Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je pon čer 17, 2019 3:15 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Přijeli by jste na LANku na Severní Moravu?
Ano 45%  45%  [ 10 ]
Spíše ano 23%  23%  [ 5 ]
Ne 14%  14%  [ 3 ]
Spíše ne 18%  18%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 22
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: LAN mimo Prahu
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2007 1:36 am 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

Rád bych znal nějaký ucelený názor lidí účastnících se LAN v Praze nebo těch, kteří tam nejezdí. Rád bych něco uspořádal na Severní Moravě, jelikož jsem z Karvinska, udělal bych to v Ostravě. Co se týče heren, pro 20 lidí to není problém. Co se týče případného kulturního programu, není problém. Možná se spaním, ale to bych pořešil. Známých tu mám dost, kdyžtak přespíme v hospodě, jak to tu někdo řekl :) Jde mi ale o to, zda to má cenu. Nevím jaká je hráčská základna Dooma na Moravě, Severní či Jižní, nevím zda a v jakém počtu by přijeli Ti z Čech. Je to taky o tom, že v Praze herny maj nějakou úroveň, přece jen je to střed všeho v ČR a i ty LANky pod vedením a organizací zkušenýh lidí mají svou prestiž. Moje představa byla jen o tom, aby si zahráli i Ti, co do Prahy nedojíždějí, spíš ti Moraváci. Ale určitě bych tady rád viděl i borce z Prahy a okolí.

Nebudu a nechci tady prozatím házet možné návrhy a plány. To můžu kdykoliv. Chci jen vědět názory, abych věděl, zda b to mělo cenu.

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2007 10:14 am 
*GOD*
*GOD*

Jeje takovych uz tu bylo... a skutek utek.

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2007 11:11 am 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

Mě nazajímá jestli tu někdo takový byl nebo ne. Nevím, ale lidé házející tu takové jacky typu "toho už tu bylo" asi neumí číst nebo já nevím! Já jsem se snad ptal na to zda tu už někdo takový byl? Já se ptal na úplně jinou věc. Takže bych byl rád, kdyby se každej držel tématu. Až mě bude zajímat něco jiného tak se zeptám. Dík za pochopení. Teda doufám že už to všichni pochopili.

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2007 11:12 am 
*Marine*
*Marine*

Jenomže Peterek je schopnej ordanizátor narozdíl od těch ostatních (např. brňáků)

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2007 12:15 pm 
*GOD*
*GOD*

Peterek píše:
Mě nazajímá jestli tu někdo takový byl nebo ne. Nevím, ale lidé házející tu takové jacky typu "toho už tu bylo" asi neumí číst nebo já nevím! Já jsem se snad ptal na to zda tu už někdo takový byl? Já se ptal na úplně jinou věc. Takže bych byl rád, kdyby se každej držel tématu. Až mě bude zajímat něco jiného tak se zeptám. Dík za pochopení. Teda doufám že už to všichni pochopili.

A ty ses kdo? Nekdo kdo se pred mesicem regnul na foru me nebude poucovat co muzu nebo nemuzu. Pan Peterek uz neco zorganizoval nebo zaridil? Zatim vidim jen hubu plnou kecu. Doufam ze dotycna osoba pochopila ze do me se navazet nebude...

btw: zajimavy je, ze vzdycky kdyz uz je lan domluvena se najednou objevi napad udelat ji jinde. Nevim proc s tim lidi nepridou kdyz se jedna o lan a ne kdyz uz je vsecko zarizeny.

Naposledy upravil Twister dne ned říj 21, 2007 12:19 pm, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2007 12:15 pm 
*GOD*
*GOD*

Ostrava je pro me celkem daleko, nicmene zalezelo by hodne na tom kdo by tam prijel a jaky by byli podminky, nicmene davam SPIS NE.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2007 12:22 pm 
*GOD*
*GOD*

Peterek píše:

Takova pratelska rada, zkus tu nenasrat kazdyho svym kazdym druhym postem, trosku respektu pro lidi kteri tu jsou uz treba 7 let i víc by neskodilo(hlavne pokud jsou zaroven i administratori s banovacim pravem).

