Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je úte čer 18, 2019 1:21 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 136 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 27, 2006 9:11 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

viz.TISKOVA KONFERENCE 1.3.2006,zde na foru

Tam se mužete ptát,ja rád odpovím když vim mín.

s ouctou Houbař83

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 01, 2006 12:59 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

uff, doufam, ze jsem tu tiskovku nepropasl, v kolik zacina a kde si mam vyzvednout akreditaci?

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 01, 2006 11:36 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

Takze tiskovka se nakonec nekonala, houbar asi zaspal, takze jestli se bude registrovat nebo ne se dozvime az jeden den pred lankou (jako vzdy :p) nebo tentokrat az v den konani :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 02, 2006 3:49 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

TISKOVÁ KONFERENCE

Uffff,vím že tiskovka měla být včera ale žel bohu jak jsem avizoval ale bylo mi připojováno ADSL,vše mělo býti jednoduchá a kripl na obálce hulákal že to budou jen tři kroky,ono by to tak bylo kdyby nějak záhadně byl učet aktivován hned ale na TELECOMu si prostě řekly že není kvalt,takže to aktivovaly až dneska ráno a já jako debil metodou OMY/OMYL/OMY/OMYL A ZASE OMYL jsem se s tím mořil + můj kamaríd.Dneska jsem chtěl rozkopat celý TELECOM vyzrojen BFG,RL a SSG jsem se už už chystal ale stal se zazrák a ještě+ poslední test jsem provedl a ono to fajčilo.Takže tímto zahajuju TISKOVKU

Vaše dotazy jsem pečlivě přečetl off topičovo dotazy jsem vyhodil i out topičovo,uražené,rozbité či jinak poškozené jsem taky vyhodil,je až k nevíře jak přes mé důrazné varovaní ve všech jazicích se i přesto našli jedinci který takovýto dopis poslaly.Chtěl bych jim vzkázat HAMBA JIM,HAMBÁŘŮM HAMABATÝM.

Nyní tedy přejděme k vašim dotazům,sešlo se jich tu opravdu hodně tak snad se mi podaří na všechny odpovědět.

KOLOTOČÁŘ: TěPéro,hale dam ti slevu na Kholoooutoč ked mi pošleš aspon košůk hub.

Tranfaják: Jestli jedeš na LAN tak tě svezůůů jen za 6ti korunový lejstrek,bereš?

Vratnej z ČKD: Houbaři,přistavýme pro tebe PENDOLÍNO,spací i jidelní vůz bude spojen dohromady,ma to jen jednu nevýhodu,mame zatim jen LETNÍ VERZY,tak zvany dirovýGabriolet.Jedeš?

Anetka LÁGŮŮ : Chtěla bych ti poslat piesníčku aby se ti Doom hrál lepčí,kam to mam poslat?

Potulný,kočovní stánkař s difitálními hodinky: Máš čas?

Nejčastějším dotazem byla otázka mé registrace na doom LAN a na to nyní odpovím,na ostatní dotazy seru nebot ty lidi ani neznam,chtěl jsem vám jen vokázat že o DOOM LAN se zajímá kdekdo a vzhledem tomu že na spoustu hlavních nadražích jsou internetové prohlížeče je jen otázkou času kdy nějaký chýtry bezdomovec se k nim HACKne a žačne hrát doom a to pak ve světě Dooma bude hotový BOOM.
Jelikož i přes odborné výklady mnohých kapacit nikdo doposud nepochopil co vlastně Houbař napsal,tedy já.Musím se vám přiznát že dokonce ani já sám jsem také nepochopil co jsem vlastně napsal(proto musely příd kapacity).Takže jsem se rozhodl na svojí tiskovku přizvat odborníka na slovo vzatého aby má nejásná slova přeložil do pochopitelného jazyka.Tímto zde vítam pana JÁNÁ ZÁKOUPČAJNÍKÁ.

ZÁKOUPČAJNÍK: sLUNČÉ V DušÍ.Taukže panoFé a dAJmy,pan Houbáš83(slovem: vošumdešáttči) se rošhodlel,še še neplude bleglistoflaT na žlaun,aby néčoumů nefšal míčto kdíšbýý femouhl pčijáč.ALe přičlíflil še še fínáčnaží pčijáč.Gdyčby pčijál,ták jedině bako šečtný bošt.A lád ži šahláje ečkbíhicá ž někým.Mošt če na Fáč peší a má fášt lád.Takšé na 90plošenT pčijede.

Tak já děkuju mému čestnému hostu,za přeložení mých slov a tedka snad už někdo není neinformovaný,takže každý ví jak to bude.Samožřejmě rád odpovím na vaše dotazy když vím mín.Tímto končím tiskovku a těším se na vás při našem dalším setkání.
s ouctou Houbař83

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte bře 07, 2006 2:49 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

methode to delas ten web na registraci v poznamkovym bloku ? :D

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte bře 07, 2006 3:47 pm 
*GOD*
*GOD*

To dělá Smash

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte bře 07, 2006 4:12 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Titáne kua kucí z ID si rozdělily práci.Ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady udělaly hovno.

