Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je úte pro 11, 2018 9:16 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát srp 27, 2010 7:54 pm 
*DEMON*
*DEMON*

Pipicz píše:
to se mi ještě nestalo, ale ti Blood Demoni, bágl a Soulsphere (nevím, jestli i Megasphere, ale asi jo) jsou mnohem horší problémy...
Hra může spadnout každýmu, nebo např. halda lidí stále říká, jak jim padá Doom Builder a mně snad ještě nikdy nespadl (akorát párkrát node builder). To občasné padání je "bug", který nelze odstranit, ale tamto je holt horší... :?

Mně DB taky poslední dobou nepadá .)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát zář 17, 2010 1:44 pm 
*Doom Marine (i s helmou)*

Tak jsem to trochu prubl... porád 1. tier, ale docela sranda. Je to takový natuněný invasion... a některý ty zbraně jsou geniální.
Ale bugy tam jsou to jo...

The_Damned's Wads Page

The_Damned's Wads Facebook Page

Profil Zobrazit autorovy stránky  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob zář 18, 2010 9:26 am 

To já už jsem v Tier 6, a tam jsem narazil už na dvě mise, které nemůžu kvůli extrémně vysokým detailům a všemožným skulltagovým blbostem na svém PC hrát :D

Jinak bugů všemožného rázu tam je docela halda... co jsem zatím objevil (některé z nich tu už zazněly):
Lahvička za 25, co má zvyšovat zdraví o 5%, ho v singleplayeru zvyšuje pouze o 1%. V multiplayeru ho zvyšuje o 5%, ale zase se hráč na tuto zvýšenou hodnotu nemůže vyléčit lékárnami.
Backpack nezdvojnásobuje maximální možné množství munice (resp. zdvojnásobí jej v první misi a pak v dalších misích už ne).
Nákup "I Win Button" itemu za 5000 nefunguje (resp. peníze zmizí, ale item se neobjeví v inventáři, pravděpodobn kvůli nestrovnalostem s pojmenováním).
Soulsphere, Megasphere a Partial Invisibility po spawnutí vyletí ke stropu (kvůli tomuto bugu byl vydán drobný patch, který to opravuje).
Bug s Railgunem (nebo aspoň to, jak jsem pochopil, že to je) - Pokud hráč sebere v nějaké misi strongholdový railgun, po misi mu zůstane normální skulltagový railgun. Pokud hráči v následující misi dojdou náboje do nějaké zbraně, zbraň se přehodí na normální skulltagový railgun (na který mimo jiné nelze přehodit kolečkem myši či čísly). Pokud hráč získá strongholdový railgun dříve než plazmu či stunner, tak na skulltagový railgun take nemůže kolečkem myši či čísly přehodit (jako by jej ani neměl).
Blood Demoni v singleplayeru po načtení uložené pozice uložené nedlouho po jejich zabití vstávají z mrtvých jako nezranitelní duchové, kteří ovšem mohou hráče či jádro zraňovat a hráč skrze ně může procházet.
Načtení pozic uložených v singleplayeru v době, kdy je spawnutý jeden nebo více Terminatorů, nefungují. Hráči se objeví pouze výpis z konzole s chybovou hláškou.

Mno, tak tohle jsou snad všechny bugy, na které jsem zatím při hraní přišel, ale když se s nimi člověk nějak naučí vypořádat, tak se to hrát dá. :wink:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 20, 2010 11:21 am 
*Marine*
*Marine*

Pipicz píše:
To já už jsem v Tier 6, a tam jsem narazil už na dvě mise, které nemůžu kvůli extrémně vysokým detailům a všemožným skulltagovým blbostem na svém PC hrát :D