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2007 12:41 pm 
*Marine*
*Marine*

Mě je jenom přijde hodně nefér že se tady někdo snaží něco zorganizovat, a hned začnou lítat řeči že to nedopadne.
A kdyby něco, kdo se tady do někoho naváží si myslím že si právě ty, Twistre, nic proti. Nezastávám se Peterka kvůli tomu že je to náš bývalý člen, ale protože se snaží něco zorganizovat pro ty, kteří třeba nemají možnost dorazit do Prahy.
P.S. Doufám se že tady zas neroztočí nějaká hádka místo řešení tématu...

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2007 2:14 pm 
*Zabiják (Drsoň)*
*Zabiják (Drsoň)*

V tomhle se musim zastat Twistera, protoze to je svata pravda.. navic Peterek je novej hrac a holt to proste nema v tuhle chvili takovou vahu.. tim nemyslim ze to nedopadne, treba bude LAN 2008 na Morave a bude to pecka! Jen tvrdim ze v tuhle chvili to proste pro scenu neni tak atraktivni obzvlast kdyz LAN je za dvermi a druha OS lan se planuje a zcela novy hrac na scene prijde s necim takovym

Ja osobne sem pro, ale zaklad je ze se to musi organozacne podchytit ze vsechn smeru, ktery se uz nescetnekrat probirali.. negativa v tomhle vidim ze lidi ze zapadnich koutu, treba neprijedou, protoze to je moc daleko a Prazaci sou nektery liny ze jo :) No uvidime jak se to vyvine..

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2007 2:46 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

Nejsi zdaleka první kdo to navrhoval. Už kdysi wosa a zatras z toho udělali hotovou věc a nakonec nebyli schopný nic domluvit, ale hubu plnou keců měli :-) Neříkám, že mohli za všechno, ty herny tam asi tenkrát nebyly ještě v cajku, ale každopádně za tu dobu co tu člověk hodně pamatuje už zažil řadu návrhů, že se udělá lanka na moravě a NIKDY se tak nestalo. Vždycky to byla jenom Praha, nesmíš se twisterovi divit, kor když ses na scéně sotva ohřál...

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2007 3:10 pm 
*DEMON*
*DEMON*

Ja pisu vzdycky ze na LAN prijedu kdykoliv kamkoliv, takze sem hlasoval ANO.

Ted k dalsi veci a to ta, ze souhlasim s Twistrem a at uz si rika kdo chce co chce, tak ja tomu taky neverim ze to dopadne. Navic tenhle thread je zbytecnej pomerne, protoze nekolik takovejch uz tu bylo. A byly tu i navazujici thready kde uz se clovek ptal na datum a navrhoval herny. Dokonce uz se lidi hlasili ze pojedou definitivne, byl i termin, dokonce i ta herna se snad uz vybrala... ale stejne to nedopadlo kvuli tomu supr troopr organizatorovi kterej to odvolal nakonec.

A bylo to tu uz hodnekrat a nikdy z toho nic nebylo. Takze kdyz nekdo opet navrhne takovy tema tak sem za to rad a cekam co z toho bude, ale chapu ze kdyz to otevre "nejakej peterek" a jenom s tim ze kdo asi tak mozna by jel, tak je to takovej plivanec do deste a rozhodne to nevypada nadejnejc nez tech nekolik pripadu predtim.

A proto ano, takovych uz tu bylo... a skutek utek...

