Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je pon čer 17, 2019 3:19 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Kde chcete aby se konala další doom LAN ?
Anketa končí za čtv bře 22, 2007 11:43 am
Ve Zlíně 33%  33%  [ 8 ]
V Praze 38%  38%  [ 9 ]
Je mi to jedno, přijedu kamkoliv. 25%  25%  [ 6 ]
To je fuk, stejne nepojedu. 4%  4%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 24
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DOOM LAN 2007
PříspěvekNapsal: pon úno 05, 2007 6:07 am 
*GOD*
*GOD*

Mno, takze zda se ze method se na nas tentokrat vykasle, duvody uz v tuhle chvili nejsou podstatny, podstatny je co s tim provedem. Je tu nekolik bodu ktery by se meli probrat.

1* Bude vubec lanka ? Method porada na konci unora nejakou svoji soukromou akci pro zvane, nevim presne kdo z ceskych hracu tam bude, nicmene chapu to tak ze ten kdo pojede sem uz nejspis nebude mit zajem o nic jineho, tohle sem si uvedomil az pozdeji a moje nadseni a pochopeni pro tuto "soukromou" mehodovu akci(kam se se chtel zajit podivat alespon jako divak) razem hodne opadlo

2* Kde bude LANka, klasika G8 ? Vetsi herna pro vic lidi, jine mesto nez Praha ?

3* Kdy bude LANka ? Termin priblizne jako vzdy kolem brezna/dubna ?

4* Kdo si tuhle zalezitost vezme na starost ?

takze se prosim nejak vyjadrete......

Naposledy upravil ufon dne čtv bře 08, 2007 11:44 am, celkově upraveno 3

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 05, 2007 2:24 pm 
*DEMON*
*DEMON*

No ja klidne prijedu a to jedu i na tu "Methodovu akci", v tom bych problem nevidel. Horsi uz to bude s organizaci no pac minule bylo opravdu moc lidi a dohravat turnaj ve 4 rano je proste blbost... Chce to omezit pocet lidi a nebo sehnat jinou hernu a nebo sehnat naky mistecko pekny kam by se svozily kompy a dva dny by se tam vegetovalo a mezitim se odehrali turnaje no postupne...

Jinak secteno podtrzeno me je cas misto a vsechno jedno, rad vas uvidim vsechny a kdyz si u toho zaparim trochu tak jedine dobre:).

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 05, 2007 6:12 pm 
*GOD*
*GOD*

Ja si myslim ze omezovat pocet osob by byla velka chyba, predstava ze se na lanku par jedincu nedostane u me pohrbiva celej ten koncept DOOM OPEN.... takze pokud existuje problem v tom ze nas je moc lidi na malo pc tak reseni spociva ve zmene mista, myslim ze by to nemel byt zadny velky problem.

Co se tyce svozu kompu, myslim ze to neni vhodny reseni hlavne ne v pripade kdy je potreba aby neustale jelo velky mnozstvi PC najednou(min 12) aby se stihlo neco odehrat, ja osobne bych svuj pc nikam nevozil, hrozne to zvysuje riziko mechanickyho poskozeni HW. Navic je to organizacne-logisticky velkej orisek.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 05, 2007 8:38 pm 
*GOD*
*GOD*

Jen bych rád řekl, že to není žádná "methodova privátní lanka", jako že řeknu toho tam chci a toho ne...Původní myšlenka byla pouze lidi co hrajou/hrali aktivně single-player a to hlavně ze zahraničí (což se z části povedlo).Bohužel tolik lidí ze zahraničí nepřijede (zatim 5 lidí). S tim souvisí i náplň lanky, protože bude převládat hlavně coop a ctf si možná zkusíme z prdele chvilku, protože polovina lidí to nikdy pořádně nehrála. Když kouknete na seznam lidí, tak všichni kromě Drazy, tam singla hrajou dost.

Sorry za offtopic jen sem chtěl objasnit situaci, aby nevzniklo nějaké nedorozumění.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 05, 2007 9:14 pm 
*GOD*
*GOD*

_MethoD_ píše:
Jen bych rád řekl, že to není žádná "methodova privátní lanka", jako že řeknu toho tam chci a toho ne...Původní myšlenka byla pouze lidi co hrajou/hrali aktivně single-player a to hlavně ze zahraničí (což se z části povedlo).Bohužel tolik lidí ze zahraničí nepřijede (zatim 5 lidí). S tim souvisí i náplň lanky, protože bude převládat hlavně coop a ctf si možná zkusíme z prdele chvilku, protože polovina lidí to nikdy pořádně nehrála. Když kouknete na seznam lidí, tak všichni kromě Drazy, tam singla hrajou dost.

