Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je úte pro 11, 2018 10:01 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát led 04, 2008 9:41 pm 
*Marine*
*Marine*

OK :D

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob led 05, 2008 8:04 pm 
*Doom Marine (i s helmou)*

Gusto, tak jsem přemýšlel, a kdyžtak bych se teda té map29 do KS2 chopil :twisted: Akorát bych teda ještě potřeboval ten wad s texturama :roll: A nevadí, že to nebude nějaký město? Já bych to udělal jako ňáký skály, jeskyně, peklo a nakonec ňákej hrad. :twisted:
Jo a už jsi hrál tu mapu, co jsem ti poslal? :? Je dobrá?:? Není teda ještě úplně hotová, ale hrát se už celkem dá. 8)
A taky ti můžu poslat ještě jednu mapku. Je celkem krátká, ale mám ji docela rád. :roll: Je lehce v takovým Plutonia stylu, možná by šla použít někde ze začátku tý Plutonie 2.
Kdyžtak sem napiš, nebo líp, připoj se na ICQ, aby jsme se domluvili. :roll:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2008 5:43 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

No 29 jsem plánoval udělat na téma Futurama :-) jestli si troufáš :-) páč jeskyní a hradů už tam mám celkem dost ... a pro KS2 vlastně žádnej pack s texturama nemám, protože každá mapa má jiný téma a většinou přídavný textury jenom sama svoje. tak jsem ti zatim poslal ten texture pack k plutonii2, kde jsou mimochodem textury který v ks2 taky používám a to celkem i opakovaně. Díky za mapu, dneska na ní mrknu a dám vědět ... ale bacha jsem přísnej jak sviň :-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2008 6:21 pm 

Jj, chápu, že seš přísnej... Jinak dík za textury a teda jestli chceš dělat map29 na téma Futuramy, tak to ji asi dělat nebudu, protože Futuramu nesleduju a vím o ní akorát, že ji tvořili tvůrci Simpsonových. :? Já bych teda vytvořil ňákou obrovskou mapu, ale futuramáckou ne. :? Jestli to teda určitě bude na Futurama téma, tak napiš. :?
A kdyžtak jiná volná mapa by se tam fakt nenašla? :shock:
A nějaký to město bych tam do tý mapy asi přece jen taky udělal. No, tak napiš.

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 08, 2008 6:17 pm 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

Kamasutra je pro jaký port? Pokud zdoom, tak by snad nemělo vadit, že tam bude o jednu mapu víc, když to nebude limitované 32 mapami...?

Profil YIM  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 08, 2008 6:49 pm 

Hmm, jenže ono to je pro Doom2.exe ... :cry:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2008 12:12 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Pipicz: Můžeš mi prosimtě poslat ještě tu druhou mapku jak jsi řikal že by byla možná dobrá do plutonie? Dám ti kdyžtak vědět, jestli by tam šla umístit ... a abych měl takověj větší rozhled v tvojí tvorbě? Pak ti pošlu nějaký moje rady, "odborný" posudky a tak :-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2008 3:44 pm 

Tak jsem ti ji poslal :shock:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2008 10:02 pm 

Vážený lide,

možná si ještě vzpomínáte, jak jsem zde psal o tom, že by se mohl vytvořit český Doom2.exe megawad (ostatně, kvůli tomu jsem založil toto téma).

Samozřejmě, ještě je dost času, Kama Sutra 2 ještě asi nějaký ten den bude ve vývoji (pokud se mýlím, tak mě opravte :oops: ), ale vzhledem k tomu, že je zatím Gusta nezvěstný :roll: (nebo alespoň bez internetu :roll: ), začal jsem z nudy vytvářet předběžně wad s texturami (díky všem, co mi poradili, jak udělat různé věci, které bych asi člověk, co chce vést nějaký celočeský projekt, měl vědět :oops: ) s jehož pomocí se onen megawad bude tvořit :roll: .

Také by se už možná mohlo vymyslet tomu megawadu jméno - já osobně bych navrhoval "Damnation" (zatracení), protože to zní drsně. Pokud by jste někdo měl jiný nápad, napište ho sem. Také jsem přemýšlel o tom, jaký by ten megawad měl styl - já bych navrhoval udělat to jako ve Scythe 2 - epizody po pěti mapách, které na sebe navazují, nebo mají alespoň podobné téma, na konci každé z těchto epizod následuje ztráta všech věcí (teleport do hromady barelů u kterých se válí Boss Brain :roll: ) Ale pokud byste chtěli jiný způsob wadu, opět sem napiště.

Doufám, že když si s tím vším dávám takovou práci, že budou lidi, kteří budou se mnou ochotni tvořit mapy :roll: . Už se přihlásili Gusta a Tomaqa (díky) a doufám, že bude větší ohlas... :roll:

Mír s vámi,
Pipicz

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2008 11:33 pm 

Damnation se mi líbí... budu vypadat jako teamleader ;) Možná bych ale do názvu dal něco, z čeho bude jasně vidět, kdo to udělal... ano jsem vlastenec ;)
Jinak taky přispěju svojí maPIČKOU samozřejmě.

