Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je úte čer 18, 2019 1:18 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dojmy z lan 2007 II.
PříspěvekNapsal: pon říj 29, 2007 7:59 pm 
*Marine*
*Marine*

Rád bych věděl jak se vám líbilo v nové herně, jaké z toho máte pocity atd..

Já začnu : tak herna byla podle mě suprová, každý měl svůj komp a parádně sem si zapařil. Jediný mínus bych dal opět CTF turnaji, který se dohrál zas někdy až před 10 večerní. A bylo to kvůli jednomu týmu ve skupině, který si prostě odešel z herny a nazdar. Jediná možnost jak dohrát CTF turnaj teď brzo je snad jen držet ty hráče dokud se to nedohraje.. Měl sem v plánu duelový turnaj (ten se nedohrál), singl a rj soutěž (už byl večer a nikdo na to něměl už náladu.)

Takže hráči typu vain a titan z toho opět asi moc neměli, ale jak řikám až na to CTF to byla parádní akce :!:

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 29, 2007 9:34 pm 
*Zabiják (Drsoň)*
*Zabiják (Drsoň)*

Podle me moc vydarena akcicka..toho CTF byla skoda, slo ani ne o hodinu hrani a nemuselo se tam kontumovat zbytecne..navic tim samym stylem utrpeli duely, kde prakticky dve skupiny kvuli tomu staly

Doufal sem ze i nejakej ten singl nebo neco bude, ale ze vseho seslo..i to tdm se nekonalo

Zase velky plus sem ale videl v ty fun hre 4wayCTF, coz byla docela prdel (aspon podle me :) )

Celkove vzato hodnoceni 5 a pul pracky Whirlpool..znacka vitezu 8)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 29, 2007 9:58 pm 
*DEMON*
*DEMON*

Ja bych v CTF nevidel problem. Problem byl v lidech a jejich nevoli hrat turnaj. Ja sem v pohode stihnul odehrat vsechny zapasy duelovy skupiny i celej CTF turnaj az do finale a jeste sem si mezi tim zaparil snad tisic FUN her. Slo jenom o to ze sem musel vstat a obchazet svoje soupere a skoro je nutit hrat turnaj. Pokud nekdo takovej nebyl v nakym tymu a vsichni sedeli a cekali co se stane tak to je pak tezky a pokud se nekdo zvedne v pulce turnaje a odejde na dve tri hodiny pryc tak to je tezky pak no...

Kazdopadne ale akce to byla suprova a myslim ze sme nasli dustojnyho nastupce G8cky. To ze se turnaj protahnul mi jak uz sem rek nevadilo, pekne sem si mezitim zaparil co sem chtel a sem spokojenej. A po dohrani bylo jeste dalsiho tuna casu na dalsi fun hry a to CSko co sme hrali me docela bavilo:). Skoda ze se duelovej turnaj nedohral no, tam proste neslo diskvalifikovat jeden tym, tam chybelo tech DHcek 6 a to je proste moc no... A ani ostatni se do odehravani nehrnuli. Ten turnaj se v klidu mohl stihnout a naprosto bez problemu se mohl odehrat behem CTF turnaje, stacilo trosku zodpovednosti od kazdyho hrace a bylo by to... Jak rikam, ja sem naprosto bez problemu odehral zaroven CTF i duely, stacilo chtit...! Ale tak to je drobnost ktera mi nevadila. Ja sem se bavil a paril sem si co me v danou chvili bavilo a to bylo super!

Jinak mimo hrani taky vsehcno dobry, herna v pohode, hospoda naproti taky dobra s dobrou obsluhou :wink: . Celkove vzato taky davam lance 5 a pul z peti a tesim se na dalsi!

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 29, 2007 10:43 pm 
*GOD*
*GOD*

Tak tady bych se chtel omluvit za ten duelovej turnaj protoze sem dargovi rekl ze ho zorganizuju, vlastne to byl asi jedinej duvod proc sem po asi tech 5 hodinach po zacatku na lanku dorazil i kdyz mi nebylo moc dobre a turnaj uz(teprve) se nakej zrovna zacal hrat.