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2007 3:20 pm 
*GOD*
*GOD*

Naopak, peterek na to sel spravne, bez toho aby neco sliboval tak napred zjistuje zajem, to je naprosto spravnej postup, to ze ostatni akce nevysly neznamena ze nevyjdou ani zadny budouci, takze prvni post naprosto v poradku.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2007 3:49 pm 
*DEMON*
*DEMON*

ufon píše:
Naopak, peterek na to sel spravne, bez toho aby neco sliboval tak napred zjistuje zajem, to je naprosto spravnej postup, to ze ostatni akce nevysly neznamena ze nevyjdou ani zadny budouci, takze prvni post naprosto v poradku.

Nerikam ze to je spatna cesta. Rikam ze je zbytecnej v tom smyslu, ze kdyby si precet thread vedle, tak tam najde vyjadreni snad vsech ceskejch doomeru k tomu ejstli by byli ochotny jet mimo prahu na LAN. Nekdo je, nekdo neni a to trva furt at uz to bylo pred rokem nebo letos. Az bude konkretni datum akce, tak to je neco jinyho to samozrejme loni jet mohl a letos nemuze:). Ale ochota vyjet jinam nez do prahy je u lidi rekl bych furt stena. A da se rict dokonce ze vesmes JE a plno lidi by jinam JELO, ale proste to nikdy nikdo nezorganizoval, takze to je zas a opet v praze... :!:

Ne, asi je fakt ze by to trvalo dlouho to procitat a je lepsi znat aktualni nazor... kazdopadne to nic nemeni na tom ze tomu moc neverim:).

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2007 4:41 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

hm. ja pojedu klidne kamkoliv, i kdyby se to poradalo treba v kosicich. a nepochybne i tam bych si nasel flek na prespani :))
na druhou stranu chapu, ze zdejsi stari pardalove k takove iniciative pristupuji s rezervou- jsi novy, neexistuje na tebe jakakoliv zaruka, abych tak rekl, atd atd. ja ted domlouval hospodu na lanku a stejne jsem se radeji spojil s gustou, at to ma trochu vahu :)
no a jeste neco- naprosto ti neberu ostravu, tam by se mi to i celkem hodilo, ale mam dojem, ze jsi snad jediny doomer z tamtoho koutu republiky.. vidis tu zbytecnou pritez ohledne kilometraze vsech ostatnich? kdyz morava, sjednejte neco v olmeku, pro cechy je to presne o hodinu mene cesty a i brnaci to budou mit bliz.. no ted uz znim jak kdyz jsme si delali prdel ohledne toho odpocivadla uprostred d1...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2007 4:57 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

dew píše:
no a jeste neco- naprosto ti neberu ostravu, tam by se mi to i celkem hodilo, ale mam dojem, ze jsi snad jediny doomer z tamtoho koutu republiky..

Z Ostravy je Radeg, myslim 8)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2007 6:11 pm 
*GOD*
*GOD*

Tomaqa píše:
Mě je jenom přijde hodně nefér že se tady někdo snaží něco zorganizovat, a hned začnou lítat řeči že to nedopadne.
A kdyby něco, kdo se tady do někoho naváží si myslím že si právě ty, Twistre, nic proti. Nezastávám se Peterka kvůli tomu že je to náš bývalý člen, ale protože se snaží něco zorganizovat pro ty, kteří třeba nemají možnost dorazit do Prahy.
P.S. Doufám se že tady zas neroztočí nějaká hádka místo řešení tématu...

Neni pravda. Peterek chtel nazor tak ho dostal:). Ja se do nikoho navazet nezacal. Precti si co psal tomsa o byvalych "organizatorech", lip se to asi napsat neda.

A ted k tematu: LAN nekde jinde nez v Praze by byla prinosem, kdyz budu mluvit za sebe tak bych prijel. Nicmene tenhle thread je tu ted da se rict k prdu protoze za tyden je lanka v praze, takze resit ted dalsi lan je trosku predcasny. Dalsi lan nebude driv nez za pul roku a to je dost dlouha doba na to aby se nazor lidi zmenil...A co se tyka moravaku pro ktery je (pokud to chapu dobre) tahle lanka urcena - sou liny a nectou tohle forum:)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2007 8:17 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Já bych taky rád přijel, budu rád když se tato akce jednou uskuteční a vydaří, a že Peterek neztratí chuť a vůli v organizaci akce pokračovat ... jako Pražák jsem nemohl hlasovat výš než "Spíše Ano"

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2007 10:01 pm 
*Marine*
*Marine*

Nedal sem nic, protože prostě nevim jestli bych přijel. Ostrava je přece jenom trochu z ruky, ale o to vlastně ani nejde. Kdybych měl čas a věděl že se tam sjede víc než 5-10 doomerů, tak bych klidně jel.