Takže tvé poznámky jsou zbytečný,takže příště si prosím rozmysli co jsem napíšeš.Jinak odpovědný vedoucí tohoto je Sněhurka a 7trpajzlíků.
s ouctou Houbař83

V přípěvku bylo použito několik nespisovných slov začož se z družení ZAVISLÝCH SENÁTORŮ omluváme a doufame že jim to nenarušilo jejich zlatou šlehu.S ouctou Houbař83 též znám jako Kosmonaut a vyčepák v nádražnim bufetu.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 10, 2006 1:12 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

Mno porada se zadna nekonala, aspon sem napisu svuj nazor. Dejme tomu, ze na CTF bude tymu 8, vsichni se asi shodnem ze bude nejlepsi hrat systemem kazdej s kazdym. Nejrozumnejsi by bylo udelat bud to 2 skupiny nebo vsichni se vsema. S tim, ze kdyby to bylo vsichni se vsema, tak by nebylo marny udelat pauzu a to treba ty duely. Vzhledem k tomu, ze tam budem pekne dlouho by bylo dobry to kombinovat abychom z toho nezblbnuli :). Z kazdy skupiny by postoupili 2 tymy a ty by se utkaly system vsichni vs vsichni a z toho by vzesli vitezove. Nebo tu 1 skupinu vsichni vs vsichni. Hraly by se 4 mapy, kazdej tym si vybere 2 mapy, hralo by se na vyhry na mapy, v pripade remizy rozhodne nahodny los z klobouku, ktera mapa se bude hrat. Mely by se vyradit urcity mapy. Taky bych navrhoval aby vyber map oba tymy oznamily predem a nedoslo k taktickym manevrum dame map 06 abysme vyhrali za kazdou cenu. Pokud by se hraly 2 skupiny, nasadil bych prvni 4 mista, nebo alespon prvni 2 mista (PRE skupina A, ALI skupina B atd.) U tech duelu bych to dal na pavouka WB/LB, 2 duely klidne po 50 frazich a kazdej hrac si vybere 1 mapu (entry,judas,d5M1,d5M7) z tech co se hrajou. Sectou se fragy za oba zapasy a kdo ma vic postupuje. Tech 50 bych dal proto, ze kdyz by byl pavouk, tak ty duely musi stat za to, 50 je ferova hra, neni to jako u 30 nebo 40 tolik respawnech.

No a zbytek casu exibice, tot muj nazor :wink:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 10, 2006 8:10 pm 
*GOD*
*GOD*

Titan_66 píše:
Mno porada se zadna nekonala, aspon sem napisu svuj nazor. Dejme tomu, ze na CTF bude tymu 8, vsichni se asi shodnem ze bude nejlepsi hrat systemem kazdej s kazdym. Nejrozumnejsi by bylo udelat bud to 2 skupiny nebo vsichni se vsema. S tim, ze kdyby to bylo vsichni se vsema, tak by nebylo marny udelat pauzu a to treba ty duely. Vzhledem k tomu, ze tam budem pekne dlouho by bylo dobry to kombinovat abychom z toho nezblbnuli :). Z kazdy skupiny by postoupili 2 tymy a ty by se utkaly system vsichni vs vsichni a z toho by vzesli vitezove. Nebo tu 1 skupinu vsichni vs vsichni. Hraly by se 4 mapy, kazdej tym si vybere 2 mapy, hralo by se na vyhry na mapy, v pripade remizy rozhodne nahodny los z klobouku, ktera mapa se bude hrat. Mely by se vyradit urcity mapy. Taky bych navrhoval aby vyber map oba tymy oznamily predem a nedoslo k taktickym manevrum dame map 06 abysme vyhrali za kazdou cenu. Pokud by se hraly 2 skupiny, nasadil bych prvni 4 mista, nebo alespon prvni 2 mista (PRE skupina A, ALI skupina B atd.) U tech duelu bych to dal na pavouka WB/LB, 2 duely klidne po 50 frazich a kazdej hrac si vybere 1 mapu (entry,judas,d5M1,d5M7) z tech co se hrajou. Sectou se fragy za oba zapasy a kdo ma vic postupuje. Tech 50 bych dal proto, ze kdyz by byl pavouk, tak ty duely musi stat za to, 50 je ferova hra, neni to jako u 30 nebo 40 tolik respawnech.

No a zbytek casu exibice, tot muj nazor :wink:

ja sem pro system 2 skupin ve ktery hraje kazdej s kazdym, potom pavouk kde prvni ze skupiny A hraje s poslednim ze skupiny B atd atd.....
tzn. ve skupine se vsichni snad stihnou adaptovat na odlisny podminky a ani pripadnej vypadek v nekterym z techle zapasu nebude znamenat zadnou tragedii, pak prijde play-off kde uz prohra znamena rozlucku s turnajem, tusim ze se to takhle hralo i posledne, zdanlive se zda ze ve skupinach o nic nejde ale pokud se splni papirovy predpoklady a skupiny dopadnou tak jak se ocekava(s tim ze se nasadi prvni 2 nebo 4 tymy) tak bude velkej rozdil v tom postupovat z prvniho nebo ctvrtyho mista
, hral bych to na 4 mapy, s tim ze pocet vitezstvi v mapach je rozhodujici, v pripade remizy bych ve skupine nechal remizu(pokud se sejde vic tymu se stejnym poctem bodu, posoudil bych vzajemny zapasy, pripadne skore na vlajky v tehle zapasech, v play-off bych hral dalsi mapu(styl prodluzovani v nhl)(pripadne dalsi a dalsi--viz. 66vsALI posledni lan)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 10, 2006 9:31 pm 
*DEMON*
*DEMON*