Mrzi me to hlavne z toho duvodu ze sem lidem jako titan a vain sliboval klasiku a chtel sem dat turnaj nakej mensi jen v portech klasiky do kteryho by se podle me min. 8 lidi zapojilo, to me mrzi hodne ale nebylo to tak ze sem byl proste linej, na lanku sem se tesil hodne a za normalnich okolnosti bych tam byl urcite mezi prvnimi.

Jinak myslim ze to byla VELICE vydarena lanka, herna i kdyz sem cekal ze se mi tam hrani libit nebude(byl sem tam predtim na obhlidce) byla naprosto super. Uz jen takova zakladni vec ze si muzete KDYKOLIV, treba i ve 3 rano libovolne odejit a prijit je neco o cem ste si mohli v g8 nechat jenom zdat. V g8 nebylo vyjimkou si takhle vyjit vecer na nakup a vratit se s tim ze herna je zamcena, zvonek nefunguje, mobilem se nedovolate a buseni nikdo neslysi.
Za dalsi vetsi mnozstvi PC, kvalitni sluzby v okoli(jidlo,piti), temer nemam vyhrad.

To ze na me nezbylo PC(ktere vlastne zasedl jeden cizak takze fyzicky tam bylo) a ja musel behem lanky vystridat asi 5 PC neni podstatny, muzu si za to hlavne sam a vim ze pokud pro me bude naky priste tak priste budu v herne v cas, mimochodem 25 reglejch lidi + 1 server je pokud se nepletu presnej pocet PC v tech 2 mistnostech, jen abysme vedeli pro priste.

Jinak z lanky mam super pocit, sice to pro me byla herne dost slusna tragedie z vice duvodu ktery tady nebudu rozebirat, jeste ted me boli prdel z par duelu ktery sem tam odehral, ale jinak z toho mam hodne paradni pocit. Zase se sejit s lidma z tehle komunity a zaparit si s nima na zivo je parada, a je uz skoro jedno jesti parim duel, CTF, TDM nebo CS kterej byl mimochodem super, zahrat si s lidma jako tomsa, vain, mafo jinou hru nez doom(zdaemon) je "obzory rozsirujici" zazitek.

Takze ode me ma tahle LAN plnej pocet hvezdicek, kvuli te atmosfere a tomu ze ji nic neskazilo, a kvuli atmosfere tam jezdim.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 29, 2007 11:39 pm 
*Marine*
*Marine*

Jj v tech lidech mate pravdu, a proto sem psal vetu, ze jediny zpusob jak dohrat turnaj "brzo" je drzet ty lidi v herne :))

Ja osobne sem taky stihl vsechny zapasy ve skupine a mezitim sem jeste zaparil etcko a preskakal rjspace..

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2007 12:37 pm 
*Doom Marine (i s helmou)*

Tak abych taky přidal své pocity, jelikož mě hodně lidí na scéně bere jako kritika čehokoliv =) Tentokrát ale kritický nebudu, respektive ani být nemůžu. LAN byla opravdu dobrá. Na klasiku (čokoláda etc..) se sice nedostalo a odehrál jsem tam v čokoládě jediný duel s Titanem, ale když budu citovat sám sebe
vain píše:
nebyla ani nálada nastavovat prboom nebo čokoládu a je mi uplně jasné, že tak stejně dopadne další lan, ta další taky no a ta další samozřejmě taky.

Tak jsem ani nic jiného nečekal a i ten jeden duel s Titanem beru jako úspěch a pozitivní věc této LAN =) Duelový turnaj byl teda maximálně odfláknutý a nepochopitelně se hrál v ZDaemonu. Což mi ale nevadí, protože duely jsem prostě hrát ani nemohl, jelikož pravou rukou hrát jednoduše neumím a s těmi myšmi pro praváky a klávesnicemi co tam byly to levou ani nešlo a na úplně jiný config a střelbu na myši sem si nedokázal přivyknout.

