Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je úte čer 18, 2019 1:46 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Raději hernu nebo vlastní prostory a PC?
Raději herna 27%  27%  [ 3 ]
Raději vlastní prostory a PC 36%  36%  [ 4 ]
Je mi to jedno jedu tak jako tak ;) 36%  36%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 11
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 15, 2007 10:09 am 
*Doom Marine (i s helmou)*

Tento thread je určen k domlouvání OldSchool Doom LAN, takže tady z toho prosím neudělejte flame o Yardovi

pro Yardu: jelikož úvodní příspěvek můžu editovat jenom já a moderátor (Twister) a tedy tě nikdo jiný nemůže připsat mezi zájemcem vyjádřím svůj názor na to tě zapsat a je na tobě jak s tím naložíš nebo ostatní.

To co si tady teď napsal je všem známý fakt a důvod proč si to dělal nás, nebo alespoň mě, nezajímá. Takže já říkám, že tě nepřipíšu mezi zájemce jelikož tě tam nechci. Ale jelikož tohle je LAN pro všechny co mají zájem moc se to nehodí abych to řekl natvrdo, že tě tam nechci. Takže jsem ochoten změnit svůj názor když řeknou ANO i ostatní (všichni) co jsou na tuto lan "přihlášení". Ukecávat je a ptát se jich jestli souhlasí ale nebudeš tady, protože tu bude za chvíli moc příspvěků nesouvisejících přímo s OldSchool Doom LAN. Takže si ty lidi ukecávej někde jinde. Oni až ať napíšou svůj názor sem. To je vše co ti k tomu řeknu a měnit názor nebudu, takže teď je to jen na tobě jak s mým návrhem naložíš.
Doufám že ti je jasné že moc velkou šanci nemáš, to i mě, ale tvrdé pravidla si ty prostě zasloužíš.

Profil Zobrazit autorovy stránky  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 15, 2007 1:35 pm 
*DEMON*
*DEMON*

Taky sem si nevsim ze by napsal nakou novinku kterou by sme uz davno nevedeli... Akorat by me zajimalo co tak strasnyho ho potkalo, pravdepodobne (soude podle jeho podpisu) dostal ban na Quaka a tak se chce vratit na dooma? :wink: .

No nicmene je od nej hezky ze se priznal, tak by sme mu treba mohli dat sanci a kdyz bude deset let hodnej online tak by treba pak casem mohl prijet mezi doomery aniz by sme ho zmlatili, ne? Nebo spis dvacet let? Uvidime jak se bude chovat... Kazdopadne tahle lanka pocita tak s 15 lidma max a aby zabral jedno misto yarda tak to bych se na to podival jeste... :shock:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 15, 2007 3:44 pm 

Hm.. nikde není napsáno, že to je pro max 15 lidí (aspoň myslím). 15 lidí je spíš takový ideální počet, ale je jasné, že moc lidí by tak trochu pokazilo atmosféru a navíc tolik lidí na scéně ani nemůže mít zájem jet (takový Darg mě hodně překvapil) na LAN s klasikou. K těm 11 lidem, co projevili zájem počítám, že o moc víc jich nepřibyde. Namátkou mě napadá x-jack, Radeg, Twister, hokis a Raiderr a to si u nich stejně nejsem jistý (kromě x-jacka, kterého hodně omezuje termín). Takže i tak je to 15, 16 lidí a to je podlemě tak akorát, Yarda by se tam teoreticky vešel. Ale jak sem napsal, pokud tady nebude nějaký odbor =) pro to, aby jet mohl, tak to vidím tak, že na seznamu nebude =)

Jinak aby se to tu hlo. Celkem se mi začiná líbit ten počet lidí, 11 respektive 12+, takže by možná bylo dobré, kdyby lidé v seznamu už pomalu začli navrhovat nebo naopak vylučovat termíny, které se jím hodí respektive nehodí. MethoD už nakousl listopad atd.. takže určitě se nebojde navrhnout. A hlavně myslete na to, že by to nemělo/nesmí kolidovat s iDoom open.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 15, 2007 4:18 pm 
*GOD*
*GOD*

Tomsa má těch max. 15 lidí nejspíš ode mě, protože sem se buď špatně vyjádřil, nebo to špatně pochopil... Každopádně sem to taky myslel spíš jako ideální počet...

