Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je stř čer 19, 2019 7:27 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Lan v září ? Nápady ?
PříspěvekNapsal: pon čer 14, 2004 10:32 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

Co byste rikali tomu, kdyby se ustecnila lan v zari ? tak nejak 25-26 nejak o vikendu. Sobota nebo celej vikend, to nevim, to zalezi na akimovi. Ale pisu to hlavne proto, abyste se vyjadrili co byste radi.
Muj nazor je takovej, ze bych udelal tenhle lan volnejsi, ze by se turnaj hral v min lidech jen duely aby rychle skoncil a hlavne by se hraly exibice. Ja bych to videl takhle:

klasika (doom2.exe) - duely v map 01 (malej turnajek)
CTF - klanovy CTF, nebo i mixovy, treba i organizovany !

btw. na zaver perlicka, kdo to nevidel, tady se spojili doomeri proti cskarum, asi 10 vs 2 :)
http://www.zive.cz/forum/SubChild.asp?Q ... 04&Main=70

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte čer 15, 2004 8:35 am 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

Byl bych rád kdyby se tam (pokud to vùbec bude) dal turnaj i v zdaemonu, protože, ruku na srdce, dost lidí klasiku vùbec nehraje, takže by je z tohoto pohledu lanka třeba nelákala. Samo, že tam jde hlavně o to, aby jsme se slezli (popřípadě popili :wink: ), ale bylo by dobrý, aby si každej užil radost ze hry, kterou umí.
Jinak jsem pro všema deseti.
btw. woso, co ty klanový trička?

Profil ICQ  

Předmět příspěvku: Hmm
PříspěvekNapsal: úte čer 15, 2004 6:14 pm 
*GOD*
*GOD*

Já jak už jsme s Titanem řešili jsem jednoznačně pro klasiku..Starýho dooma nemùže předčít nějakej blbej port :p
Jinak souhlasim s Titanem..

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 16, 2004 7:23 am 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

nebýt toho blbýho portu, tak žádnýho Titana neznáš.

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 16, 2004 6:36 pm 
*GOD*
*GOD*

Jéééééé a už je to tady zase :(.Chtěl sem jen naznačit,že klasika je lepší než Zdaemon,ne že by zdaemon neměl bejt..

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 16, 2004 7:03 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

já neříkám, že je lepší to nebo to, ale že každej má oblíbený něco jinýho a kdyby se na lance hrál i zdaemon, tak je větší pravděpodobnost, že se tam sejde víc lidí.

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 16, 2004 7:57 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

takze nakonec se vyjadrili jen 2 Lidi ? hmm to je teda pekny. :shock:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 16, 2004 8:48 pm 
Mno v záříí by to aj šlo ale nelíbí se mi ty exhibice to jako si někdo sedne ke kompu a bude hrát celej den, to by tam muselo bejt aspon tak 25kompùù.Musíí bejt nějakej řád protože kdo určí kdo ted bude hrát a kdo ne.Pokud to uděláš volný tak se lidi nahrnou na kompy a nikoho nepustí dokud jim neupadnou ruce a ostatnií na ně budou civět.Turnaj v mín lidech?? To jsem taky nepochopil to jako že s 25 lidí bude turnaj hrát jen 5lidí nebo jak??.Titane bud prosím konkretní a detailní :o)) Přece jenom se mluví o události roku :o). Jsem pro klasiku ale jestli se rozhodnete na zdoom tak je mi to jedno ale přimlouvam se pro KLASUU.
Titane podle mého názoru je zapotřebí organizace pak by tam byly tak maximálně dohady,hádky a deathmatch real :o)).Jestli mi to bude vyhovovat (myšleno tak že "jen" exhibice nechu hrát) a záleží kdo se všechno pojede)tak já a kámoš(kostra) určitě přijedem.
s ouctou Houbař

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 16, 2004 10:27 pm 
No podle me by tam mel kazdej mit moznost hrat co chce, rozhodnout podle toho co chce treba i vetsina je podle me blby protoze pak ti ostatni treba vubec neprjedou
klasika je sice super ale kdyz uz ji nikdo nehraje....jako doomari bysme meli jit s dobou, takze porty by meli mit na lance misto.

Předmět příspěvku: Re: Lan v z
PříspěvekNapsal: čtv čer 17, 2004 8:42 am 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

ja prijedu a je mi jedno jestli se bude hrat klasika nebo zdaemon, prijedu jako vzdy bez ambici na nejaky umisteni a budu rad kdyz si aspon neco zahraju, ackoliv mozna bych radeji klasiku :)

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv čer 17, 2004 10:20 am 
*GOD*
*GOD*

Hlas pro klasiku.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv čer 17, 2004 12:01 pm 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

Ja bych taky radsi klasiku, ale nevidim v tom nutnost, vzdyt de hlavne o to setkani a bumbani ne ? :wink:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv čer 17, 2004 12:32 pm 
navic pokud vim tak nikdo z tech co vypadli z turnaje pak uz na klasiku ani nesahli, takze nevim co se tu resi

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv čer 17, 2004 1:07 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

jde tu o to, aby se tam třeba udělal i turnájek v zdaemonu :wink:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát čer 18, 2004 12:40 am 
*GOD*
*GOD*

ufon. píše:
navic pokud vim tak nikdo z tech co vypadli z turnaje pak uz na klasiku ani nesahli, takze nevim co se tu resi

Tak tohle pravda neni.

