Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je pát pro 15, 2017 2:26 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Poprvé dohrán Doom II: Hell on Earth
PříspěvekNapsal: ned srp 15, 2010 11:16 pm 
*Jitrnica*
*Jitrnica*

Čistokrevná, frenetická, zábavná a originální. Taková je jedna z nejklasičtějších FPS, co kdy vznikly, Doom 2: Hell on Earth. A přestože jsem si ho prvně zahrál až šestnáct let po vydání, utvrdil jsem se v tom, že mi nedělá problémy se přizpůsobit, skákat v čase skrze hraní různě starých stříleček a soustředit se jen na to hlavní, tedy zábavu. A té jsem se ve druhém pokračování nabažil až až. Že jsem mnohdy nevěřícně zíral s otevřenou pusou na to, jak skvěle se této hře povedlo už tehdy zaujmout rozsáhlými úrovněmi, nápaditým designem a hratelností stoupající závratně nahoru s tím, jak jsem se dostával do dalších a dalších úrovní. Prostě zůžo, za nějž mají borci z id Softu můj neskonalý dík. A když si jen vezmu ty možnosti, které se mi hraním modifikací nabízí, nemůžu jinak a opět dávám 100%! Nutno říct, že zaslouženě.

Tento komentář mám i na Databázi Her.

Co se týče modifikací, dal jsem si tu práci nalézt na netu ty nejzajímavější, alespoň pro mě a dal jejich přehled sem. Dohrán mám zatím jen Ultimate NMD pro první díl a nyní jsem rozehrál hodně suprový Vile Flesh, v němž jsem už téměř na konci ve 27 mapě, ale je sakra rozsáhlý a propracovaný.

A při svém brouzdání jsem objevil i tyto ztracené epizody, které svým názvem přímo vystihují to, proč jsem o nich dlouho nevěděl a zahrál si jej teprve nedávno. Byly v duchu prvního Dooma, jen trochu více zaměřené na hádanky a celkově jsem se v nich také skvěle bavil.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte srp 31, 2010 3:47 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Moc pekny komentar ke klasickému doomu, co musi kazdeho doomare pohladit na dusi :)

Jinak sem koukal na ten tvuj prehled, celkem zajimavy kdysi sem tu mel link na spoustu doomwadů, ale musel bych pohledat, mrknu na to.

Jinak by me zajimalo v kterym portu to hrajes. Osobne krom tedy zdooma kde je myslim povoleno i skakani bych opet doporucit prboomplus.

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob zář 11, 2010 3:49 pm 
*Jitrnica*
*Jitrnica*

Dohrál jsem to ve Vavoomu, ale nyní používám už jen Zdoom, který má všechna rozlišení. Ten můj přehled se může hodit. Vytvořil jsem ho, protože mám s hraním modů do různých FPS zkušenosti a proto, že nikde není konkrétně k Doomu česká stránka, (kromě této http://doom.starehry.eu/ ) která by se věnovala čistě SP modům.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]