Jinak listopad sem teda navrhl hlavně kvůli drtinohovi, který jako pražák může dodat PC a v říjnu nemůže (jede chlastat vodku do Moskvy :))... Září je moc brzo, říjen Doom Open, prosinec/leden/ůnor je snb/ski sezóna a spousta lidí (včetně mě) bude často pryč. Takže nakonec je ten listopad podle mě stejně nejideálnější termín...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 15, 2007 6:12 pm 
*DEMON*
*DEMON*

Ja nevim, napsal sem ze se pocita asi tak s 15 lidma max, coz rika ze optimalni cislo je tak do 15, vic je moznejch ale neni to idealni uz (nebo 16 na pavoka rekneme, ze?)... takze rikam to samy co vy. Kazdopadne ale smysl snad je jasnej.

No a co se terminu tyce (proto tenhle prispevek pisu) tak listopad sem pro, kdy presne uz mi je jedno, mel bych moct vice mene kdykoliv v podstate:).

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 15, 2007 10:44 pm 
*Marine*
*Marine*

No co se týká termínu, tak bych radši bral ten prosinec, leden, únor (to máme pauzu v sezóně). Protože je pravda, že na tu idoom lanku se určitě budu muset na nějaký zápasy vymluvit (většinou hrajeme 2 za víkend) a kdybych se ještě musel vymluvit na tohle, tak už by to asi neprošlo. Z toho vyplívá, že když mi to vyjde na nějaký víkend, kde máme 2 zápasy tak asi nepojedu.

Takže svůj návrh na termín sem řekl, a až bude přesně daný, tak se ještě ozvu.

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv srp 16, 2007 4:16 am 
*SKILLER*
*SKILLER*

S brachou pocitejte, ptal jsem se ho a zajem by o klasiku mel, nehraje dooma kvuli zd spis (CTF apod.) Jinak muzem dodat urcite jeho komp a muj jeste nevim, jelikoz je to bigtower jako krava, ale to se pak domluvi s tim odvozem, teoreticky jeste mamin komp hh, ta by mela radost.

Jinak method ma dobrej napad, ze by se to mohlo zkusit vylozene na miste, kde kdysi byla sokhol lan, to by nemelo chybu.

Jinak ten termin, ja si cas udelam kdykoliv, staci ho stanovit a urci se to. Kazdopadne zari je brzo a prosinec pozde, takze idealni by byl ten listopad jak rika method, nebo klidne rijen, taky zalezi kdy bude idoom lanka.

Pokud se teda rozhodnem pro vlastni misto a vlastni kompy, jakoze to tak vypada, je treba zajistit kvalitne sit, aby nebyly vypadky apod.

Jinak chce to taky na lanu otestovat ten dosbox, nebo pripadne teda nainstalovat do vsech kompu win 98, coz je uplne nejlepsi zpusob, zkousel jsem s brachou klasiku pres dosbox v multiplayeru, a nebylo to ono, trochu se to drhlo, ale jeste bych to testnul na jiny siti. Kazdopadne ty wokna 98 jsou jistota a asi to bude lepsi je tam nainstalovat...

Jinak k tomu systemu, navrhuju hrat turnajovou cast ve forme duelu (na vsech lankach idoomu byly vzdy skupinovy turnaje ala CTF, jednou i TDM a na duely se vubec nedostavalo) a to nejen v entryway, ale byla by moznost mit dalsi mapy k dispozici. Zalezi samozrejme na poctu hracu, ale pokud nas bude treba 16, tak udelat 2 skupiny a hrat kazdy s kazdym, nebo pavouk, ale tam se to rychle odbyde... S tim, ze jak nekteri z vas vi, v doom2.exe v multiplayeru ma green - player 1 vyhodu, zacina na balkone, indigo - player 2 - za nej se hraje vic tezkopadne, hure se strefuje, zkratka jakoby horsi ping nebo lag a zacina u kulometu, kazdopadne je to provarenej fakt. Takze by se musely hrat duely dva, aby to bylo fair, viz sokol lan 2002 (Radeg si vzpomene :-). Treba dat limit 30 fragu a fragy secist. Myslim si, ze by bylo rozumny kdyby hrac co bude hrat za greena vybiral mapu, na vyber by byly ty klasicky (entryway, d5M1, d5M7, judas - to by se treba odhlasovalo...). Pak by si prohodili hraci barvy, aby si nemuseli presedavat, obstaral jsem programek, kde ty prikazy jdou zadat -player 1 - green, -player 2 - indigo. Novert uz mam taky (vypina chozeni mysi), takze ten material shromazdim a vysmahnu na Cedo treba.