Jinak si myslím, že by bylo vhodné to pro začátek vytvořit jen jako community wad, bez nějakých stylů ala Scythe atp. nevěřím, že by to pomohlo věci ;)

The_Damned's Wads Page

The_Damned's Wads Facebook Page

Profil Zobrazit autorovy stránky  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2008 7:57 am 

Ale já to nemyslím tak, že by ty mapy měly stejné téma jako ve Scythe2, to by určitě byly jiný témata - a to jako celkem volný
určitě ňáký základny (asi 01-05)
pak třeba něco v Plutonia stylu (myslím ten styl, co se vyskytoval ze začátku - spousta hnědýho šutru) (06-10)
pak třeba města (11-15)
pak jeskyně (16-20)
ňáký podzemní kobky (taky se občas vyskytovaly v Plutonii) (21-25)
a nakonec PEKLO!!! :twisted: (26-30)
secret levely by neměly ňáký určitý téma. A víš, já myslím, že tyhle témata jsou celkem obecný, ve Scythe2 ty témata byly hodně určitý (hlavně ten Egypt nebo ty zahrady)

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2008 9:46 am 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

Já bych navrhoval název Gambrinus....

Profil YIM  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2008 1:04 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

BoreCZeCH: Hej to byl můj nápad!!!
No nevím jestli vyjde, že my Češi dáme dohromady celejch 30 map ... ale rád přispěju troškou do mlýna :-)
Pipicz: promiň že nepíšu, recenzi na tvoje mapy mám v hlavě, ale stále jí nemám napsanou (I am lazy ass)... teď ještě mrknu na tu verzi vylepšenou pl2 texturkama, jaksi mi poslal ... a možná ti pošlu taky ňákou mojí mapku, aby se neřeklo :-)
Jinak to PEKLO na konec je hrozně obehraná věc ... ale co tam vrazit na ten konec jinýho, že jo ... co takhle NEBE? :-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2008 3:12 pm 

Jen tak mimochodem, těch pl2 textur v tý mapě moc není :?
Ale já myslím, že Peklo nakonec je prostě klasika, ne? A Gambrinus je docela dobrej nápad, nebo by možná šly i "Svijany" :roll: Ale jméno piva pro megawad... mno, je to trochu divný. Já bych tomu možná dal ňáký jiný jméno - něco přísnýho - mě se prostě líbí to "Damnation" :twisted:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 17, 2008 6:35 pm 

Gusta: Tak jsem se dal do upravování tý hnědošutrový mapy. Udělal jsem tam na začátku u těch sloupů teda tu střechu, jak jsi říkal a taky jsem to udělal jinak s tim Cyberem na konci. Udělal jsem tam tu past a ten Cyber je její součástí :D Ale jen k tý střeše, když jsem ji tam udělal, tak z toho slizu to při špatným pohledu nehorázně prasí, tak to budu muset ohraničit ňákou zdí, nebo tak něco - prostě to tam venku budu muset tak trochu překopat.

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát led 18, 2008 12:59 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Jo ještě mě napadlo možná bys moh do tý hnědošutrový mapy přidat třeba i trochu zelenýho vína, jestli chceš aby vypadala jak z pl2 :-) ale tim ti stejně nemůžu úplně zaručit že se do pl2 dostane, páč o tom zdaleka nerozhoduju sám ... možná bych jí třeba moh zkusit i malinko poupravit ...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát led 18, 2008 2:55 pm 

No, to víno bych tam taky někde moh přidat. A ten bug jsem vyřešil tak, že jsem tam z tý nízký zídky kolem toho slizu udělal takový hnědý hradby s cimbuřím - akorát jsem ho nemoh udělat každej 64 bodů, tak to tam mám trochu řídšejc udělaný - ale vypadá to celkem zajímavě a hlavně to neprasí. Taky jsem místo tý pyramidky s tím žlutým klíčem udělal takovou jinou opičárnu a taky to je řek bych celkem pěkný. A mám v plánu tam ještě udělat někde ňákou odbočku a udělat tam ještě něco dál.

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2008 1:40 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Pipicz: ta mapa se vyvíjí hodně pěkně! poslal jsem ti kdyžtak na mail spousta nápadů a vylepšení :-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned led 27, 2008 4:38 pm 

Gusta: Tak teda vylepšuju tu mapu :arrow: ten altánek s modrým klíčem jsem dal teda na východ (díky bohu, že ten Wauthor má ten object filter [Ctrl+F] ), dostaneš se tam tou samou cestou, ale nemusíš obcházet ten kus podél tý stěny a zatoíš rovnou doprava a tam je ten altánek a vedou odtamtud schůdky dolů, kde jsem udělal cestu podobnou (skoro stejnou) jako je na západě :D a když se vracíš, tak tam sjedou sloupky k zemi (to aby se pro ten modrej klíč nedalo běžet už hned od startu) a taky tam přidám ten teleport do tý místnosti s modrou mříží.
Taky jsem trochu upravil ten podstavec se žlutým klíčem - ale jen minimálně - ty dřevěný slupy jsem zrušil a dal je jen nahoru a jen 2, protože to nehorázně padalo a tam z toho jsem udělal neviditelnej most.
A ten dvorek v centru mapy asi nebudu nějak zvětšovat, ale nebude tam tolik bojů :wink:
Btw, kdybych věděl jak, tak sem klidně dám screenshoty :wink:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2008 4:16 pm 
*Jitrnica*
*Jitrnica*

No jistě Pájo

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]