Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je úte čer 18, 2019 1:20 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 148 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DooM LaN 2006 #2
PříspěvekNapsal: stř črc 12, 2006 3:34 pm 
*GOD*
*GOD*

Na WildWarriors napsal Sk8ies :

"No jakože se v Brně otevřela nová herna uprostřed centra v nákupním středisku Velký Špalíček, tak jsem se tam vydal, že otestuju tamější zařízení a...Nádhera velký prostor 80 pc s LCD monitory počítače ňamka u pár pc i TS systém takže vybavení mysím krása...cena 29kč/h hraní net 19 kč...možnost za 200kč na celý den..klimatizace..bar s nápoji nejen nealko..kousek i sezení "restaurační hospoda ^^" takže myslím pohodička no a hned mě napadlo že by to mohlo být konečně místo pro LAN party v Brně, tak sem se ptal a prý není problém pronajmout...stačí se domluvit s nějakým jejich managerem, na kterýho si vezmu číslo a bude ...podle mě by nebylo aji naškodu kdyby každej si zaplatil 200 kč na celý den a mohl by hrát co se mu zlíbí a DOOMA hrál podle pavouků a času ..myslím tí, že každý po zaplacení 200 kč má ne celej den rezervované pc a tak může v čase kdy nemá třeba zápas hrát jakoukoli dalši hru či dělat na pc co je libo... Případné nesrozumitelnosti či dotazy a další věci na které jsem zapomenul vepsat pište vzkazy i když budu offline na icq 240230970"

Já osobně si myslim, že by bylo dobrý udělat lanku někde jinde než v Praze at' vypadnem z toho stereotypu :)Takže diskutujte, diskutujte a diskutujte

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř črc 12, 2006 4:17 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

no me je celkem jedno kde bude lanka,ale brno bych mel docela kousek..

akorat jestli by nebyl problem v te velikosti... pises 80 pc, nevim jak to tam vypada ale to bysme se tam motali mezi normalnima zakaznikama? u g8 je prave dobre ze to mame zabrany cely...

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř črc 12, 2006 9:41 pm 
*Jitrnica*
*Jitrnica*

No je tam 80 pc pravda... všaks jsi brnak ne tak někdy cestu do špalku najdeš ne?=)njn asi by to tak bylo no ale mohli bychom zabrat jakoze jednu pulku herny aby v urcitem "sektoru" byli jen lidi od nas jakože od dooma...jako je to návrh a já chci vědět reakce podle toho se bude vše vyvíjet spíš moc nevím jak by to měli ostatní doomeři než z okolí Brna s ubytováním já bohužel bych nebyl s nej pravděpodobností schopen ubytovat ani jediného doomera...nicmene neim jak t bylo v g8 že se každej střidal u ruznych pc aele podle mě mít za 200 na celej den své pc a dělat a hrát i ostatní věci než dooma..neim mám temno tedkom nejak nic me nenapada ^^

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř črc 12, 2006 10:54 pm 
*DEMON*
*DEMON*

No ja sem pro klidne. Budu to mit sice asi skoro nejdal, ale me to nevadi, nak se tam uz dopravim. Jinak tech 80pc... no tposte zaberem nakej roh a tam 20 kompu a budem u sebe a ten roh bude proste nas. A az tam pride 15 letej fracek vedle nas a zacne parit CS tak to bude aspon zpestreni az si za nej stoupnem do pulkruhu a zacnem rikat veci ze kterejch se pocura a s brekem utece:)))))))))))))))))))))).

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř črc 12, 2006 10:58 pm 
*GOD*
*GOD*

Ja sem pro aby to bylo v Brne, G8 uz je dost ohrana...

Předmět příspěvku: Malo chlastu pro WW
PříspěvekNapsal: čtv črc 13, 2006 4:51 pm 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

Trosku se bojim, ze kdyz to bude v Brne, kde neni sance ze by nas nekdo ubytoval, tak to bude jen o tom doomovi.... ja sem jezdil na LANky vzdycky jen kvuli chlastu :? jinak sk8iesi mohl bys zjistit, jestli jsou tam i PC s win98? kdyby se soubezne poradal malej turnajek ve Warcraft2 a v hereticovi, tak urcite jedu! :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv črc 13, 2006 9:05 pm 
*Jitrnica*
*Jitrnica*

no tak chlast rikam je tam bar kde muzes pifkarit i kdyz plechy ...no a je tam hospo restaurace ae netuším dokdy bude...ok zeptám se na ty win..jasny obsadime roh a rikam ve free time muze parit kdo chce co chce sou tam hafo novy hry NFS most Lineage 2 Counter strarcraft a další známy...Fify NHLka

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv črc 13, 2006 10:55 pm 
*DEMON*
*DEMON*

Hnus. Kdyz doom tak doom. A kdo bude parit neco jinyho tak leda zdaemon:)

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát črc 14, 2006 11:15 am 
*Doom Marine (i s helmou)*
*Doom Marine (i s helmou)*

Ja v g8 nikdy nebyl, takze mi to je jedno. Ale sdilim nazor s BeRaNem a ufonem ze se v Brne budem motat mezi ostatnimi zakazniky a to neni ono ( i kdyz by to mozna byla vyhoda ukazat tam jak a ze se doom jeste hraje). Ale jako vyhodu vidim (pro me teda =)) ze do toho brna se uz konecne dostavim =).