Předmět příspěvku: kelvin
PříspěvekNapsal: pát čer 18, 2004 11:38 am 
*Marine*
*Marine*

Klasiku na turnaj a porty na hrani okolo.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát čer 18, 2004 12:53 pm 
jestli nekdo hral klasiku mimo turnaj(nemyslim ty co trenovali ale ty co vypadli) tak to musela bejt poradna vyjimka

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát čer 18, 2004 1:05 pm 
Jo a jeste k tomu kelvinovymu prispevku, tohle je presne ten problem, uvedomte si vetsina doomaru (z gz dejme tomu) doom2.exe DM nikde nehraje a nehrala(a kdyz tak minimalne), jak jim vysvetlis ze se bude hrat tohle v turnaji kdyz to nikdo z nich poradne neovlada ?
Napr. ja bych na lance(jestli pojedu/pujdu :) ) chtel videt i ostatni lidi.
Takze ja nerikam udelejte turnaj v tomhle nebo v tomhle ale je mi jasny ze pokud se rozhodneme bud pro jedno nebo druhy tak se ta lanka stane nezajimava pro urcitou skupinu. Dam vam takovej malej seznam lidi kteri sou celkem aktivni v zdeamonu a klasiku DM moc nebo vubec nehrali

-Devotee
-Dop@l
-Wosa
-Zatras
-Beran
-Rufus(ok to je vyjimka co sem slysel, ten ji hral ale uz ji hrat nechce)
-Urix(?? tady si nejsem jistej)

Urcite by se jich naslo vic.
Tak to jen aby bylo uplne jasny vo co tady go.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát čer 18, 2004 1:24 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

lol,
za a) se píšu z malým w,
a za bé)
Klasiku sem hrál, dokonce několikrát, a jestli myslíš i SP tak ten sem jednu dobu hrál zapálenej jak malej Jarda.

Klasika je super..o tom není pochyb. Tak mě do toho seznamu nedávej.
A taky tě nepíšu Ufon..

Jen tak mimochodem, až si tady někdo uvědomí proč nejedu na LANku dejte mi prosím vědět. Dám mu pusu na čelíčko a na další lan zajedu s nim za ručičku:)) Jinak se mnou nepočítejte, takže nenadávejte na mě, ale na SEBE.

devotee: zrovna včera sem viděl firmu (teda její sajty) ve které pracuje mùj bratránek a dělaj se tam ňáký potisky, někdy na to pořádně mrknu a pak dam vědět co a jak a kdo by to chtěl.

Klasika na LAN patří, na netu není možnost hrát DooMa, aspoň pro mě už ne, ale možná zase bude:) Takže mùj verdikt zní: Na LAN primárně klasiku, ale rozhodně by tam neměl chybět Zdaemon. Jak tu řekl někdo řekl, že musíme jít z dobou.

Možná by nebylo špatný, aby si hráči z každé dvojce dohodli co se bude hrát. např. já hraju s devoteem a dohodnem se na zdaemonu, tak ten duel odehrajem v zdaemonu, asi se Vám to líbiti nebude..

Jestli je to v září tak papa. Třeba 2 týdny před prázdninama to být nemùže?! Všichni chlastáte a vymlouváte se že nemáte čas. Takže když se pak většina dohodne na září tak ti co nemùžou maj smùlu a každou chvilku si na ně ostatní ukazují prstem....

S houbařovou ouctou wosa.

Profil ICQ  

Předmět příspěvku: kelvinkova reakce
PříspěvekNapsal: pát čer 18, 2004 2:06 pm 
*Marine*
*Marine*

Chapu ze jsou naky lidi pro turnaj v nejakem portu.
Ale:
Pro mnoho lidi je lanka jediny zpusob jak si zahrat neco co uz si kolikrat ani jinde nemaj moznost zahrat. Viz chovani systemu win XP a jeho laska k protokolu IPX.
Podle me je dobre hrat vazne ten classic doom, neco v cem hral Bludr, hraje Vito lee, X-Jack, a dalsi, jiz male znami hraci, kteri to hrali celou druhou polovinu devadesatych let. Myslim ze by nebylo dobre prerusit kontinuitu.
Ten zdaemon apod se bude roky vyvijet a za cas uz nebude ani mozne si v nove verzi prehrat dema z drivejska. Zatimco doom2 je porad doom2. Proste neco co ma zabaleny 6,5 MB, rozbaleny 15,6 MB a da se to pustit od 386ky po soucasnost.

Co se to za dva roky zmenilo? Na sokhol lance se o necem jinem nez od classic doomu snad ani neuvazovalo. Este jsme se tam smali nekomu, kdo se rozciloval, ze v classic doomu nemuze prehazovat zbrane koleckem mysi. A najednou by jsme klasiku uplne odepsali ???

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]