Sorry za offtopic jen sem chtěl objasnit situaci, aby nevzniklo nějaké nedorozumění.

diky za objasneni

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 05, 2007 9:21 pm 
*GOD*
*GOD*

A ještě bych se ti ufone chtěl omluvit za narušení tvých plánů a ohrožení uskutečnění lanky..Jistě se příště polepším a nejdřív požádám lidi o povolení

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 06, 2007 5:18 am 
*GOD*
*GOD*

_MethoD_ píše:
A ještě bych se ti ufone chtěl omluvit za narušení tvých plánů a ohrožení uskutečnění lanky..Jistě se příště polepším a nejdřív požádám lidi o povolení

ja zadny plany nemam, ale myslim ze by stalo za to dodrzet tradici a pokud by snad tvoje lanka mela nejak narusit lanku tradicni tak by to bylo hodne nemily - ty dobre vis ze zadny povoleni nepotrebujes, to ovsem neznamena ze tvoje akce nebo ciny nemaj zadny dusledky - ja ti tu tvoji lanku nezazlivam, ale urcitej problem to predstavovat muze

a priste by sis mohl odpustit ten cynickej ton

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř úno 07, 2007 5:07 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Nechápu čím by měla tato akce narušit obvyklou LANku. Jde o sraz lidí z aktivní světové singlařské komunity do níž patří i pár Čechů. Většina současných českých doomerů singla nehraje a o těch lidech ani nikdy neslyšela tak mě vůbec nenapadá co by tam dělali. čili z Čechů přijde jenom pár lidí, a to buď aktivní singlaři/tvůrci map a nebo ti kteří ten singl občas hrajou a vyjádřili zájem se s těmi lidmi setkat. Čili tato akce je úplně mimo obvyklé CTF LAN Party...
A pokud problém vidíš v tom, že by se Method zdráhal organizovat tuto akci a hned na to obvyklou jarní CTF LAN, tak nevím, vzhledem k tomu že řikal že organizovat obvyklou českou LAN už po té minulé záříové stejně nechce ... asi to bude muset zvládnout jinej schopnej člověk, no. ("pokud někdo takový v české doom scéně exituješ, pls ohlaš se a ujmi se organizátorského žezla!")

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř úno 07, 2007 7:45 pm 
*GOD*
*GOD*

no gusto co ja sem slysel tak na tu lanku se chysta dost lidi kteri normalne jezdi na doom open, method, twister, sneakfast, beran, draza, tomsa ty a kdo vi kdo jeste, ale vazne bych to tady nechtel resit, sem rad ze method pozval cizince a ti prijedou, nerad bych ale prisel o tradicni lanku pro vsechny........

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 08, 2007 12:46 am 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

tolik? to sem ani nevěděl... na dooworldu je jich napsanejch min :-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned úno 11, 2007 2:20 pm 
*Zabiják (Drsoň)*
*Zabiják (Drsoň)*

Hele co vim tak ty lidi prijedou akorat zakalit a my tam budem pak na tu LANku teda. Taky nechapu proc by melo neco narusovat "normalni" lanku. Az bude tak tam dovalim to je cely :) Akorat to chce doresit organizacne jinou hospu nez Smetanku a ne tolik lidi do herny pac kvuli tomu dost lidi nadavalo a ze prej nedorazej uz na dalsi lanku!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 12, 2007 10:57 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

Moc lidí tu zatím nereagovalo...:( já doufám, že se sjedem zase v takovém počtu, protože si myslím, že ikdyž jsme si moc nezahráli tak to bylo super... :wink: a nevím jak vy, ale dal bych normal Smetánka (nebo ta hospoda o 10m vedle) :D + G8!!! Já vím, nezáleží to jen mě, :roll: ale doufám, že hodně z Vás bude souhlasit, bye bye! :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 13, 2007 3:11 pm 
*DEMON*
*DEMON*

Jo jak jiste vsichni vite tak me je to jedno, ja prijedu kamkoliv kdykoliv, akorat to musi nekdo zorganizovat, pac do Jablonce vas asi moc nepojede ani kdybych tu zaridil ja nevim co:).

Takze LAN forewer:).

Moje preference sou taky teda jasny ze kdyz uz bych mel do toho kecat tak bych radsi bud vetsi misto a nebo min lidi (udelat treba kvalifikaci na netu a nejlepsich 8 tymu se kvalifikuje na LAN... Nebo tak neco... nebo treba kazdej klan muze vyslat tri cleny + nejlepsi klany po jednom dovu hracich navic, nevim sou to vsechno napady jenom, nejradsi bych to videl nekde kde nemusi bejt ani moc vic kompu ale kde bude vic prostoru, nebo mozna ze by dopoledne hrala cast doomeru a odpoledne jina cast a pak vecer finale nebo ja nevim neco takovyho vymyslet aby nebyli vsichni furt v pozoru kdy uz budou hrat ale mohli si odejit na hodku dve pryc a nic se kuli tomu nezdrzovalo atd atd... Vic me nenapada ted a i tohle sem vyblil tak ted co me napadlo jenom jako inspirace pro toho co to bude nedej boze poradat...:)

