Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je sob črc 21, 2018 4:04 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DSDA
PříspěvekNapsal: pát úno 27, 2009 4:23 am 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

compet-n je mrtvarna, co casto vubec nefunguje, navic je omezeny jen na par wadu.. to urcite skoro vsichni vite. kazdopadne po pokecu s graimem jsem zjistil, ze tohle mnozi znat nemusi...

http://doomedsda.us/

je to tusim opulentuv archiv, ktereho se chopil andy olivera a posledni tri mesice ho updatuje jak sileny. postupne do nej cpe dema z compet-n, aby na ne byl pouzitelny mirror, doplnuje je novejsima rekordama.. a je tam i obri mnozstvi znamych i neznamych wadu a dem k nim. tyhle vetsinou posilaji sami speedrunneri po mailu.. kazdopadne se na jednom miste buduje obri databaze s pomerne prehlednym systemem tabulek.

no a ted kdyz uz o tom vite, tak jsem jen chtel poznamenat, ze by vubec nebylo od veci mu tam posilat i dema z doom contestu. :) jedina vec, co je trosku problem, je fakt, ze zdejsi contesty pouzivaji dost inovatorsky zpusob pojmenovani souboru /chtel jsem puvodne rict, ze jste si to proste vytahli z prdele :)/ a neobtezujete se s popisnyma textakama, ktere tam jsou dobrym zvykem.. i kdyz asi ne zeleznym pravidlem. s tim nevim co, ale asi to zas tak nehori.

kazdopadne chtel jsem to nadhodit jako zajimavou moznost trosku zviditelnit zdejsi vysledky, protoze jak je videt na tom vasem blbnuti na dwangu, muzete se dost smele rovnat se spickou compet-n. co vy na to? :p

Předmět příspěvku: Re: DSDA
PříspěvekNapsal: pát úno 27, 2009 9:34 am 
*Zabiják (Drsoň)*
*Zabiják (Drsoň)*

dew píše:
compet-n je mrtvarna, co casto vubec nefunguje, navic je omezeny jen na par wadu.. to urcite skoro vsichni vite. kazdopadne po pokecu s graimem jsem zjistil, ze tohle mnozi znat nemusi...

http://doomedsda.us/

je to tusim opulentuv archiv, ktereho se chopil andy olivera a posledni tri mesice ho updatuje jak sileny. postupne do nej cpe dema z compet-n, aby na ne byl pouzitelny mirror, doplnuje je novejsima rekordama.. a je tam i obri mnozstvi znamych i neznamych wadu a dem k nim. tyhle vetsinou posilaji sami speedrunneri po mailu.. kazdopadne se na jednom miste buduje obri databaze s pomerne prehlednym systemem tabulek.

no a ted kdyz uz o tom vite, tak jsem jen chtel poznamenat, ze by vubec nebylo od veci mu tam posilat i dema z doom contestu. :) jedina vec, co je trosku problem, je fakt, ze zdejsi contesty pouzivaji dost inovatorsky zpusob pojmenovani souboru /chtel jsem puvodne rict, ze jste si to proste vytahli z prdele :)/ a neobtezujete se s popisnyma textakama, ktere tam jsou dobrym zvykem.. i kdyz asi ne zeleznym pravidlem. s tim nevim co, ale asi to zas tak nehori.

kazdopadne chtel jsem to nadhodit jako zajimavou moznost trosku zviditelnit zdejsi vysledky, protoze jak je videt na tom vasem blbnuti na dwangu, muzete se dost smele rovnat se spickou compet-n. co vy na to? :p

Nejak se ti pomotali slova.. spicka compet-n se muze mozna smele rovnat Cechum :) Cesi si to proste davali vzdycky ve vsech modech a nekde za humny byl teprv zbytek sveta :)

Nicmene nejaky dema tam urcite posilat muzeme. Graimovo dwango je dobrej priklad. Staci kdyz si k tomu dodela ten textak no. Urcite zase brzo pro porovnani udelame neco co uz na compet-n bylo.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 27, 2009 1:01 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

ja myslim, ze kdyz ho zkontaktuju, tak se tam klidne muze nahrat hodinovej i tydnovej vitez a treba i prizpusobi poznamku v te posledni kolonce :) a treba ten viteznej vilchal je taky luxusni demicko. a ja sice porad omilal ten c-n, ale sem se da nahravat uplne vsechno

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 28, 2009 10:24 am 
*GOD*
*GOD*

No nevim jestli to lidi neznaji, v odkazech na idoomu to je, je to par mesicu co sem to tam pridaval. Myslim ze skalnim priznivcum singlu tyhle stranky urcite neunikly.

To posilani dem z contestu nemusi byt spatny napad. Pojmenovani dem je uzpusobeny pro Idoom contesty, nevim co by na nem melo byt vytazenyho z prdele:).

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 28, 2009 3:50 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

to je mi jasny, vsak vas nenutim to nijak prejmenovavat
a ani mnozi singlari to evidentne neznali, to se musi lidem nacpat az na talir.. linky na idoomu nekontroluju zrovna casto musim se priznat :) a slo mi spis o to, ze az nekdy od pulky listopadu '08 tam zacaly fakt RAPIDNE pribyvat demicka, ktery tam sype andy o. jestli by bylo v planu ty dema tam naposilat, tak bych mohl proste udelat textovej template a autori viteznych dem by jen dopsali cas a comment o tom, jak jsou hrozne dobry :)

edit: ha! ted jsem si vsiml, jake poradove cislo tenhle thread vyzral :twisted:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 28, 2009 7:57 pm 
*GOD*
*GOD*

Eh, co se tu resi? Kazdej tam muze poslat svoje demo jak chce a kdy chce ne? Takze pokud tam svoje demo bude chtit poslat, tak ho tam posle, pokud ne, tak ne...

Nicmene dobry napad na to upozornit, protoze ac je to v odkazech idoomu, tak si myslim, ze dost lidi o doom DSDA moc neslyselo a tenhle projekt si urcite pozornost zaslouzi.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 02, 2009 10:39 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

No mě už napadlo něco podobnýho, že bysme přímo na Doomworldu založili téma s našimi contesty, kde bysme uveřejnili dosavadní výsledky a pak průběžně aktualizovali další ... jen ať svět čumí! Co řikáte?
Bylo by teda dobrý aby to tam hodil někjdo jako Draza, abych se tam příliš nechlubil cizím peřím :-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob bře 14, 2009 12:37 am 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

http://www.doomworld.com/vb/showthread. ... tid=771225

ok, tenhle typek prisel s prastenym napadem, ktery je takova zprznena verze toho, co se tvori na ceskem contestu... takze krome toho, ze jsem mu vytkl zjevne nedostatky, jsem to uz nevydrzel, a naprasil svetu existenci idoom contestu :) jen informuju... :)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]