Co se týče těch pár příspěvků na začátku :
Peterku, tohle je jen vyměňování názorů a ty si nasadil celkem nepříjemný tón, takže si nemohl čekat jiný názory než který tu jsou a zvlášť když tě skoro nikdo nezná.

Musíš pochopit že těhle názorů tu bylo opravdu hodně a ŽÁDNÝ nedopadl dobře, ale jak sem říkal viz. 1. odstavec :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 22, 2007 10:09 am 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

Tak abych to vzal popořádku...

Twistere: Jo, pročítal jsem thread o chystané LANce v Praze a sledoval jsem tu diskuzi od začátku, dokonce jsem se jí i účastnil (to já tam vyvolal diskuzi o konání LAN mimo Prahy :wink: ) A právě proto, že diskuze o tom, zda by mohla být LAN i mimo Prahu, jsem založil toto téma. Ať to má smysl a ať se v jednom tématu neřeší dva problémy. To že jsem na Tvůj "názor" reagoval podrážděně bude asi tím, že pokaždé když se někdo zeptá jestli by mohla být LAN mimo Prágl, každej odpoví, že "takových už tu bylo" atakdále. Já vím že takových už tu bylo. Mluvilo se o tom tady na iDoomu, řekl mi to Gusta i ostatní, kteří už s tím maj zkušenost. Mě šlo o to, jak napsal Ufon, zjistit, zda by vůbec někdo přijel. Právě proto, že OVa je spíše z ruky. Takže soráč, ale já nechtěl vědět zda se to uskuteční nebo ne, ale zda by byl někdo, kvůli komu bych tu LANku zorganizoval :roll: A i když jsem tady mezi váma, Doomerama co to smaží léta, jen pár měsíců, nějakej Peterek co nic nezorganizoval,..... každej nějak začne, ne? Tak proč ne zorganizovat rovnou LANku :) Takže zklidním hormon, respect Twistere a třeba bych uvítal od vás více motivace, protože zorganizovat LAN mezi kámošama tady co s nima hraju jiné hry už léta je trošku něco jiného než organizovat zájezd lidí z ČR. Pokud chce někdo mé reference - organizoval jsem 3 LANky pro hráče z Ostravska a okolí v Karviné kde bylo pokaždé 20-25lidí v CoD, 2 LANky v Ově v Battlefieldu po 10 lidech (stejně si někdo pomyslí že si vymýšlím, ale to nikomu neberu když mě neznáte).

Draza_Jr.: Nechci plánovat LAN jen tak pronic zanic jako prd do větru, jak si někteří myslíte. Nápad hodit tu extra tohle téma měl za úkol zjistit od vás, hráčů kteří se LAN účastníte, kdy by tahle LANka měla být, jelikož vy víte a znáte nějaké data či termíny a plány vašich akcí a vím, že někteří říkají, že i 2 LANky za rok jsou pro ně moc. Čili zjistit kdy se to komu hodí, jaký termín by si představoval atd. Nejsem blbej a nebudu něco plánovat, když stejně každej pojede do Prahy. Pointa nebyla udělat to do konce tohoto roku, když vím, že teď je LAN v Praze. Ale třeba na jaro-léto 2008. Takže jenom posbírat info :wink:

Tomsa: Jak už bylo řečeno. Nechci vědět kdo možná by jel, ale kolik lidí by přijelo, k tomu i ta anketa. Jestli bude výsledek ten, že 20 lidí odhlasuje ANO-spíše ANO, zkušení mi poradí termín, tak to prostě zorganizuju.

