Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je úte čer 18, 2019 1:16 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2007 11:44 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

ufon píše:
vain se na nic nevymlouval, jen napsal proc nemel chut pokracovat v tom turnaji, navic ty delas jak kdyby ses nikdy na nic nevymlouval

mimochodem to ze raiderr nema zkusenosti s ctf kazdej vi to titan psat nemusel, ale to ze vain hraje doma jinou rukou uz kazdej nevi, a zduvodneni jeho znechuceni bylo na miste, me v soukrome konverzaci napsal ze lanka byla az jeho 3 akce v praze a proto sebou netahal vercajk, to je myslim pochopitelny

no, to nevim proc ty turnaje pak hrajete. Kdyz napr tomsa te porazi v entry(dobre nebyl to turnaj asi) a jediny co ho po vyhre ceka jsou stazeny dema a vymluvy na klavesnici a cfg.

koncim s diskuzi, mam na to jinej pohled. 8)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2007 11:44 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

Dopefish: az si zkusis slepenec-tym a dostanes kotel hned v prvnim kole, jsem zvedavej jak se k tomu vubec nevyjadris, navic jestli jsi spravne cetl, zaver jsem stejne rekl, ze se nechci vymlouvat, ze zkratka hrali lip a vyhrali zaslouzene.

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2007 11:46 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

Titanek píše:
Dopefish: az si zkusis slepenec-tym a dostanes kotel hned v prvnim kole, jsem zvedavej jak se k tomu vubec nevyjadris, navic jestli jsi spravne cetl, zaver jsem stejne rekl, ze se nechci vymlouvat, ze zkratka hrali lip a vyhrali zaslouzene.

ty "vymluvy" si tam nemusel psat vubec, staci napsat gg

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2007 11:46 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

Ted lituju, ze se ten duelovej turnaj nedokoncil, v zd byla forma, uz jenom kvuli Dopefishovym komentarum :D

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř říj 31, 2007 12:05 am 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

kua... ted to tady ctu, ze jste nas hrozne resili a ze jsme zabrzdili ctf a prekazili duely... no tak to je v hajzlu, to se teda omlouvam. ja osobne jsem byl pak docela na trni, jak nam to trvalo, ale rikal jsem si 'mame celou noc, je to v pohode'.. chyba lavky. a nikdo na nas nemel cislo, ze by nas zbuzeroval telefenicky? priste si to ohlidame, ale jsem na rozpacich jestli prijmout vinu kompletne a bez vyhrad :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř říj 31, 2007 2:02 am 
*Zabiják (Drsoň)*
*Zabiják (Drsoň)*

dew píše:
kua... ted to tady ctu, ze jste nas hrozne resili a ze jsme zabrzdili ctf a prekazili duely... no tak to je v hajzlu, to se teda omlouvam. ja osobne jsem byl pak docela na trni, jak nam to trvalo, ale rikal jsem si 'mame celou noc, je to v pohode'.. chyba lavky. a nikdo na nas nemel cislo, ze by nas zbuzeroval telefenicky? priste si to ohlidame, ale jsem na rozpacich jestli prijmout vinu kompletne a bez vyhrad :)

Problem byl spis v tom ze spousta lidi nezustavala pres noc tak se to muselo stihnout odehrat..tim potom krachnul i ten duelovej turnaj no.. ale zase jako nemuze se to hazet na organizaci tohle..lidi musej chtit hrat ty turnaje a jestli ne tak se na ne priste muzeme vysrat radsi.. vsichni nejsou jako Tomsa ze tam vsechny obehaj a do vseho je dokopou (zajimavy ze tohle sem ho videl delat jednou jedinkrat v zivote a jen na tyhle lan :D )

Nicmene hlavu si z toho nedelej..zadna takovahle akce nemuze byt bezchybna..priste to zlepsime :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř říj 31, 2007 3:23 am 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

Me se tahle lan libila. Gumidci meli jednu velkou sanci vyhrat ctf mapu. V duelech jsem sebe sama prekvapila. Skoda jen ze se nedohrali. Myslim ze ani tentokrat nebyl az tak problem v chuti to dohrat jako mozna v dopilovani herniho systemu. Zahrala jsem si i ve skulltagu. Doslo i na me touzene ctf4 - no i kdyz ze zacatku to vypadalo ze sehnat 12 lidi bude problem ;). Pak i naky ty nedoom hry. Pred lan bych si ani ve snu netroufla predstavit ze me to zabavi az do osme hodiny noveho casu. A kdyz pozhasinaly kompy, tak me zamrzelo ze uz je konec. Mensi vytku bych mela snad jen na DH. Nemam nic proti tomu ze se zdejchli na tri hodky nebo kolik. Ale spis ze se match do zakladniho kola odehral az nekdy po ctvrte hodine a to jeste v ruznem slozeni, pac pak Lukas jel domu. Hlavne vuci Lukasovi mi to prislo nefer. Tak zaverem velke diky Dargovi za uskutecneni teto lan a vsem ostanim ze dorazili a zaparili.

