Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je úte čer 18, 2019 1:18 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: ,..
PříspěvekNapsal: sob říj 09, 2004 10:14 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

az to teda budete objednavat v tom gejtu, tak jim reknete at se vyflaknou na plastovej poharek a koupej rovnou tri litrovy bozkovy a hotovo, jo a nechte primontovat tyc, pro ufonovu exibici behem prestavky, hmm

do Q, nebo jinej her bych moc nesel, prece jenom to je DooM open a clovek nema tolik prilezitosti v roce si zaparit DooMa, na LANu (Quaka parim pokazdy kdyz nekam na LAN jedu a uz mi tak nejak zacina lyzt krkem)

sakra dyt voni v tom gejtu maj docela vykonny poce, co takhle DooM3 ??? to zni lip, nez Q

_Method_ : RUM roolz (doufam, ze vyhraje abstinent Ufon a cenu prenecha mne :o)

na jak dlouho ze to bude a co ze se pojede za verzi Zdaemona (rozumej musim si zase doladit config na disketu hmmm :o)

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 09, 2004 11:51 pm 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

venca: predpokladam na nejnovejsi 1.06, CTF nizsi verzi ani snad nepodporuje.
ufon: nemyslel jsem CTF prece celej den, kdyz bude 5 tymu tak se odehraje kazdej s kazdym i klidne 4 zapasu tym vs tym a kazdej si 2x vybere svou mapu a i tak to odehrajem za pul dne. Treba bude cas a odehrajeme i turnaj v duelech, to se domluvi na miste.

method: no ja bych registraci nechal otevrenou do posledni minuty nez zacne lan, jsou lidi ktery treba prijedou ale predtim to treba do posledni minuty porad nevedeli. Ja bych to nechal bejt a proste se ridil pravidlem, kdo prijde tak prijde, kdo neprijde tak ma smulu, nic vic nic min. Vzdycky to takhle fungovalo a fungovat bude. Tech 15 lidi dohromady dame, to se neboj. 8)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2004 8:15 am 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

Tady se to trošku zvrtlo, kua. :cry: To, že se měl hrát turnaj v klasice a ne zdaemonu, s tím jsem se už smířil, i když klasiku nehraju a neznám ty finty, co se tam používají. To, že se tam bude hrát částečně CTF, který si doma kvůli síle mýho počítače zahrát nemůžu a znám jakžtakž 2 (slovy DVĚ) mapy a o strategii v této hře nemám ani potuchy, to jsem ještě taky skousl. Ale že tam už nemá být ani turnájek v klasice, ale jenom v CTF a duelový zápasy jen jako exzibice, to už mě celkem nasralo a začal jsem přemýšlet o své účasti. Jelikož mně ale včera Beran potvrdil, že pravděpodobně pojede, tak ho v tom samotnýho nenechám. Zkuste propříště víc popřemýšlet, co by bylo nejlepší pro většinu. Pořád říkáte klasika je klasika, v tom případě můžu já říct proč CTF a ne zdaemon? Přijedu tam, abych vás videl, ale tesil jsem se taky, jak si dobře zahraju, což se mně za daných podmínek nesplní. :roll:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2004 11:31 am 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

devotee: dobre vis ze klasiku bych chtel (a nejen ja) nejvic ze vseho. Ale nejsem kouzelnik a win 98 tam nevykouzlim a kdyz to tam tak maj tak se neda nic delat :-). RIkas: proc ne zdaemon ? dyt CTF je zdaemon ! :-) Jinak CTF je tymova hra, takze duelista nema takovej problem jako ctf hrac v duelech, takze zachovej klid :-). Psal jsem tedka ze se stejne domluvime na miste, ja bych byl pro dat klidne duelovej turnaj po CTF turnaji v prboomu ! Prboom je nejpodobnejsi klasice takze byl bych klidne PRO.
No a prave jde o to ze se sejdou doomeri, ale jedno nepochopim devotee, co je tak strasnyho jet sam autobusem 2 hodiny z Brna do Prahy, takovej pohodovej spoj, co to je dneska za generaci ze nevydrzi ani sedet chvili v autobuse tam a zpatky :D Jsou lidi, ktery prijeli treba z koncin, kde bylo vic prestupu. Porad rikate ze ma bejt lan v Brne, ale vy pro to nehnete ani prstem ! Ja bych tam prijel a klidne i sam kdyz by nikdo nejel z prahy, jenomze kdyby nebylo nas (method, ja atd.) tak by bylo velky hovno ! :-) A to neber jako nadavku ale jako fakt a zadnej flame ! :-)))
Jinak te tam rad uvidim a hlavne musime vzit fotak, jedina nevyhoda bude ze tam mozna bude dusno, takze vzduch nebude nejlepsi....