Takže to shrnu....
Budu rád, když mi někdo řekne jak vaše LANky vypadají, jaký míváte program, co děláte ty dva dny nebo tři (nebo na jak dlouho se sjedete) kromě hraní Dooma :D Když mi navrhnete a shodneme se na nějakém termínu, ve ketrém by jste tuto akci přivítali. Jak už jsem napsal v prvním příspěvku. Nějaké herny mám očíhnuté a zjištěné podmínky i ceny pro případ, že by se to konat mělo :) Stačí vymyslet kulturní program a zajistit noclehy pro ty, jež by přijeli, ale to by taky neměl být problém.

Takže respect a budu rád, když mi v tom alespoň takhle helfnete. :roll:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 22, 2007 11:31 am 
*DEMON*
*DEMON*

No tak to uz zni o poznani lip hnedka:). Jak to vetsinou probiha... mno muzes prijet tenhle vikend do Prahy a uvidis sam:). Jinak driv to bylo tak ze se tak nak rano v sobotu dojelo do Prahy, sladily se kompy, vecer se to rozpustilo a bylo:). Pak prisli lanky v G8, to se prijelo zas tak na sobotu rano, parilo se do pulnoci a slo se do hospody, kde se chlastalo a kecalo o lance az do odjezdu rannich autobusu. No a posledni asi tak ty tri roky je to tak ze pribyla jeste patecni hospoda, takze se tam jede uz v patek a z patka na sobotu se prespi u doomeru co nabidnou mist u sebe doma... a posledni asi tak tri lanky (rok a pul) se upustilo od sobotni hospody a misto toho se pari v herne az do rana, protoze hospoda v patek i sobotu uz bylo moc, takze ted to je tak ze patek je hospoda, pak spanek, pak v sobotu od rana do nedele do rana LANka a v nedeli rano busama domu...

Ale tak samozrejme jak vidis tak tech variant je mnoho, nikdo nerika ze to musi bejt tak jak to je tedka... naopak pokud by se lanka delala jinde tak ja osobne bych si od toho sliboval urcite nejakou zmenu, takze cokoliv te napadne bude vitany:).

Jinak tvoje veta "Nechci vědět kdo možná by jel, ale kolik lidí by přijelo" mi nak nedava smysl. Protoze nechces vedet presne to co chces vedet podle ty vety:). Nikdo ti tedka nerekne na 100% ze pojede do Ovy na lanku kdyz nevi kdy bude, kdo tam bude, kde to bude atd... Reknou ti jenom jeslti budou za urcitejch okolnosti ochotny jet tam. A to je presne to "kdo by mozna jel" a nic jinyho...

To jenom na upresneni. Jinak je fakt ze delat nakou treti hromadnou lanku nema moc smysl, to by bylo uz i na me dost a to je co rict:). Takze POKUD se opravdu do toho das a neco vymyslis a udelas, tak bych navrhoval aby to bylo udelany jako oficialni jarni lanka misto ty Prazsky. Urcite se najdou lidi co tam nepojedou, aspon si odpocinou od toho maratonu 2lanek rocne a prijedou urcite na tu podzimni zas ale urcite se najdou i lidi co si radi vyzkousej neco jinyho, nekde jinde a do Ovy pojedou zachlastat do Stodolni a zaparit na novy misto...! Mohla by to bejt zmena a trochu vzpruha.

Kazdopadne ale pokud by se melo delat to MCR CTF tak by to asi nemelo bejt v Ove, takze pokud Ostrava dopadne, tak to mistrovstvi bych nechal spis na listopadovou lanku za rok:). (To jenom pro hóóóóbaře hehe).

Naposledy upravil Tomsa_x dne úte říj 23, 2007 10:22 am, celkově upraveno 1

Profil ICQ  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]