Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je stř čer 19, 2019 7:28 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 136 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: LAN 2006
PříspěvekNapsal: ned led 15, 2006 12:48 pm 
*DEMON*
*DEMON*

Tak co? Brezen uz se blizi, tak jak to vidite? Brnaci se k ty organizaci nak moc nemaj, co praha? A jak to udelat letos? Dvoudenni? A co takhle vlastni misto s kompama, mohl by nekdo zaridit na jeden vikend nakej peknej prostor a kdo by si mohl vzit pocitac sebou? Uz je pulka ledna, tak si myslim ze je na case zacit zas pomalu planovat, pokud chcem LANku v breznu/dubnu, coz si myslim ze je optimalni a ja bych rad...

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 17, 2006 11:42 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Ja sem pro je mi v celku jedno jestli brezen nebo duben. Jestli to bude v brne tak mi to nevadi praha taky ne. Sam osobne bych byl pro 2 dny buhuzel to bude asi problem protoze spousta hracu nejspis nebude mit volny 2 dny. Udelal bych nakou masitou akci dys us by to bylo na dva dny jako treba ctf, duely, tdm. A nak poradne to naplanovat. Jestli by to ovsem bylo kdekoliv jinde tak mi to taky nevadi ale ke vsi smule nemuzu vzit komp zaprvi nemam papiry ani auto za druhy na to tahnout to autobusem je moc slozity a tezky a za treti sem linej:) Chtelo by to rozhlasit nebo udelat anketu co a jak.

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 18, 2006 9:46 am 
*GOD*
*GOD*

no vlastni misto je super ale kdo tam nataha ty pocitace, monitory, spis bych to videl na hernu, pokud brno nic tak asi g8 zase no.....g8 ma jednu nepopiratelnou vyhodu, je velka akorat pro nas doomery, s nikym se tam nemusime o flek delit a muzem tam rvat co hrdlo raci.....ale klidne sem i pro brno

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 18, 2006 3:27 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

Brňáci co slibujou lanku v brně jsou akorát slibotechny, už kolikrát jsme slyšeli mám hernu, vypadá to na lan, už kdysi od wosy, pak od cow-killera a nic. Takže brno můžete s klidem vynechat a počítat jen s Prahou, protože kromě nás v Praze nikdo neni schopnej to domluvit.

Vlastní místo s kompama alá sokol je sice pěkný, ale např. já nemůžu tahat svůj komp (bigttower a monitor 19). Muselo by se sehnat vhodný místo a hlavně by musel bejt dostatečnej počet kompů (těch 12) a hlavně by zase byly výpadky sítě. Já jsem rozhodně pro hernu, je to mnohem výhodnější. Nezaplatí se o moc víc za prostory a jsou tam už kompy se stabilní sítí. Akorát to vedro připouštim, že je děs :) Ale jiná než G8 herna asi zatim nepřipadá v úvahu :/. Kdyby bylo na mě, nejradši bych pařil od rana az do rana. Osobne mam radsi chlastacku den pred lanem, ta po lanu uz neni takova, protoze jsou vsichni unaveny.

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 18, 2006 4:29 pm 
*Doom Marine (i s helmou)*

No titane, nejsou schopni domluvit. Domluvit to zvládne každej, klidně i já po deseti pivech, ale jde o to najít hernu. Moje okolí sice nepřipadá v úvahu, ale domluvit něco schopnej jsem. Takže bych to nesváděl na domluvu ale na obtížnost sehnat "ideální" místo/hernu. Vy pražáci nejste schopní něco domluvit, ale máte štěstí že tam máte g8. Být podobná herna v brně tak tam klidně zajedu a domluvím. Jen prostě o žádné nevím.

Do zbytku debaty se nezapojím protože stejně jak se znám tam nedorazím.

Profil Zobrazit autorovy stránky  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 18, 2006 5:05 pm 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

na co hernu? ja bych dal jen poradnou chlastacku v patek, pak se v sobotu poradne prospat a kolem poledne zacit zas chlastat az do 6h do rana... :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 18, 2006 6:05 pm 
*GOD*
*GOD*

Heh v Brně jsou počítám tak minimálně 3-4 herny, takže si myslim že v jedný z nich by to určitě šlo...Když my jsme s Titem poprvý domlouvali g8 byli v Praze 2-3 pořádný herny, který připadali v uvahu (tzn. místa pro celodenní lan).No to je jedno jen bych to nesváděl na to, že jsme pražáci. Chtělo to jen jim napsat a ne se podivat na stránky a říct "Tady to asi nepujde"...