Profil Zobrazit autorovy stránky  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř říj 31, 2007 7:34 am 
*Doom Marine (i s helmou)*

Dopefish píše:

Sorry ale ty mi říkej jakou mám doma myš =)
Dopefish píše:
ale nic to nemeni na tom ze proste nemam rad takovy to "vymlouvani" proste kazdej po zapase napise jak mel blbou zidli, mys nebo treba titan ted napsal, kdyz hrali s nk, ze raiderr nema zkusenosti nebo co , dost sem na to uz alergickej:) koho to co zajima ze ma nekdo spatny dpi:)

A já zas nemám rád takové co si po jedné ušmudlané výhře tahají triko. Já výmluvy taky nemám rád a po zápase se většinou nevymlouvám, vím co jsem udělal špatně, že jsem prohrál a nebo prostě vím že protihráč byl lepší než já, v tom případě tiše mlčím a přemýšlím, jestli celkově nebo jen v tom určitém duelu. Ale popravdě jak jsem hrál s tebou, tak jsem hrál s prohozenýma rukama a v zápase kde bylo nekonečno nábojů a který ukončil timelimit. Nevymlouvám se, konstatuji fakta bez ohledu na to jak zápas skončil.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř říj 31, 2007 10:21 am 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

Jediny, co mi furt neda je ta leva verze mouseman dual opticalu, dokud neuvidim fotku levy verze, o ktery sem nemohl najit nic na netu, tak nebudu spokojenej:) (a hlavne nerikej ze se ti to nechce fotit)

Kdyz to vyfotis, budu hrozne rad, takhle neverim

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř říj 31, 2007 10:42 am 

Dopefish píše:
Jediny, co mi furt neda je ta leva verze mouseman dual opticalu, dokud neuvidim fotku levy verze, o ktery sem nemohl najit nic na netu, tak nebudu spokojenej:) (a hlavne nerikej ze se ti to nechce fotit)

Heh, to beru jako urážku, že tady lžu. Nevyfotím ti ji už jen z tohodle jednoho principu. Takže bez vší úcty, nasrat! Běž si tahat ego někam jinam.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř říj 31, 2007 11:42 am 
*Marine*
*Marine*

Díky všem za chválu a krásný reakce :))))

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř říj 31, 2007 1:47 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

vain píše:
Dopefish píše:

Heh, to beru jako urážku, že tady lžu. Nevyfotím ti ji už jen z tohodle jednoho principu. Takže bez vší úcty, nasrat! Běž si tahat ego někam jinam.

Jo myslim ze lzes, tak tady priste nekecej sracky pravaku

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř říj 31, 2007 7:11 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Darg píše:
Díky všem za chválu a krásný reakce :))))

Prosim.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv lis 01, 2007 9:21 am 
*SKILLER*
*SKILLER*

Dopefish: To, že jsi asi nejlepší CTF obránce ti nikdo nebere, že patříš k elitnímu týmu (i když hrát s borcema jako Darg, Draza je i tím pádem snažší) ti taky nikdo nebere, na lance jste vyhráli suverénně v CTF.

Ale nevim co se tu vůbec oháníš s duelem s vainem, vím jak to bylo a moc regulérní to teda nebylo. Jednou náhodně nad ním vyhraješ a pak si doma mastíš péro a vybílíš byt jak jsi nejlepší ? Já ti neberu to, že chceš patřit krom CTF i v duelech mezi nejlepší, ale zatím to tak není, s tím se hochu musíš smířit. Na duelový kvality hráčů vaina, ufona apod. zatím nedosahuješ, tak si dej pohov. Sice máš parádní aim, ale to bohužel nestačí :D

Nechci vyvolávat flame i když to tak vypadá, takže tím už na tohle téma nereaguju...

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv lis 01, 2007 2:19 pm 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

Nechápu kluci co tu řešíte. LAN přece nebyla o tom kdo je nejlepší v tom či onom ne? Takovéhle diskuze vždycky kazí konečné dojmy z takovýchto akcí :( Divím se vám že se do takových hádek vůbec pouštíte. :?

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv lis 01, 2007 3:22 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

blbost, lan je prilezitost roztrhat si obcanky, nebo aspon kolem sebe s ostrym pohledem chodit a pak si strasne vynadat po internetu, zalezi na nature :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv lis 01, 2007 5:56 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Abych taky zareagoval lan se mi libila fodbalecek v hospode supr az se mi s tech drzatek udelal puchejr ctf v pohode nakonec sme na kolenou spatllali dobrej tym ale musi se nechat ze proti tymu co spolu hraje porad a jeste ke vsemu pokud se jedna o sm to nemelo moc sanci. Duely supr zajral sem par peknejch duelu a musim rict ze se mi docela darilo vlastne na lanu to je vzdycky lepsi nez z domu (mam tu hroznej srot komp), i kdyz se turnaj nedohral tak me to zas tak nemrzi ja sem si svoje zahral. Ctf 4on4 bylo dobry skoda jen ze se nehraly ty mapky jak hned po tom draza nasel (ty co uz se myslim jednu lan hraly) k CS se vyjadrovat nebudu bavilo me ale precejen vylozme karty na doom to nema.
dopefish,vain: ja mel jednou jednu holku a ta byla levacka ale slo ji to obema:), ale dope promin fotku nemam.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv lis 01, 2007 8:24 pm 
*DEMON*
*DEMON*

hokis píše:
dopefish,vain: ja mel jednou jednu holku a ta byla levacka ale slo ji to obema:), ale dope promin fotku nemam.

ROFL :D :lol: :D

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát lis 02, 2007 4:03 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

hospoda
+obsluha dobra, dostupnost mhd dobra
-moc hlucny prostredi (lepsi by bylo, kdyby jsme meli stoly nekde jinde nez primo pod repreakama)

herna
+kazdej svuj komp (resp. kdo si ho zaplatil), klimatizace, dobry mysi, dobra dostupnost mhd
-v 8 se kompy vyply, jinak asi nic

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned lis 04, 2007 2:13 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

hokis tos mel rict na pre session, ja jsem taky levak :P

jinak hosi hlavne ze se mame radi a ze se mame dobre, jinak bychom prece asi nemeli silu resit problemy tohohle kalibru, coz? clovek musi zazit horsi veci, aby se dokazal povznest nad to, ze nekdo hraje levou rukou :) ale to prijde casem, aspon u vetsiny lidi :wink:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]