Samozrejme, ze muzem dat i TDM a vsechno mozny, jen si myslim, ze by bylo zajimavy a byl by adrenalin si dat pekne duely v ramci turnaje a pak hrat for fun vsecko mozny podle nalady. Mozna na TDM bychom meli pripravit i nejaky jiny wady, aby se nevybiralo jen z doom2.wadu, ale to se uvidi no. Jediny co tam nebude CTF, ale kdo ma o tuhle lanku zajem tak tam bude tenhle mod k videni asi malo ?:-)))

No kazdopadne co si o tom myslite ? Nebo chcete radeji hrat celou dobu jen for fun ? Myslim, ze jeden turnajek v duelech prospeje :-))

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv srp 16, 2007 12:19 pm 
*GOD*
*GOD*

Rozhodně se taky přimlouvám za ten ten turnájek - Přece jen je to takový příjemný zpestření lanky, ale pojal bych to volněji, že se prostě neurčí OD určitý hodiny DO určitý hodiny se bude hrát turnaj atd... Ale prostě začly by se někdy hrát zápasy a různě s pauzama na jídlo, chlast 4fun hry by se jelo, jak by kdo chtěl.

Co se týče systému, tak to je myslim ještě času dost vyřešit, ale prakticky souhlasim se všim s titanem. Ta možnost výběru z více map je rozhodně dobrá, protože budou mít šanci lidi co do tý entry zas tak moc nejsou. (i když jich tam asi moc nebude :)) Zase hrát celej turnaj jen entry taky nemusim. Takže třeba Entry, King1, Pobla, moo2d, d5m1 by byly ideal si myslim. Třeba pak každej reglej napíše seznam pěti map a čtyři s nejvíce hlasy se budou hrát, nebo tak...

Tak to vypadá, že ten listopad začíná bejt celkem jasnej... Ještě teda to chce počkat, než se vyjádří ostatní, ale nějak počítám s tim, že už se nikdo moc neozve...

Technický věci - Upřímně já osobně se v síťovejch věcích nějak moc extra nevyznám. Každopádně Tomsa řikal teda, že by většinu těhlech věcí mohl obstarat. Já mám dva síťový kabely, gusta co vim tak jeden, ale neni pro mě problém při nejhoršim nějakej dokoupit...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv srp 16, 2007 12:22 pm 

Brzdi Titane =) Ty už tady s DosBoxem, novertem a vychytávkami pro klasického doom a ještě ani nemáme datum, na kterém závisí domluvení prostor a stejně tak počítače kdo kolik a jak =) O tom že už tady řešíš pravidla turnaje ani nemluvě =) Takový Gusta psal, že duely hrát nebude ale coop proti čemuž samo nikdo nic nemá že? Takže nějaký pavouk.. 16 lidí... brzdi prostě =) pěkne popořadě. Teď datum. Pak kompy a potom teprve prostory pro kompy respektive herna a až potom pravidla turnaje. Takhle by to tu zas dopadlo tak, že by se mluvilo o všem a nedomluvilo se nic.

Abych se vyjádřil k tomu termínu tak je mi to taky poměrně jedno. Když se domluví s předstihem tak nemám problém si čas udělat. Takže klidně i ten listopad.

Raiderra dopíšu.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv srp 16, 2007 12:32 pm 
*GOD*
*GOD*

Takže to máme 13 lidí...

Jediný co mě teda ještě napadaj (jakl psal vain) jsou Twister a Hokis (o tomhle threadu musej vědět, ale vnucovat se jim s tim nebudu), Radeg (ten řikal, že jedině až bude pevnej termín, tak jak na tom bude s časem), psal sem i bubussovi (2x), ale jak řikám. Vnucovat se nebudu, je to problém těch lidí.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv srp 16, 2007 12:40 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Cus tak sem to tu procet urcite bych zajem mel bohuzel nevim jak to semnou bude v rijnu, listopadu ani pak vypadat. Proto bych chtel abyste mi tam kdyztak nechali jednu pozici ale zatim nerikam nic najisto je to dlouha doba a ja zatim nemuzu rict nic konkretniho.

