Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je sob zář 22, 2018 3:50 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: dolicny
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2004 9:13 pm 
Jsme rozhodne pro dalsi akci ale chtelo by to na delsi dobu,malo jsme si zahral exhibice.Hral jsem jen tri.nebylo by spatny to udelat treba v te sokolovne kde by to mohlo byt na dlouho(spolehlivost site by se dala zaridit)nebo v herne(rad si priplatim).Moc se mi to s Vama libilo a Costrovi a lordovi taky.Konecne jsme poznal tvare ktere me porad vyklepavaji na GZ.Muzete s Nama pokazdy pocitat na kazdou DoomLanParty.
s uctou Houbar83

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2004 10:47 pm 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

Konecne jsem poznal toho houbare :) ty exhibice byly fakt squely, spech, spech a zase spech.. taky me dost bolely pazoury:) Costra dost prekvapil..akorat skoda ze ste jeli tak brzo, jeste sme se sli napojit...:)

Profil ICQ  

Předmět příspěvku: Dolicny
PříspěvekNapsal: pát bře 26, 2004 9:03 pm 
ReiDeRR-Priste urcite s Vama zahlastame,Jo ty exhibice byly super zadny hloupy cekani proste spech a jen kwlat.Rad jsem poznal Doomarskou Elitu.Jste fajn lidicky.Tesim se na ten dalsi turnaj aspon si zahraju teamy.

PříspěvekNapsal: sob dub 03, 2004 4:55 pm 
OHLEDNUTI

V posledni dobe se toho stalo moc tak jsme se v nasi organizaci rozhodli trosku vylepsit nase stranky,co je noveho?? V podstate vsjo.Zhanime nove clenu do naseho spolecenstva houbaru,v sekci nahota na prodej naleznete docela slusnou sbirku nahych fotek duchodcu jak jsou na WC,ji praasky a pro ty naruzivejsi mame fotky s letniho tabora v Tachau(byvali koncetracni tabor)sekce PRIMA VARECKA tak tam zmenu doslova pocitite na prvni pohled,okamzite vas upouta naha fotka VERY BILE jenz ma na tele pohazene Haluzky a komentuje to tim ze jedine s Hera je peceni a Herak je smazeni.V sekci members naleznete par novych clenu treba Bohumil Prepapl,je mu 80let,je to buzik kazdym coulem a poznateho podle smradu(jako kdyz se vyzuje JZDak).
Druhym novym clenem je Pepa Mrvil jemu 78let,rad cuha spocene nohy a poznateho podle slamy ve vlasech,rad nosi gumovky a radiovku.
V sekci RAdy pro zacatecniky se dozvite kde a kdy sbirat houby,jak je poznate.
Pokud se rozhodnete stat se clenem v nasi organizaci budu jen rad a urcite se vam u nas bude libit.dostanete i slevu na Bibli a jine moderni knihy jenc vam pomohou zvladnout tak tezkou dobu jako je tato.
s uctou Houbar83_66 a spol.

Předmět příspěvku: Interviewu
PříspěvekNapsal: sob dub 03, 2004 5:19 pm 
ZPOVED ZOMBIE