Profil Zobrazit autorovy stránky  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát črc 14, 2006 11:36 am 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

To je jednoduchy sezenem 80 doomeru :)) no ja bych byl taky pro G8 uz me nudi a hlavne hvezdny valky :) Nejspis ja a twister bysme ubytovani meli :) mozna :) Sem pro. Takze kdy to bude ?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát črc 14, 2006 11:56 am 
*DEMON*
*DEMON*

Method a Gusta maj taky ubytovani, buodu spat na hlavaku, dyt to sou PUNKERI!!! Asi se k nim pridam:).

Zas koncem zari ne???

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát črc 14, 2006 12:51 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

ja jsem taky zvyklej spat venku, kazdopadne zalezi na teplotach, do mrazu bych uz asi nesel

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát črc 14, 2006 6:04 pm 
*Zabiják (Drsoň)*
*Zabiják (Drsoň)*

Me je to celkem egal...Je to teda ale uplne v prdeli odsud do Brna..ale na druhou stranu kdyz si vzpomenu na ty hvezdny valky... :shock: no zjistujte a informujte! :)

Předmět příspěvku: Ne ne ne ne ne
PříspěvekNapsal: pát črc 14, 2006 10:30 pm 
*Jitrnica*
*Jitrnica*

Ja sem snad jedinej kdo to nechce v Brne :(. Celich 5 let bych bral brno a ted kdyz budu mit konecne prachy tak mam jet na vylet zas do brna kde sem chodil do skoly jak gumak? Ja chci Prahu proosiiim. Byl sem tam jen jednou se zakladkou :))

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob črc 15, 2006 1:15 am 
*GOD*
*GOD*

Jak řekl Tomsa já sem punker, takže mě je to fuk - ke štěstí mi stačí krabičák a konvice

Předmět příspěvku: Term
PříspěvekNapsal: pon črc 17, 2006 12:03 pm 
*GOD*
*GOD*

Hele každopádně by už bylo pomalu dobrý, fakt zjistit přesně co a jak, jestli většina souhlasí, aby se to toho 23.9, nebo 30.9 mohlo uskutečnit..
Teda jestli souhlasíte, ale zatim každej rok tenhle termín všem nejvíc vyhovoval :twisted:
Mě osobně taky vadí to, že je tam tolik těch počítačů a budou se tam motat i lidi "z venku", budou očumovat, člověk si nebude ani moct pořádně zařvat atd..Na druhou stranu si myslim, že by to mohlo být celkem dobrý k propagaci dooma, až ostatní obyčejní smrtelníci uvidí tu božkou hru! Bude to podle mě vítaná změna, že se to uskuteční někde jinde než v Praze, ale jak už řikal Drtinoha by mohl být problém s kalbou..Přece jen páteční kalba k těm lankám už tak nějak patří a já si neumim představit, že bych druhej den hrál na lance dooma, aniž by mi nebylo blbě, nebo bych byl střízlivej :D...Navíc by to zhatilo plán PRE zničit a uchlastat klan 66 a druhý den ho v CTF rozdrtit :p

G8 by se sice mohla zdát stereotipní, ale zase to tam už známe, myslim že tam jsou ideální podmínky (celá herna pro nás, skoro nikdo tam neleze atd..)S instalaci dooma taky žádný problémy - prostě taková jistota.

Celkově se mi zdá teda G8 lepší, ale klidně bych se na G8 vykašlal a jel do Brna

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon črc 17, 2006 12:14 pm 
*GOD*
*GOD*

Jak se ti G8 muze zdat lepsi kdyz si to v tom Brne ani nevidel vole? :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon črc 17, 2006 11:51 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

odstran si tu picu z podpisu irituje me to

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte črc 18, 2006 5:33 pm 
*GOD*
*GOD*

mr.twister píše:
Jak se ti G8 muze zdat lepsi kdyz si to v tom Brne ani nevidel vole? :)

1. Skoro všechny PG herny jsou stejný (a že jich v Praze je)
2. Přečti si celej příspěvek :)

Předmět příspěvku: Vzhled herny
PříspěvekNapsal: pát črc 28, 2006 7:37 pm 
*Jitrnica*
*Jitrnica*

http://pgcc.cz/pgh.asp?sect=3&h=13720&fc=3

mozan tu bude par obrazku co by se vam mohlo hodit k posouzeni vybaveni "naší herny" :roll: :lol: :lol:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 148 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]