Komp urcite brat nehodlam sice tu mam 2 i kdyz bych tu jeden nejspis musel nechat pze zuljin by bez kompa byl jak bez ruky.. spis hlavy., ale prece jen je to docela nahovno tahnout to busem az do prahy. Pokud bych jel tak kablu tu mam dost a myslim ze bych mohl sehnat i 8 slotovej HUB mozna 2, ale jak rikam z moji strany tezko neco rict takze tohle spis tak mimochodem.

edit: twister je pryc urcite da vedet az prijede

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv srp 16, 2007 12:43 pm 
*GOD*
*GOD*

Jj to záleží na vainovi a jeho výletu do Prahy, přes Třešť :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv srp 16, 2007 1:32 pm 
*Zabiják (Drsoň)*
*Zabiják (Drsoň)*

Hele kdyz do toho obcas zabrousim a koukam ze teda termin v listopadu, tak ciste teoreticky bych se na vas taky mozna prijel mrknout kdyz je totakhle dal od te rutinove lanky.. zalezi teda dost na vasich kapacitach pac preci jen sem nad tim zacal uvazovat az ted, takze kdyby nahodou zbyl flek tak bych asi jel..tak se mnou jen tak okrajove pocitejte jestli to jde :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv srp 16, 2007 5:15 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

Ja vim vaine, jeste nemame ty dulezity veci jako termin, misto apod. Ale i na tyhle veci je treba myslet dopredu IMO :D

Draza: samozrejme neni problem, pokud mas zajem tak misto se najde.

Method: jasne presne tak, ten turnajek duelovej by byl jen na urcity casovy rozmezi a az by se dokoncil, tak by se hralo uz jak je libo, rozhodne by se nehraly jen duely celou lanku (tim tohle smeruju napr. na drazu, ktery se toho obaval)

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát srp 17, 2007 7:35 am 
*Jitrnica*
*Jitrnica*

Listopad blbý, jedu na měsíc do indie (začátek listopadu až začátek prosince). Říjen mam už plnej. Pro mě nejlépe leden/únor.

Kompa můžu dovalit ( P166,W98,Doom ;)

Yarda - ať jede - jsme snad lidi, ne

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát srp 17, 2007 8:09 am 

Tak, neoficiálně uzavírám registraci. Zájemců je víc než bylo v plánu takže každý další by už byl problém. Vyedituju úvodní příspěvek kdo všechno je v plánu a pokud se mi bude chtít tak i napíšu ke každému kolik, kdyby jel, by mohl vzít PC. Stále se aktivně řeší termín. Začal bohužel kolidovat x-jack s zatím nejvíce podporovaným listopadem. Takže by chtělo nějak to pořešit. Navíc by bylo dobré kdyby se k termínu vyjádřili fakt všichni ze seznamu, aby se pak nedivili že jim to nesedí a podobně, protože mají možnost jej ovlivnit právě teď, pak už bude pozdě.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát srp 17, 2007 10:08 am 
*DEMON*
*DEMON*

x-jack píše:

MY jo...

vain: Me je termin jedno, takhle dopredu nemam nic dlouhodobyho v planu, takze vlist mi do toho muze sice neco, ale to bude moct do jakyhokoliv terminu... Proste od zari az do unora kdykoliv co se me tyce:).

Vzit muzu 1 switch, 1 router, par snur (tak 4?), mys, klavesku, sluchatka nebo i repraky... proste kdyby mel nekdo jenom vylozene komp nekde ve skrini atd...

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát srp 17, 2007 10:57 am 

Tomsa_x píše:
x-jack píše:
MY jo...

Tak nějak, i když se čirou náhou dohodneme, že teda může přijet, stejně nepřijede. Registroval se na všechny LAN a nikdy nepřijel. U jedné se dokonce posílaly maily o potvrzení účasti a on potvrdil a samo že nepřijel.

Tomsa_x píše:
vain: Me je termin jedno, takhle dopredu nemam nic dlouhodobyho v planu, takze vlist mi do toho muze sice neco, ale to bude moct do jakyhokoliv terminu... Proste od zari az do unora kdykoliv co se me tyce:).

Však více méně kdykoliv beru jako dost výstižné =)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát srp 17, 2007 11:55 am 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Pokud vám to nějak pomůže, tak mě je zatím úplně jedno, kdy ta akce bude, s listopadem nemám problém.
Yarda - ať jede - jsme snad lidi, ne - ale musí říct nějakou pěknou básničku :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát srp 17, 2007 1:15 pm 
*Marine*
*Marine*

Darg píše:
No co se týká termínu, tak bych radši bral ten prosinec, leden, únor (to máme pauzu v sezóně).

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]