Jinak ted sem psal tomu majiteli G8 jestli by to nešlo aspon v sobotu od 9(ráno) do neděle 9(ráno), to je podle mě ideální, protože si myslim, že na víc by stejně nikdo neměl síly...

Určitě by to chtělo tentokrát mít registraci a týmy hotový předem aspon tak tejden, aby se mohlo předem všechno nalosovat atd. Ušetřilo by to spoustu času.Průser je že by se každej musel nějak zavázat že přijede, aby se pak nestalo že by narušil pracně vypracovaný harmonogram :)) - Myslim že tejden předem by už každej měl vědět jestli pojede, nebo ne...

P.S. Jak už ste asi pochopili sem pro hernu :)

EDIT : Takže v G8 by to těch 24 hodin šlo !!!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 18, 2006 7:35 pm 
*DEMON*
*DEMON*

Misto s kompama: Sem ochotnej vzit dva kompy, kabelaz asi 4ks, router a switch (oboje 5port). Pokud bude stacit p133mhz tak vemu klidne tri kompy:). +Dam krk za to ze draza by taky komp vzal... A udelal bych ji urcite dvoudenni, chce to jenom dobry misto sehnat a kompy...

Herna: Pak urcite G8 to tak vypada a klide den, noc, den. V prubehu se lidi klidne vyspej chvili tam po gauci po zemi a tak, nebo skaknou na pivko, proste se budou stridat....ne?

Pokud nekdo nebude moct oba dny, tak prijede jenom na jeden a bude. Dejme tomu ze bude klasicka LAN od soboty rano do soboty do pulnoci (CTF+jen tak) a pak afterlanparty od pulnoci do nedele vecer, KTERA SE BUDE PLATIT ZVLAST (duely, freegames, CW, fun...) Ja osobne bych byl na oboje klidne, ale lidi se budou moct prihlasit klidne jenom na prvni/druhou, podle toho jak budou chtit...

Profil ICQ  

Předmět příspěvku: Lanka
PříspěvekNapsal: čtv led 19, 2006 12:07 pm 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

Ja plne souhlasim s Drtinohou! Delat Doom lan v roce 2006 je stejne prezitek, jde spise o to poznat ty lidi, jinak o nicem, takze vlastne zadnou hernu ani nepotrebuje, raci rezervujte hospodu na cely vikend :))

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 19, 2006 12:44 pm 
*GOD*
*GOD*

vain píše:
Vy pražáci nejste schopní něco domluvit, ale máte štěstí že tam máte g8. Být podobná herna v brně tak tam klidně zajedu a domluvím. Jen prostě o žádné nevím.

Nejsme schopni neco domluvit ale mame stesti za mame G8 ? sorry vaine ale to je poradnej blabol, nekdo musi zvednou svoji linou prdel a zajit tam a neco domluvit, kdyby zrusili G8 tak ti garantuju ze najdem jiny misto s podobnym zazemim nebo si poradime jinak. To neni tak ze methodovi kazdej pulrok nekdo z g8 vola jestli tam nahodou nechceme mit turnaj v doomu, clovek musi bejt trochu iniciativni.
V Brne nebo jeho okoli je na beton spousta heren, zajistoval to cowkiller a ten je ted mimo deni, nikdo jinej pokud vim se v tom nijak vic neangazoval. Takze to je tak a ne jinak, nikdo nic nezarizuje a neshani, proto to musi bejt zase v Praze.

Předmět příspěvku: Re: Lanka
PříspěvekNapsal: čtv led 19, 2006 2:52 pm 
*DEMON*
*DEMON*

Radeg[Dx] píše:
Ja plne souhlasim s Drtinohou! Delat Doom lan v roce 2006 je stejne prezitek, jde spise o to poznat ty lidi, jinak o nicem, takze vlastne zadnou hernu ani nepotrebuje, raci rezervujte hospodu na cely vikend :))

Jasne, hospa bude to je bez pochyby, ale bez poradny parby dooma to neni vono. Navic hra na lanu je 100% o necem jinym nez hra na netu. A ani ten TS to nevynahradi nijak zvlast. Hlavni je ze podminky maj vsichni stejny (napr moje lagy na netu) a taky ta atmosfera pri hrani na LANu je proste nepopsatelne lepsi nez kdyz si paris doma zakyslej u kompu...

Proste LAN 100% jo!!! De jenom vo to na jak dlouho a kdy (kde uz je asi taky jasny...G8) a pak podrobnosti jako co hrat, kdo pojede a klasika, no...