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2004 12:02 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

Chtěl jsem radši říct, že bych snesl turnaj v klasice (i když ji nehraju) než v CTF, kde neznám mapy, což je dost podstatný. Entryway zná každý, i ten, co hraje jenom CTF.
Jinak, co se týká té cesty, tak já nikdy neřekl, že nepojedu, protože je to v Pze a je to daleko. Se Student agency, tam seš v pohodě za 2 hoďky, takže to není problém. Já chtěl, aby se mnou jel Beran, protože bydlí 10 minut ode mě, cesta uběhne líp a kdybych třeba v Pze zabloudil, tak v tom nebudu lítat sám. :)

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2004 12:28 pm 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

tak to zkus pres launcher, kdyz jsi hral na lapu duel tak CTF ti taky pojede a i kdyby se ti cukalo tak si prohlidni ty mapy ! nauc se mappack 1, je to 10 map a je to jednoduchy.... Do lanu casu dost, a budes pripravenej 8)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2004 1:56 pm 
*GOD*
*GOD*

devotee na to nema pocitac podobne jako ja s tim rozdilem ze on si ani neskrtne(asi)

jinak titane veta " to se domluvi na miste" me fakt rozesmala, NA MISTE SE DOMLUVI HOVNO s promininutim :)

to co se nevyresi tady/na icq/irc proste dopredu se na miste bude resit 10x obtiznejc a to reseni bude skoro vzdycky 10x horsi

pokud se bude hrat 3 na 3 a nebude volnejch vsech 12 pocitacu(COZ BY SE MELO METHODE DOPREDU ZJISTIT/DOMLUVIT) tak se turnaj v ctf nejenom protahne dvojnasobne ale se i uvolni dost pocitacu (az 5) takze uz dopredu by se melo planovat jak nejlip vyuzit ten cas

devotee: jo chapu te

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2004 2:05 pm 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

ufone CTF prece vime jak by tak nejak mohl vypadat, ja jsem rekl ze se muze domluvit pak co udelame se zbytkem casu
jestli organizovany duely v prboomu jako turnaj nebo jen volny hry (duely, masa, teamy). HLavni cast turnaje je snad jasna, ale zatim jsme se nedohodli co bude po CTF turnaji.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2004 2:23 pm 
*GOD*
*GOD*

Cena: 233,- pro jednoho(za předpokladu,že lidí bude 15,pže nájem je 3500,-)
Čas: 9:00 až 24:00
PC:12 volných počítačů po celou dobu..

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2004 2:24 pm 
*GOD*
*GOD*

Devotee:Já taky vůbec neznám ty mapy a CTF nehraju

Předmět příspěvku: ,...
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2004 2:41 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

M@rtin Titan --> hele nechci nejak shazovat tvoji kratkou pamet, nebo organizacni schopnosti, ale vzpomen si jak to bylo minule, prisel jsem tam jako posledni a jeste hodinu, dve se resily nejaky grafy, kdo s kym bude hrat a pod :-), musim dat za pravdu ufonovi, ze pokud se to nerozhodne ted, tak se to nerozhodne nikdy :-0

devote --> to je jedno, ze neznas zany CTF mapy, alespon budu mit vic sanci, hmm

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2004 4:51 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

Titane: nevim proč si to řekl devoteemu když to říkají jiní, třeba já.
Snad se mi to někdy (nebo někomu) povede udělat v Brně. Jenže všichni mrdaj do zasranýho cajzlova. Nemysli si, že jenom kvůli tobě udělam tu LAN, tento rok určitě ne a příští by to MOHLO být.
a kurva a žádnou flame Obrázek

Kód:
Porad rikate ze ma bejt lan v Brne, ale vy pro to nehnete ani prstem !

hm, já sem to řekl naposledy v diskusi k minulý LAN. (jestli ne tak sor)

Jo, co nedohodnete tady, tak dohodnete tam, ale kdy :P

Naposledy upravil wosa dne pon říj 11, 2004 7:21 am, celkově upraveno 1

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2004 6:23 pm 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

No kdyz budou exibice po CTF tak snad nemusime pripravovat nic ne ?
Kdyz budou organizovany duely tak udelame to co minule, dame do klobouku A,B,C,D a vylosuje si kazdej skupinu. Minule jsme to resili, protoze jsme si to udelali sami, predminule nam to udelal akim, tedka jsme si to vymsleli, ale ok uz do toho nebudu kecat, organizator je method, takze uz mlcim. Podridim se.

wosa: devotee je naprosto v pohode, to jsem na nej neutocil, ale jen jsem mu chtel rict ze jste vsichni liny a pasivne jen cekate az nekdo neco udela a radsi se na to vyprdnete kdyz to neudela method nebo ja. Kdyz bude lan v Brne tak to bude supr, jenomze ja ti to reknu dopredu, nebude. A jestli bude tak jsem fakt zvedavej :-) A proc bych si mel myslet ze to delas kvuli me ? To je jasny ze kvuli vsem se dela lan.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2004 6:58 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

Titan:
Je jasný, že devotee je v pohodě. A taky vim, že jsi na něj neútočil, ale mohl sis vzpomenout, že on to neříká (nebo jo, ja nevim:).