Pokud jde o CTF turnaj ten byl dobrý a díky aktivnímu tomsovi jsme ho odehráli okamžitě, 2. místo beru jako opravdový úspěch, a ruku na srdce na první sme neměli =)

Asi mi jen vadilo že se hodně času for fun hry hrálo jen ctf a chvílemi sem se tam dost nudil až sem hrál CS s botama, bohužel dueláři typu Titan a Raiderr odešli brzo a dopadlo to tak jak to dopadlo, což se nedá připisovat jako nedostatek LAN. Prostory suprové.. organizace jen tak tak =)

Profil Zobrazit autorovy stránky  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2007 12:59 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

my si odskocili najist a nejak se to bohuzel protahlo, ja puvodne myslel ze budem pryc tak hodinu, aji jsme si jako prvni predehrali ctvrtfinale.. no a pak jsme nejak vytuhli u nehumanoida. takze pardon, ze jsme trosku rozbili casovy harmonogram. pro nas pouceni pro priste :-/

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2007 1:18 pm 
*Zabiják (Drsoň)*
*Zabiják (Drsoň)*

vain píše:
Tak abych taky přidal své pocity, jelikož mě hodně lidí na scéně bere jako kritika čehokoliv =) Tentokrát ale kritický nebudu, respektive ani být nemůžu. LAN byla opravdu dobrá. Na klasiku (čokoláda etc..) se sice nedostalo a odehrál jsem tam v čokoládě jediný duel s Titanem, ale když budu citovat sám sebe
vain píše:
nebyla ani nálada nastavovat prboom nebo čokoládu a je mi uplně jasné, že tak stejně dopadne další lan, ta další taky no a ta další samozřejmě taky.

Tak jsem ani nic jiného nečekal a i ten jeden duel s Titanem beru jako úspěch a pozitivní věc této LAN =) Duelový turnaj byl teda maximálně odfláknutý a nepochopitelně se hrál v ZDaemonu. Což mi ale nevadí, protože duely jsem prostě hrát ani nemohl, jelikož pravou rukou hrát jednoduše neumím a s těmi myšmi pro praváky a klávesnicemi co tam byly to levou ani nešlo a na úplně jiný config a střelbu na myši sem si nedokázal přivyknout.

Pokud jde o CTF turnaj ten byl dobrý a díky aktivnímu tomsovi jsme ho odehráli okamžitě, 2. místo beru jako opravdový úspěch, a ruku na srdce na první sme neměli =)

Asi mi jen vadilo že se hodně času for fun hry hrálo jen ctf a chvílemi sem se tam dost nudil až sem hrál CS s botama, bohužel dueláři typu Titan a Raiderr odešli brzo a dopadlo to tak jak to dopadlo, což se nedá připisovat jako nedostatek LAN. Prostory suprové.. organizace jen tak tak =)

Hm tady byla skoda jak psal Ufon ze neudelal ty duely.. ja bych byl vic i pro tu klasiku, jenze lidi by to stejne asi nechteli a byla by s tim spousta nastavovani, pac urcite mraky lidi nemeli cokoladu apod nikdy pustenou :)
V prboomu se zkouseli s Dargem scythe a s Hokisem doom2.wad coopku, ale to uz nejak nebyly síly.

Mohlo dopadnout TDM nejaky ale ta idea nejak vyprchala s Twisterovym odjezdem.. priste by to chteli aby ty lidi tomu vic dali vsemu..moje iniciativa sla dolu geometrickou radou po pripraveni podkladu duelu a CTF a proste sme s Dargem uz pak nejak byli spis offline :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2007 2:35 pm 
*DEMON*
*DEMON*

Ja sem tam prijel, sed si ke kompu a nastavil si zdaemon, cokoladu, stahnul prboom a nastavil i ten. Ja mohl hrat cokoliv:). Nakonec sem ale rhal jenom zdaemon a CS:D.

Ne ale je to fakt jedno tak jako tak byla tahle lanka jedna z nejlepsich za hodne dlouhou dobu!

Profil ICQ  

Předmět příspěvku: Moje dojmy
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2007 2:49 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Moje dojmy jsou silně negativní, protože jsem za celý den urazil pouze čtyři piva a ztoho byly dvě pouze desítky.