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 13, 2007 6:55 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Jenom ke Smetánce: od minulé lanky jsme do ní nevkročili a obcházíme jí velkým obloukem, našli jsme několik mnohem lepších pivních útočišť vhodných k velkým srazům.
Z mého pohledu, mě to minule vyhovovalo a lanka se mi líbila. A počet lidí mi nevadil ba naopak, stejně jsem tu lanku viděl vždycky spíš jako možnost setkat se s doomerama osobně a pokecat. A to že jsem třeba několik hodin v kuse nehrál mi vůbec nevadilo, stejně na to nejsem vůbec zvyklej a vydržim hrát tak hoďku v kuse vždycky (nepočítám singl). Tim chci akorát říct, že všechny zas rád uvidim a je mi jedno kolik tam bude lidí nebo compů a jestli vůbec budu pařit nebo ne, čus.
Jo Tomsa, i do toho Jablonce bych klidně přijel :-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 17, 2007 7:05 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

Nejlepsi by bylo pronajaty misto, kde by se sesitovaly kompy, ale to je spousta starosti a hlavne by stejne nikdo nebyl schopnej to domluvit, takze s klidem muzu rict, ze to vidim zas na Prahu, cili G8 + hospodu. Smetanku uz fakt ne, tam kdyz se sejde 20 lidi tak je to nesikovny a obsluha je drza a stoji za hovno :) . Urco by se melo hrat CTF a mensi duelovej turnajek...

Profil ICQ  

Předmět příspěvku: nj
PříspěvekNapsal: sob úno 17, 2007 8:02 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Já jsem pro to uspořádat chlastačku, stejně poslední dobou na ty lanky jezdim jenom proto, abych hodil s lidma rec a vylemtal par piv. Hmm, asi nekoho urazim, ale rikam si: "je mi jedno kde a s kym budu, hlavne ze budu chlastat pivo", tzn. klidně bych jel i na sraz filatelistů, kdyby se tam chlastalo.

DooM byl pro mě vždycky synonymum pro zábavu, to ale neznamená, že když budu 12 hodin v kuse pařit jednu mapu, že se u toho budu taky 12 hodin bavit.

Proto jsem pro hodně uvolněnou atmosféru, pivo, pokec, děvky, sem tam zapařit, ale ne nic extrémního co prosazuje permanentně Tomsa (Tomso, já už tě pozoruju delší dobu a ty máš DooM obsesi!).

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 17, 2007 9:36 pm 
*DEMON*
*DEMON*

Doomeri chalstaj furt. Prazaci jezdej do Jiretina, my jezdie do prahy atd... chlastacich akci kde se schazej doomeri je dost. Navic v lete se potkavame na festakach atd a neni problem dohodnout vylozene chlastacku dalsi kdykoliv... Lanka je ale jednou za pul roku a je od toho aby sme krom chlastani taky zapojili to proc se zname a tudiz DOOM... Takze je od toho aby se hralo primarne a hospa je navic jako bonus...

Navic s moji posedlosti doomem... jo, mas pravdu...:). Ale taky nezapomen kdo zahajil tyhle patecni chlastacky pred lankou? No ja kdyz sem tenkrat rek: Hele co kdybych prijel uz v patek a skocili sme do hospy? A prazaci na to: OK... A pak se to donesko Hokisovi s Toustem ze tam jedu uz o den driv a nelenili a jeli taky... No a tak to zacalo... takze klidek:).

Profil ICQ  

Předmět příspěvku: ahaaa
PříspěvekNapsal: ned úno 18, 2007 4:59 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Tomsa: Aha, takze takhle to je, predtim se prijelo na lanku a od pulnoci se chlastalo, ted prijedu na lanku a nechlastam, protoze se chlastalo uz v patek, kdy ja jsem nemohl (na patecni jsem nebyl jeste ani na jedny). Ted uz vim, komu za to "vdecim". I pres vsechny tve argumenty, jsem jednoznacne pro chlastacku.

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned úno 18, 2007 5:10 pm 
*Doom Marine (i s helmou)*
*Doom Marine (i s helmou)*

Tomsa_x píše:
krom chlastani taky zapojili to proc se zname a tudiz DOOM...

Já si pod pojmem doom zas nepředstavuju hraní CTF a už vůbec ne celý den / celou LAN. Pod pojmem LAN akce jsem si vždycky představil klasiku nebo jí něco podobného, na poslední LAN jsem prboom ani neviděl natož si ho zahrál s hráči jako ufon, titan nebo raiderr. CTF si můžu zahrát každý den na publicu. LAN by mohla být výjmečná když už je jak říkáš jednou za půl roku. Ale děláme tam to co celý rok, tak v čem je rozdíl. To už je víc výjmečné pohromadě zachlastat než si zahrát CTF v ZDaemonu.

Profil Zobrazit autorovy stránky  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned úno 18, 2007 5:36 pm 
*GOD*
*GOD*

vain píše:
....natož si ho zahrál s hráči jako ufon, titan nebo raiderr...

a methodem :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]