Kód:
ale jen jsem mu chtel rict ze jste vsichni liny a pasivne jen cekate az nekdo neco udela a radsi se na to vyprdnete kdyz to neudela method nebo ja.

pravda pravda, mě na LAN neuvidíš.
Kód:
Kdyz bude lan v Brne tak to bude supr, jenomze ja ti to reknu dopredu, nebude.

To je ale sebevědomí Obrázek
Kód:
A jestli bude tak jsem fakt zvedavej

Myslim, že to udělam jenom kvůli tobě:)

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2004 7:07 pm 
*GOD*
*GOD*

Hlavně si prosim vás každej začněte hledat tými...Mluvil jsem se Smashem a dohodli jsem se,že se bude každej registrovat jednotlivě(nebudou se registrovat tými..),takže ten kdo žádnej tým mít nebude at nezoufá,protože podle mě bude takovejch lidí víc...

Předmět příspěvku: ,..
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2004 8:41 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

ja si myslim, ze vseci moravu opomijite a hlavne brno, v ramci pratelskych vztahu bych byl rad, kdyby taky jednou method, ufon, titan a podobni usporadali taky jednou LAN v brne, prece jenom do brna vedou vsechny cesty, do brna je to odevsad kousek !!

kdyz se na podivam ze te druhe stranky, tak komu by se sakra chtelo do prahy ? maj tam predrazeny pivo, vsude samej kriminalni zivel, ani dobrou hospodu clovek nenajde, maximalne tak gay/lesby bar, myslim si, ze praha co se tyce parby je uplne k prdu, za to brno je super, brno je nejlepsi, jsou tam lepsi lide a tak podobne,...

titan : a doriti nechci tu videt, zadnou flame :!: :!: :!: :twisted:

Naposledy upravil Venca12 dne pon říj 11, 2004 11:51 am, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2004 10:14 pm 
*GOD*
*GOD*

venco skvela prace, ted se nam na to mozna vyserou i ti co chteli z brna prijet, kdyz jim dela ostudu wosa s tema jeho urazeckejma recma vo cajzlacich tak ty oplacis stejne hloupe ne li hur

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2004 10:46 pm 
*DEMON*
*DEMON*

Aspon je sranda, ze :oops: .

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 11, 2004 12:17 am 
*GOD*
*GOD*

Hele este jedna podstatna vec, chcete delat turnaj v CTF ok. Ted si vemte lidi z poslednich lanek a reknete mi kolik z nich to hraje: jestli 6 tak je to dost, ostatni to videli tak mozna z rychliku a ted se v tom ma delat nakej turnaj. Souhlasim s devoteem. Radsi budu hrat duely ve zdeamonu nez ctf, imho ten prboom je dobrej napad.

Ted si predstavte situaci jak hraje x-jack s vitou CTF kde, nevim teda jestli to znaj ale podle me teda ne. Bude to asi hodne vesely kdyz budou bloudit po mape a dostavat na prdel od nekoho kdo to hraje porad...

A este mam vzkaz pro wosu - zda se mi to nebo se porad zastavas toho vaseho BRNA, kde zadna lan nebyla. A vubec, kdyz nejedes tak se nevyjadruj:)

Jeste poznamka k tem woknum, je fakt ze to asi bude cim dal tezsi hledat hernu kde to maji a tak me tak napada ze je mozny ze celej doom umre, tim myslim klasiku. Hrat novy porty, CTF nebo podobny doomy uz proste nebude mit tu atmosferu, kdyz vam nabeh prikazovej radek a obrazovka se rozprskla na 320x240 a jaky to bylo bezvadny, tohle mi nic jinyho neda, doom je neprekonatelny.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 11, 2004 2:28 am 
*GOD*
*GOD*

jo me se to taky prestava cim dal vic libit, zmenil sem nazor souhlasim s twistrem, ctf turnaj jako hlavni napln lanky mi neprijde to pravy, sem pro to aby se odehral normalni duelovej turnaj....bez toho by to proste nebylo vono, sem dal pro to aby se hrali exibice a pak klidne i ctf ale ne vic nez tak 2 hod

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]