Presne tak, system CTF bych nechal stejnej jako byl minule, tudis skupiny by rozhodili poradi a tim by se nasazovalo do pavouka 1A vs 4B, 2A vs 3B atd... Vsichni si zahrali skoro stejne, dulezity zapasy hrali vsichni rozehrany atd... Proste je to asi idealni na LAN, minule se to osvedcilo... Duely v pauzach, podle dohody, pak po skupinach CTF trochu a pak ke konci zbytek... Pavouk WB LB urcite:).

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 12, 2006 9:54 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

Navrhuju po skonceni CTF zakladni casti rozjet duely az do konce. Sice to ma nevyhody, ze to bude trochu frmol, ale zase se z toho nezcvoknem. Po duelech dat konecnou cast CTF. Sice odchod hrace roztrhne tym, ale to vetsinou delaj ti co nepostoupili na lance, stalice jako ALI,66,PRE,SM neodejdou. Akorat bysme to museli dobre zorganizovat. Myslim, ze by to pak bylo zabavnejsi, hrat duely s pocitem ze pak budu pokracovat v CTF, to neni zly. Ale asi s tim tady bude vetsina nesouhlasit...

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 12, 2006 9:58 pm 
*GOD*
*GOD*

no ja bych mozna napred odehral ctf a pak az duely, mozna i podle toho jakym systemem se budou duely hrat by se mohli naky zapasy hrat zaroven s ctf, ale neumim si to moc dobre predstavit popravde, fakt nevim jak se dokazu soustredit na 2 turnaje

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 12, 2006 10:02 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

No zaroven to by byl asi chaos. Zacalo by se CTF a po dohrani zakladni casti by byli znamy postupujici a zacaly by duely a po dokonceni duelu by pokracovalo CTF uz do konce...

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 12, 2006 10:27 pm 
*GOD*
*GOD*

Titan_66 píše:
No zaroven to by byl asi chaos. Zacalo by se CTF a po dohrani zakladni casti by byli znamy postupujici a zacaly by duely a po dokonceni duelu by pokracovalo CTF uz do konce...

v ctf postupujou vsichni

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 13, 2006 1:20 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

tento titanuv navrh se mi docela libi. ale co budou delat ti co duely hrat nechteji v te "prestavce" mezi ctf?

EDIT: koukam ze jich moc neni, tak by si skocili na jidlo a skopek

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 13, 2006 1:46 pm 
*GOD*
*GOD*

Ok takže CTF jako minule?
Podle mě se 30 lidí regne, tzn. 8-10 týmu -> bud' 2 skupin po 4-5 týmech, nebo 3 skupiny po 3 týmech (v jedný skupině budou týmy 4), nebo se pletu?:))Potom jak psal tomsa to rozřazení do pavouka...
Duely : Jelikož bude fakt dost času viděl bych to na WB a LB...
A fakt bych dal nejdřív CTF a pak duely zas..Podle mě to bude pohodlnější a pokud už někdo bude mít toho CTF dost, jak sem řekl máme fakt dost času a může se dát pauza..

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 13, 2006 3:49 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

CTF jako minule, presne jak navrhuje Ufon.
Duely urcite WB a LB.
Kdyz se budou hrat oba turnaje po sobe, bude se dat lip soustredit na kazdej. Kdyz se ale budou duely hrat az po skonceni CTF, bude uz vetsina( krome Spirita :D) nejspis pod znacnym vlivem alkoholu a unavy.
Presto sem pro hrat nejdriv CTF a pak duely.

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 13, 2006 6:26 pm 
*GOD*
*GOD*

Starrec píše:
CTF jako minule, presne jak navrhuje Ufon.
Duely urcite WB a LB.
Kdyz se budou hrat oba turnaje po sobe, bude se dat lip soustredit na kazdej. Kdyz se ale budou duely hrat az po skonceni CTF, bude uz vetsina( krome Spirita :D) nejspis pod znacnym vlivem alkoholu a unavy.
Presto sem pro hrat nejdriv CTF a pak duely.

No duely s alkoholem v krvi budou aspon o to zajímavější :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 13, 2006 6:58 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

Nahodou je to supr napad, dat si takovy 3 pivka a budu naprosto klidnej, vetsinou mam pripitej lepsi aim nez strizlivej, neni nervozita, ale jako fakt :twisted:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte bře 14, 2006 2:57 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

Proste parada! Budem parit a este k tomu chlastat a bavit se!
:lol: Kua ja se tak tesim. :P Kdy uz to bude... :?:

Profil ICQ  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 136 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]