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 19, 2006 4:49 pm 

ufon: no jasně, vyznělo to blbě. Bylo to myšleno spíš jako že domluvit to je už to nejmenší. Pokud si dobře vzpomínám tak tady někde na fóru už bylo několik pokusů o sehnání jiné herny než G8 a nic nevyhovovalo tzv. "nárokům" doomerů. Prostě se hledala herna, která by splňovala určité požadavky a ty byly pokud si teda znovu dobře vzpomínám:

1. ne moc ani málo počítačů. Moc znamená vyšší pronájem celé hermy nebo pronájem jen části a tedy ne zcela uzavřená společnost jen pro doomery. Málo by zase znamenalo málo času na odehrání čehokoliv.
2. Dostupnost. Žádná prdel světa.
3. "Společenská" místnost/část kde by si sedli ti kteří by zrovna nehráli - možnost koupit občerstvení.
4. Blbí/neinformovaní provozovatelé kteří ještě neví že DooM2 není freeware ;)
5. No a samozřejmě cena.

V Brně o žádné herně která by splňovala tyto "požadavky", které vznikly způsobem o kterém bych se tu nerad dohadoval, není nebo o ní nevím (přece jen Brno nemám zmapované ani z 50% natož herny), ale kdyby někdo takovou našel, ale styděl se tam něco zamluvit a nebo měl prostě jakýkoliv důvod, stačí říct a já tu svojí prdel zvednu a zajedu tam. Asi se mi prostě jen nelíbila hláška titana "...protože kromě nás v Praze nikdo neni schopnej to domluvit." Schopnost je, ale místo není, věřte mi že kdybych našel takové místo tak klidně budu 2x ročně jezdit a zamlouvat to. Mimochodem mám dojem že MethoDovi stačí poslad jen sms ne? =-)

Profil Zobrazit autorovy stránky  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 19, 2006 6:27 pm 
*GOD*
*GOD*

Ten bod 4 nerozebirejte moc verejne radsi:)

Předmět příspěvku: Lanka
PříspěvekNapsal: čtv led 19, 2006 8:57 pm 
*Jitrnica*
*Jitrnica*

Hej kuci. Vím o jedné herně u nás v Králově Poli. Mám to pár kroků od baráku. Je teďka nová a ceny, co jsem slyšel, jsou prý docela dobrý. 8)

Předmět příspěvku: Tak asi nic. :(
PříspěvekNapsal: čtv led 19, 2006 9:27 pm 
*Jitrnica*
*Jitrnica*

Tak jsem obvoval kamarády, kteří tam byli a asi teda nic. Ta herna je hodně malinká, okolo 6 počítačů a je to nějakej soukromník. Takže asi nic. Ale snaha byla. :roll:

Předmět příspěvku: Re: Tak asi nic. :(
PříspěvekNapsal: čtv led 19, 2006 9:54 pm 
*GOD*
*GOD*

Blue-Rider píše:
Tak jsem obvoval kamarády, kteří tam byli a asi teda nic. Ta herna je hodně malinká, okolo 6 počítačů a je to nějakej soukromník. Takže asi nic. Ale snaha byla. :roll:

klidne se mrkni i na dalsi, ja budu jedine rad kdyz to bude na morave

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát led 20, 2006 12:45 am 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

hele a co ma byt hlavni naplni teto LANky.....Duely nebo CTF?

Naposledy upravil BeRaN dne pát led 20, 2006 9:40 am, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku: Tak...
PříspěvekNapsal: pát led 20, 2006 9:28 am 
*Jitrnica*
*Jitrnica*

TAk já se ještě podívám a uvidíme. Máme tady heren spoustu, ale nemám takovej přehled. Tak se kouknu... . :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát led 20, 2006 10:24 am 
*DEMON*
*DEMON*

No berane nejlepsi by bylo kdyby byla lanka tentokrat dvoudenni a stihlo se oboje, ne? :)

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát led 20, 2006 12:10 pm 
*GOD*
*GOD*

Tomsa_x píše:
No berane nejlepsi by bylo kdyby byla lanka tentokrat dvoudenni a stihlo se oboje, ne? :)

tak ono by se stihlo oboje pri perfektni organizaci(a dostatku pc(12))

ale pokud to bude jednodenni, tak nevim nevim, docela zaprah parit 2 turnaje najednou a oba poradne

me je to vlastne jedno, nejradeji bych teda chtel starou dobrou lanku s win98 a klasikou, ale jelikoz to nejde, tak na tom zdeamonu odehraju cokoliv mi tam pustite, koneckoncu o to ani nejde, tam jde fakt spis o to se sejit

blue-rider : jj jukni se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 136 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]