Jinak bugů všemožného rázu tam je docela halda... co jsem zatím objevil (některé z nich tu už zazněly):
Lahvička za 25, co má zvyšovat zdraví o 5%, ho v singleplayeru zvyšuje pouze o 1%. V multiplayeru ho zvyšuje o 5%, ale zase se hráč na tuto zvýšenou hodnotu nemůže vyléčit lékárnami.
Backpack nezdvojnásobuje maximální možné množství munice (resp. zdvojnásobí jej v první misi a pak v dalších misích už ne).
Nákup "I Win Button" itemu za 5000 nefunguje (resp. peníze zmizí, ale item se neobjeví v inventáři, pravděpodobn kvůli nestrovnalostem s pojmenováním).
Soulsphere, Megasphere a Partial Invisibility po spawnutí vyletí ke stropu (kvůli tomuto bugu byl vydán drobný patch, který to opravuje).
Bug s Railgunem (nebo aspoň to, jak jsem pochopil, že to je) - Pokud hráč sebere v nějaké misi strongholdový railgun, po misi mu zůstane normální skulltagový railgun. Pokud hráči v následující misi dojdou náboje do nějaké zbraně, zbraň se přehodí na normální skulltagový railgun (na který mimo jiné nelze přehodit kolečkem myši či čísly). Pokud hráč získá strongholdový railgun dříve než plazmu či stunner, tak na skulltagový railgun take nemůže kolečkem myši či čísly přehodit (jako by jej ani neměl).
Blood Demoni v singleplayeru po načtení uložené pozice uložené nedlouho po jejich zabití vstávají z mrtvých jako nezranitelní duchové, kteří ovšem mohou hráče či jádro zraňovat a hráč skrze ně může procházet.
Načtení pozic uložených v singleplayeru v době, kdy je spawnutý jeden nebo více Terminatorů, nefungují. Hráči se objeví pouze výpis z konzole s chybovou hláškou.

Mno, tak tohle jsou snad všechny bugy, na které jsem zatím při hraní přišel, ale když se s nimi člověk nějak naučí vypořádat, tak se to hrát dá. :wink:

tý lahve sem si taky všiml, no to není zas takovej problem :-) prostě si to nebudu kupovat.
Problém se soulsphere bych tak zle neviděl:-) přece jen to muže znamenat jako bonus, takže není úplně jednoduchý ho vzít, musíš tam stát.
Nejhorší sou ty blood demoni. Takže si nesmím hru ukládat (resp loadovat ,když v tý mapě jsou blood demoni nebo jak to přesně funguje???? kvůli tomu nemužu dohrát jednu úroveň v tieru 2

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 20, 2010 5:08 pm 

Des_Arthes píše:
tý lahve sem si taky všiml, no to není zas takovej problem :-) prostě si to nebudu kupovat.
Problém se soulsphere bych tak zle neviděl:-) přece jen to muže znamenat jako bonus, takže není úplně jednoduchý ho vzít, musíš tam stát.
Nejhorší sou ty blood demoni. Takže si nesmím hru ukládat (resp loadovat ,když v tý mapě jsou blood demoni nebo jak to přesně funguje???? kvůli tomu nemužu dohrát jednu úroveň v tieru 2

Tak to bacha na to, to ta láhev je v singlu dost dobrá, můžeš s nimi mít max limit HP 400% a že to je o dost lepší než 100%. Je sice pravda, že to není úplně zadarmo a že se docela naklikáš (i když zkušený bývalý Lineage II player jako já má klikání z craftění materiálu nacvičeno :wink: ), ale když nechcípáš, tak to je super (po smrti se totiž max HP shodí opět na 100%).
Co se Soulsphere a Megasphere týče, tak na jejich opravu vyšel drobný patchík (link).
A bug s Blood Demony je tak, že když je vlna s nimi a pozabíjíš je a brzy (cca do dvou minut) po jejich smrti uložíš pozici a tu poté načteš, tak vstanou. Ale když chvíli po zabíjení Blood Demonů neukládáš/nenačítáš a mlátíš jiné potvory, tak ten bug přestane být aktivní (pokud jsou ale Blood Demoni v další vlně, zase budou vstávat).

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte zář 21, 2010 4:54 pm 

...a nemaj náhodou ti panďuláci s vykřičníkem nad hlavou něco dělat? Třeba nějakej pokec?

The_Damned's Wads Page

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte zář 21, 2010 7:27 pm 
*Marine*
*Marine*

taky dělaj, když je USEneš, tak si s nima pokecáš aka Strife. 8)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte zář 21, 2010 10:57 pm 

Des_Arthes píše:

aha... tak to mi v GZdoomu nefachá.

The_Damned's Wads Page

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř zář 22, 2010 1:17 pm 
*Marine*
*Marine*

Damned píše:
Des_Arthes píše:

já bych to radši jinde než ve skulltagu neskoušel

BTW: našel někdo modrou nebo zelenou kazetu ??

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř zář 22, 2010 3:38 pm 
*GOD*
*GOD*

Damned píše:
Des_Arthes píše:

Jakou mas verzi gzdoomu?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř zář 22, 2010 4:25 pm 

Des_Arthes píše:
BTW: našel někdo modrou nebo zelenou kazetu ??

obě :roll:

Profil ICQ  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]