Jinak, určitě se mohlo začít s hraním a rozdělováním hráčů do skupin mnohem dřív, protože byť jsem přišel asi o tři čtvrtě hodiny později, ještě se tak dvě hoďky čekalo na to, jestli se bude něco hrát.

Rád bych tady vypíchnul, naše (Sizdern, Zuljin a ja) CTF vítězství nad týmem tvořeném Titanem, Raiderem a Mafem.

Btw. odehrál jsem to co se odehrát dalo, pokud by někdo vytvořil pavouka z tabulek duelů, tak bych určitě stihnul prohrát i něco v pavoukovi, ten ale nikde nebyl. Pokud ano, tak jsem o něm nevěděl.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2007 4:19 pm 
*GOD*
*GOD*

vaine mas pravdu ze se cokolada/prboom nehral, ale nemas pravdu v tom ze bylo jasny ze se hrat nebude

duvod proc tomu tak tentokrat bylo sem vypsal uz ve svym predeslym postu, pokud si vzpomenes na nasi konverazi pres jabber nekdy kolem druhe hodiny kdy jsem byl doma a myslel sem si ze neprijdu, tak jako posledni vec co sem napsal bylo to ze tam jdu zaridit aby se neco teda odehralo(v duelech) a na mysli sem mel mensi turnaj v klasice, kdyz sem dorazil na misto tak uz byl nachystanej turnaj v zd a vsechno bylo v plnym proudu, videl sem ve skupine i tvoje jmeno a dalsich jako titana a tak sem usoudil ze nema cenu do toho nijak zasahovt

jeste k tomu muzu dodat jen to ze na lance byla spousta navstevniku drivejsich lanek vyhradne zamerenych na klasiku a treba me dost prekvapilo ze sem te videl hrat duel s raiderrem v zdaemonu, pochybuju ze by raiderr odmitnul duel v prboomu/coko

stejne tak z tech kteri by na pozadani urcite dali tam byli lidi jako twister, hokis, tomsa, titan(ten tedy s toubo hral) a par dalsich vcetne me, nicmene ja sem do doby nez odesel twister nemel svuj pc a tou dobou uz sem byl dost znechucenej neustalym presedanim a prenastavovanim a taky tim ze pod svym novym configem podavam naprosto tristni vykony a byl sem rad ze uz nemusim pomalu nic hrat
i pres to mam dojem ze si mi nabidku na duel v coko/prboomu odmitnul, nebo si minimalne reagoval nejakym zpusobem ze sem nabyl dojmu ze hrat ani moc nechces(mozna byly na vine tvoje problemy s configem, mysi, klavecnici a tak ruzne)

neber tohle prosimte jako nejakej utok na to co si celkove napsal, sem rad ze si lanku hodnotil vesmes kladne, ale v te casti tykajici se "klasiky" musim nesouhlsit, i kdyz mas pravdu v tom podstatnym, ze se nehrala

Naposledy upravil ufon dne úte říj 30, 2007 4:23 pm, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2007 4:23 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

Lanka to byla slušná, rozhodně lepší prostředí než G8. Co se týče organizace, tak myslím, že Darg udělal co mohl, ale část DH si odešlo na delší dobu pryč. CTFkaři si každopádně myslím přišli na svý jako každou jinou lanku, ale už mě to CTF nebere jako dřív, navíc když ani nemám pevný tým. Ten duelový turnaj vypadal z počátku hodně nadějně a pak jak se to kvůli absenci táhlo až se to nedokončilo mě docela zamrzelo, protože to byl ten hlavní důvod proč jsem tam byl. Ale lanka se mi líbila víc než v G8.

vain: no krom toho jednoho zápasu v čokoládě (škoda, že se to trhalo) jsme alespoň stihli i duel v zdaemonu a něco jsi odehrál i s raiderrem, příště toho ale stihnem víc.

Pokud by se old school lanka nedělala s vlastníma kompama, možná by stálo za úvahu to uspořádat zase v týhle herně, s tím, že by se to věnovalo výhradně duelům...