Houbar: Ahoj jak se mas a co delas??
Zombie:Cau,slepuju si vlasy a nohu,cestou jsem sem potkal DoomGeeka
Houbar: ajajaaj,to muselo bolet,mno ale ctenare spis zajima jak jsi se dostal k praci ve hre Doom I a pak II a i III.
Zombie: jel jsem zrovna doomu na hrbitov kdyz v tom se mi volal Carmack jestli mam cas a ze mam prijit na konkurz.Tak jsem tam prisel okolo byly sami divny lidi,smrad tam byl silenej normalne se mi rozpustily oci a upadaly mi i koule takze si dokazete predstavit jak to tam muselo smrdet kdyz obsah kouli vytekl na podlahu.Po pul hodine cekani prisla na me rada,za tu dobu jsem se dokazal dat zasze dohraomady.Sedel tam Carmack,Romero.Slusne jsem pozdravil a vyvratil jsem obsah snidane.Carmack vytahl ze supliku SSG a vpalil mi to primo do xichtu,kdyz jsem se probral tak jsem zjistil ze jsem byl prijat nebot pri jsem se krasne roztrikl o zed.
Houbar:povez nam byla tam kruta konkurence??
Zombie: jo byla,byl tam jeden tipek,myslim ze se jmenoval DicksDevil,byl cely zluty a na ocich mel bryle a jeho telo bylo sami sval kdyz sel dovnitr nejak divne kroutil prdely a kdyz vychazel byl ruzovej a hulakal jsem Deamon a divne mu cvachtala prdel,takze asi si domyslite jak ten srac dostal misto.
Houbar:Hmm zajimave a jaky byl plat??
Zombie: Tenkrat jsem dostal na hodinu 1dolar coz bylo slusny akorat na praci mi vadilo ze od toho zvedani ze zeme me bolely klouby,kdyz potkate za minutu 6xDoomerMana tak vam povidam neprijemny zazitek parkrat me strefil i do kouli a ani se neomluvil za nesportovni zasah.
Houbar:Jaky byl rozdil pro tebe mezi I a II dilem teto hry???
Zombie: Rozdil byl v tom ze DEamon kdyz jsem ho omilem strefil tak pak po me pozadoval cisteni analu ale ja toho hajzla jednou vyzral vzal jsem raketomet strcil mu ho do prdele a rek jsem mu je cas na klistir a odpalil jsem ho :-] ale pak jsem dostal pokutu :-{ za to ze jsem zabil kolegu.
Houbar: Slysel jsem ze smrdite jako kdyz se odkope Selka,je to tak??
Zombie si sundava hlavu a cuha si k jednotlivym castim sveho tela(koule,zadek podpazi atd.)
Zombie: hmm nerekl bych jen se mi trosku pri vetsim kroku odlepi koule od stehna takze je mozny ze trosku toho aroma uleti ale me to voni.
Houbar:A kde kupujete obleceni??
Zombie: Zasadne od Wietsarci ,dovoz LAOS.
Koho budete volit Bush nebo toho druheho??
Zombie: Lenina nebot ten bojuje za lepsi zitri a pozitrky.
Houbar:Tak ti dekuju za roz-hovor
Zombie: cau

pro casopis Doomar a zivot pripravil Houbar83_66.pokud jste v clanku nasly pravopisne chybi prosim zastrelte ucitelku na Cesky Jazyk
ADRESA: 31.zakladni skola,Elisky Krasnohorske 10,Plzen -Lochotin
jmena Eva Dubska

Doporucuju vzit si sebou BFG 9000 a motorovku(na skolnika)
s uctou Houbar83_66

PříspěvekNapsal: sob dub 03, 2004 5:22 pm 
PRO NAVSTEVNIKY

Auditorium zde slouzi pro ukajeni Houbare nebot Vam nechce priznit Vasi navstevni knihu tak si zalozil vlastni auditko.pokud mi budete chtit cokoliv napsat strcet si to nejdriv prosim doprdele nebot ja rad jatra ty rad jatra mi radi jatra a deda rad jatra a baby rada jatra tata rad jatra.
Se srdecnym pozdravem a hlubokou ouctou Houbar83_66

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob dub 03, 2004 7:34 pm 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

Houbo ty si občas šlehneš heráku že???

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob dub 03, 2004 7:58 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

Prvne si to strc doprdele:)

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned dub 04, 2004 12:58 am 
*GOD*
*GOD*

