak...

Zbytek cesty uz nevim, pac sem to prospal a proklimbal, az sem dorazil nekdy ve dvanact domu. Sel sem spat, jak jinak...

Co rict na zaver? SUPER. Jeste daleko lepsi nez minule, bomba a fakt narez. Uz se tesim na dalsi...kdy bude? V zari? Nebo driv? Pozdejc moc ne, at je jeste teplo... Vsem dik a cus.
Misty prehanky a bourky, misty ale jasno a bez lagu:D.

Naposledy upravil Tomsa_x dne pon bře 28, 2005 6:56 pm, celkově upraveno 1

Profil ICQ  

Předmět příspěvku: na pamatku
PříspěvekNapsal: pon bře 28, 2005 3:46 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

na pamatku clanek

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 28, 2005 5:14 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

bomba to byla :D hlavne jak sme dali warriorky ve 2ce a v 1ce :D ........ priste dame zas CTF prvni, a udelame zase dream team ! :D drinky rulz ....

jinak .... vedro tam bylo nehorazny, to jo ;) ale jediny stesti meli, ze sem si privezl krysu :D ale fakt bylo nechutny, jak tam hral starcrafty, a poustel to me/bubusakovi/vencovi pod ksicht kdyz sme parili CTF s nekym ... nechutny ... ;) ale jinak skvely ...

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte bře 29, 2005 1:30 am 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

Lan byl supr. Hlavně díky CTF který se hrálo. Zpotil sem se jak kozel, zapařily se mi koule a párkrát sem při tom dostal infarkt, ale byla to fakt bomba.

Hospoda se taky vyvedla. I když bych si dal nejmíň ještě 3 pivka ale to tam bohužel už zavírali. Škoda že sme to měli zkrácený o tu hodinu. Fakt by se hodila. No v září si to můžem vybrat že jo :).

Takže dávám 9 cacodemonů z deseti. Ten jeden dolu je za ty zmrdy na Národce.

P.S
Jo a jmenovali se původně Dream team ale Thomasi se to při zápisu nějak povedlo zkomolit na Drinky. :shock: :D
A těšim se na fota.

Předmět příspěvku: Lan
PříspěvekNapsal: úte bře 29, 2005 9:45 pm 
*Marine*
*Marine*

No neda mi abych tu i ja nezanechal taky pach, pot a krev jako dukaz, ze to byla LANka jako remen. I kdyz jsem dorazil az nekdy kolem 11.30 tak pocatecni strach, ze si asi uz moc nezahraju me docela hodne rychle presel.
Hrat CTF jak za WW tak i za 66 me dost zamestnalo na celou dobu a zaverecny funnynatch kterej se hral v kuse snad 4 hodiny me dodelal. Nechtel jsem potom dooma ani videt, i kdyz nasledne v hospode bych uz zase paril jako o zivot:)).
Chtel bych vyzdvihnout par veci.
Predne to ze se hralo CTF a az pak nekdy duely, to bylo naprosto proziravy reseni a diky za nej.
Dale CTF match 66 vs PRE. Naprosto ojedinelej a nejlepsi co jsem kdy v zivote hral. Kam se sere lap i codeimpem... PRE byli fakt tezkej souper a jen diky nahode a stesti jsme vyhrali o dve vydreny vlajky.
Nasledna kalba v nonstopu taky nemela chybu a tak nezbyva nez to ohodnotit jako nejlan.
O fotbalku kdy jsem hral s Tomsou proti PRE se zminovat radej nebudu, nebo zato utrzim nejakej ten killec, protoze sme jim to nandali i s podnosem a jen jednou prohrali:)).
Jedinej cernej puntik na krase byl ten moment s tema zavsivenejma cernejma ciganskejma zmrdama u ty tramvaje, jak slohli dticovi srajtofli z baglu. Skoda ze sem nesel za drticem, protoze kdybych ho videl, tak by ten cernej xindl po svejch uz neodesel.(nejsem rasista ale za tohle bych ty cerny svini procedil mozek brokama).

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2005 11:55 pm 
*GOD*
*GOD*

Pratele zacal sem psat report, mam souhlas pouzit nektere uryvky z vasich prispevku na tomto foru do samotny reportaze? napr. nektery fakta nebo tak, komentare bych chtel asi od kazdyho doomera uplne nakonec, jak uz navrhoval nekde v ty hospode (Bubusak nebo nekdo?).

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob dub 02, 2005 12:00 pm 
*DEMON*
*DEMON*

Jasny, cituj si co chces, uz se tesim:)

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob dub 02, 2005 1:38 pm 
*GOD*
*GOD*

fuck off :)

Předmět příspěvku: ,...
PříspěvekNapsal: sob dub 02, 2005 9:11 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Bubuss ::: je fakt skoda, ze si pak s drticem taky nesel to tam omrknout, protoze by jsi tady pak nenapsal, ze kdyby jsi ho videl, tak by po svejch neodesel, ja myslim, ze kdyby ses do nej pustil, tak tvy organy odejdou na transplantaci do ruska :), hele na narodce ani nevis a mas jednu kudlu v brise, druhou v krku :), kdyz sem tam videl ty typy, ktery by meli zavrit do krimu jen za jejich ksicht prohozenej s prdeli, byl sem rad, ze neokradli i mne :), pratele, az se nekomu z vas podari doma v amaterskych podminkach, podari postavit generator prehraty plasmy, a implementovat ho do rucni zbrane zvane BFG, vyrazime na lov, do temnych zakouti maticky prahy, a budeme to brat po stovkach ! do ty doby nam nezbyva nic jineho, nez drzet hubu a krok :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon dub 04, 2005 12:09 am 
*GOD*
*GOD*

Pro vysvetleni: nazev fora = Dojmy z Idoom open 2oo5, vsecko ostatni smazano.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2005 12:39 am 
*SKILLER*
*SKILLER*

tak co tajfune jak to vypada s fotkama a videa (a lucka!!!)
na kdy to tak vidis hm ?
:twisted:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2005 4:39 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

jo, titanuv komentar ;))

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2005 8:18 pm 
*GOD*
*GOD*

Ehm no report snad dodelam o vikendu a pak fotky este no nevim do pristi nedele to bude komplet fakt :oops:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 08, 2005 3:57 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

bbs ... ;)))))) nechces spis udelat report o wose ? :D

Profil ICQ  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]