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2007 5:38 pm 

ufon: ten duelový turnaj že by byl v plném proudu se zrovna dvakrát říct nedá. Popravdě já ani nevěděl že se nějaký hraje a že jsem byl vůbec v nějakém nalosován dokud mi někdo nezaklepal na rameno jestli s nim neodehraju zápas do duelového turnaje, tak jsem na něj čuměl jak puk a do teď nevím co mě ohromilo víc, jestli to, že se z ničeho nic rozjel nějaký pofiderný turnaj a nebo to že se hrál v ZDaemonu. Taky že jsem odehrál jedno kolo a s znechucením ne jen z periférií jsem byl rozhodnut, že je i poslední a MadMaxovi jsem daroval výhru kontumačně. Pokud jde oten duel s Raiderrem v ZDaemonu tak to byla jeho volba, já port nevybíral a vlastně celkově o duel nežádal =) Na tvou nabídku duelu si rozhodně nevzpomínám.

Titan: mě se moc nezdálo že se ta čokoláda trhala. Občas sem měl pocit že myš neposlouchá, ale to bylo dáno dost možná i tím že jsem ji ovládal jinou rukou než obvykle. Jediné co mě překvapilo byl asi sekundový lag v druhé polovině zápasu, ale pořád lepší než nestřílející BFG.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2007 6:08 pm 
*Marine*
*Marine*

heh vaine sem ani nevěděl, že si hrál druhou rukou.. pořád si to v tom ctf parádně strefoval, já bych druhou rukou hrát nemohl ani náhodou..

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2007 6:33 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

Darg píše:
heh vaine sem ani nevěděl, že si hrál druhou rukou.. pořád si to v tom ctf parádně strefoval, já bych druhou rukou hrát nemohl ani náhodou..

hlavne ze dual optical je hrozne mys pro levaky, me jen mrzi ze sme nebyli v kabinkach, pac doma hraju na klavesnici perem, ale takhle sem se styděl :roll:

Jinak z poslednich tri co sem byl asi nejlepsi, mel sem svuj komp celou dobu jak minule, tak sem byl spokojenej :) Jen to fakt chtělo, aby dh přišli dřív a ostatni mohli bejt trochu vic aktivni co se tyce domlouvani, nestalo se mi ze by nas nebo me nekdo pozadal, aby se odehral turnaj.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2007 7:49 pm 

Dopefish píše:
hlavne ze dual optical je hrozne mys pro levaky

Dual optical se narozdíl od dnešních sraček dělal v provedení jak pro leváky tak pro praváky. Proto mi stálo za to si jí za nehorázné prachy objednat z amazonu když mi původní odešla.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2007 8:59 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

vain píše:
Dopefish píše:
hlavne ze dual optical je hrozne mys pro levaky

Dual optical se narozdíl od dnešních sraček dělal v provedení jak pro leváky tak pro praváky. Proto mi stálo za to si jí za nehorázné prachy objednat z amazonu když mi původní odešla.

http://www.predators.cz/e107_images/new ... e-vain.jpg

Omylem sis ale koupil pravackou

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2007 9:59 pm 
*GOD*
*GOD*

http://www.overclockers.com.au/articles/195196/top_small.jpg

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2007 10:05 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

lol, no mozna sem to prehnal:)

omlouvam se

ale nic to nemeni na tom ze proste nemam rad takovy to "vymlouvani" proste kazdej po zapase napise jak mel blbou zidli, mys nebo treba titan ted napsal, kdyz hrali s nk, ze raiderr nema zkusenosti nebo co , dost sem na to uz alergickej:) koho to co zajima ze ma nekdo spatny dpi:)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2007 10:35 pm 
*GOD*
*GOD*

vain se na nic nevymlouval, jen napsal proc nemel chut pokracovat v tom turnaji, navic ty delas jak kdyby ses nikdy na nic nevymlouval

mimochodem to ze raiderr nema zkusenosti s ctf kazdej vi to titan psat nemusel, ale to ze vain hraje doma jinou rukou uz kazdej nevi, a zduvodneni jeho znechuceni bylo na miste, me v soukrome konverzaci napsal ze lanka byla az jeho 3 akce v praze a proto sebou netahal vercajk, to je myslim pochopitelny

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]