Megalol

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

PříspěvekNapsal: ned dub 04, 2004 4:42 pm 
HRAC ICE - BUH NEBO LAMA

Jiste jste uz slyselyo hraci ICE tez znam jako pekelny macgr Ice co na to ani nesahl.Nutno dodat ze je to hlavne dobrej tipek na chlastacku a rad jatra.Zde se dozvite jak se vlastne dostal k hrani doom,kolik mu je,jak zije a co ted dela.
Ice se dostal k hrani Doom I tak ze ho videl u sveho kamarida a okamzite to byla laska na cely zivot nebot nasilnicke hry jsou pro Ice naprosto pritazlivy.Jeho nasilnicke sklony se projevovaly uz v rannem mladi kdy jako kojenec ukousl mame prs z ktereho sal mleko( z te nejemnejsi cokolady).Jeho nasilnicke sklony se hodne projevily ve skolce kdy pri svacine odmitl jist mlekovou polevku a ucitelka mu ji nutila slovy: Za maminku za tatinka,za babicku.Ice ale uchopil talir s polevkou a narval ji ho do drzky a se slovy:za stranu a za lidi.ji ho rozdrtil mohutnou ranou o stul.Ucitelka pak stravila nekolik dnu v nemocnici nma Homolce a 5let na psychiatrii kam se ji Ice po celou dobu pobytu chodil smat a dokonce jeho kruty humor dospel tak daleko ze ji posilal mlekovou polevku v pytliku od Knorra.Ve skole se nasilnicka povaha moc nestihla projevit protoze prisel jiz zminivonay Doom.Venoval mu cely svuj volny cas a dokonce porad jeste venuje.
zde jsou ICEovo vysledky:

Cvik vs ICE - 48 : 50 frags (zde na to ani nesah)
Krakonos vs ICE - 50 : 50,18 frags (zde na to ani nesah)
Bob vs ICE - 0 : 50 frags (zde na to ani nesah)
CaryFuk vs ICE - 50 : 50,99frags (zde na to ani nesah)

Toto je jen zlomek naprosto famoznich vysledku pekelneho machra ICE ktery na to ani nesah.V hlasovani o nejlepsiho Doomare z roku 1996 obsadil krasne treti misto(anketu delal casopis ksicht noveho stoleti).
Takze ted uz vite kdo to je ICE a v pristim vydani Vam prinesem i rozhovor s tim to Doomrskym bohemem.
s uctou Houbar83_66

Předmět příspěvku: SOKUJICI ODHALENI BUBUSSe
PříspěvekNapsal: ned dub 04, 2004 5:03 pm 
SOKUJICI ODHALENI
BUBUSSe

Urcite vsichni vite kdo to je Doomar Bubuss ale nevite nic o tomto Doomerovi co vede dvoji zivot ale me pomoci skryte kamery,skryteho mikrofonu a skryteho me samotneho se povedlo odhalit skandal stoleti.
Na strankach WildWarriors pokud kliknete na sekci " pridej se k Nam " je celkem 11 podminek ktere musi uchazec splnit a jednou s techto podminek je to ze nesmi byt clenem jineho klanu.pan Bubuss ale je clenem jineho klanu,nejenom ze tuto skutecnost nepriznal ale jeste ji popira.Je clenem od roku 1986 piskvorkoveho klanu Cross(www.cross.wz.cz) kde je porucik v klanu nadnim je uz jen kapitan klanu.Puvodne jsem se o tom nechtel zminovat a ve vsi pocestnosti jsem Bubusse pozadal o maly obnost za mlceni ale on me poslal do prdele,tak co mi jineho zbyvalo nez o tom informovat Vas doomare.Nutno dodat ze se piskvorkovi klan zucastnuje mezinarodnich klanWar kde diky Bubussovi dosahuji slusnych vysledku nebot nikdo neumi delat tak krasne krizky jako on a vedle jeho krizku protivnikova kolecka vypadaji jako cmaranice takze i kdyz Bubuss nevitezi diky tomu ze by soupere prehral ale ze ho dokaze premalovat,takze porotci vzdy vyhru uznaji Bubussovi.
Jsem zvedav jak se tomu postavi clenove klanu DivociWarecky a zda bude Bubuss nalezite potrestan protoze jestli si mysli ze pravidla neplati pro kapitany tak to se zmylil seredne.

ps:Existuje domenka ze po zhlednuti kapitana Igla v reklame mel Bubuss nutkani nekde delat kapitana a kdyz nemohl na lodi a v klanu piskvorkaru tak se rozhodl ze si udela novy klan a bude kapitan na to tata.
s uctou Houbar83_66[/i][/b]

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned dub 04, 2004 8:12 pm 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

Houbo ty seš fakt asi nenormální! S takovejma kravinama by ses mohl klidně uživit v Blesku nebo ve zpravodajství v Nově.

Předmět příspěvku: Hw HE
PříspěvekNapsal: ned dub 04, 2004 10:03 pm 
*Marine*
*Marine*

Houbo houbo:-))
Ty uz to nehul a nezer bo omylem prasknes Bushovi kde se skrejva bin ladin...:-)

Profil ICQ  

Předmět příspěvku: ...
PříspěvekNapsal: pon dub 05, 2004 1:33 am 
*Marine*
*Marine*

jak se takovej clovek dozil takovyho vysokyho veku aniz by ho nekdo zabil? ;)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon dub 05, 2004 1:01 pm 
*GOD*
*GOD*

bush? to taky netusim:)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv dub 08, 2004 3:43 pm 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

OOH MY KAREL GOT ! :lol:

Profil ICQ  

PříspěvekNapsal: pát dub 09, 2004 5:21 pm 
INFORMACE PRO NAVSTEVNIKY

Dobry den vazeni navstevnici toho to auditoria,chci Vam rict ze auditorium jsem zalozil a hlavne venoval sve rodine,pratelum,KDU-CSL.houbarum,ochrancum zvirat a me.
Vsechny prispevky co jsem napisete musi souviset jen s Doomem nebo budou mazany a zaroven i censurovani.Nesmi te nadavat etnickym mensinam ani vetsinam a hlavne nesmite jsem chodit v botech nebot ja to po Vas uklizet nebudu(boli me od toho zada a MR.Proper neni doma a mladej to neumi).
Pokud se rozhodnete sem dal chodit budu jen rad a tesim se na dalsi spolupraci v dalsich letech a kdo vi treba jednou zajdem i na jedno nebo dve nebo tri mozna i ctyri i klidne by jsme mohly na sest,dnanact atd.

Ps: Vsichni jsou uz v Mexiku bujenos diaz ja taky jdu.

s uctou a hlubokou poklonou houbar83_66

Pss: Cokoliv mi chcete tak mi reknete rad Vam odpovim chystam sem novou rubriku DOPISY zasadnich CTENARU

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 09, 2004 10:55 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

Ktery houbicky mas nejradeji? A jakym zpusobem podavany? Predem dik Tvá Má wosa

Profil ICQ  

Předmět příspěvku: Dolicn
PříspěvekNapsal: sob dub 10, 2004 1:34 pm 
VÍTAM VASU POŘADU ŽŽŽRRASSSOOOO

Kvùli velkému zajmu o recepty mistra Houbaře Vám vážení a milý přinaší naše redakce časopisu SMRAD Z BOT tuto rubriku.Doufame že se Vam bude líbit a chutnat nejenom VAm,Nam,Jerjich ale i vaším dětem,mamimkam,babičkám a vnukùm Vašich vnukù.

Ahoj všem Šmshkám co to čtou páč dr tu dozví přípravu opravdových delikatest tak jdeme na to.
K dnešnímu jídlu ktere jsem nazval HONG KONG potřebujete.

100g............masla
100g............cibule
100g............fazolý
200g............Žampionù
100g............Prošlí yogurt (k dostaní ve všech českých obchodech)
500g............Chinského smradu (k dostaní na jakémkoliv wietnamském tržišti,za TŘISTAPADE PANE)

Všechny ingredijence osmachnete na pánvi a nechate dusit tak pět i více hodin zálží jaký jste fajnšmeker.Až budete mít toto hotové mate obyčejný Wietnamský salát a pokud chcete neobyčejný salát musíte se tam ještě vysrrat a mate to.
Doufám že Vám šmakovalo jako mě a u dalších dílu opět na viděnou.

s uctou Houzbařř83_66

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob dub 10, 2004 5:02 pm 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

Houbo nemáš recept na ňákou polívku? A co třeba desert?

PS: dneska večer si dám ten tvùj Hong Kong (ale ještě musím vyrazit na tržiště pro tu vietnamskou hlavu) to bude lahoda.... už se mí sbíhají sliny.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]