Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 11.12.09 ] [ 08:53:42 ] [ Method ] [ Komentáře: 5 ]

Doom Night #4

Pozdě, ale přece - Pro ty z vás, co se báli a obávali, tak nedělní Doom Night s pořadovým číslem 4 samozřejmě bude. A ponese se v duchu repete z minulého týdne s malým vylepšením. Jak možná už většina z vás ví, minulý týden doom night nevyšel přesně podle plánu, jelikož nějaký intelektuál nám sabotoval oblacek server na kterém se doom night odehrávala a proto se v podstatě žádná doom night nekonala. Problém už je vyřešen, intelektuál žere hlínu a my se můžem pustit do dn #4.

Hrát se bude ve stejných mapách jako minule (i když se vlastně žádné nehráli :-)), stejné pak bude i nastavení. Ale abychom hru trochu oživili, tak se tentokrát bude počítat, kolikrát hráč v mapách zemřel - Z prvním pěti odehraných map se pak vyhodnotí hráč s nejmenším počtem smrtí a to bude náš hrdina, náš vítěz. Těšte se.

Doom night

 • Port: Skulltag
 • Mod: Invasion
 • Players: 32
 • WADs: dtinv3-m.pk3, dtinv3c.pk3, doom2.wad
 • Skill: 4 - Ultra Violentní!
 • Mapy: 5+
 • DMFLAGS: 4 / 0 / 128
 • Kdy: Neděle 13.12.2009
 • Čas: 21:00
 • Kde: Oblacek/Liquid Server
 • Heslo na server: dn004
Komentáře k novince:

#1   11.12.09 10:49:48  Firestone
Tak snad vam to tentokrate vyjde! ST adjustable na oblacku ma uz zmeneny pristup (jak na FTP, tak na web access), takze by to melo byt bez problemu. Stejne mne ted nejde do hlavy (kdyz nad tim tak premyslim), jak to mohl za behu hry nekdo menit, kdyz byl zmeneny pristup na ten web access = nemohl nikdo resetovat beh serveru.
Ono kdyz se treba smazou konfigy pomoci FTP, tak to by nemelo mit na aktualne bezici hru vliv. Nepripojoval se treba primo do hry a nemenil rconem neco? To by mohl - zasel si na FTP, mrknul do konfiguraku na rcon password a pak zacal primo ve hre delat neplechu. Nebo pomoci vzdalene spravy serveru (myslim, ze to bude mit ST taky - staci vedet rcon a IP:port).
#2   11.12.09 13:37:14  Pop
Nazdar,
po spoustě let jsem se vrátil k DOOMu (díky zjištění nových možností multiplayeru) a sem mile překvapen jak to žije. Vzhledem k tomu že mé poslední pařby byly někdy v roce 95-96 kdy sme hráli multiplayer v zhaslém kanclu ve 3-4 lidech (uchvancancující zážitky) sem dnes ve své podstatě začátečník. Leč rád bych se připojil k Doom Night.

Potřeboval bych pár informací.

V čem spočívá mod invasion?
Jaká jsou pravidla?
#3   11.12.09 13:56:00  crx
coz takhle nekdy zavitat na irc do #doom.cz ??
#4   11.12.09 18:13:35  Method
Firestone ten problem s mazanim konfigu nesouvisel s tou doom night. To někdo uplně mimo promazaval... je to tak jak píšeš - ST ma remote server rcon, kam se pripojis a muzes si delat co chces a clovek si ani nevsimne, ze ti tam nekdo vlezl takhle. A on nam tam porad nastavoval sv_maxclients na 0, proto nas to vsechny vyhazovalo a hlasilo server is full. Kdybych to tehdy vedel, tak po prihlaseni do hry zmenim pres konzoli rcon... skoda.

Pop stahni si port Skulltag tady : http://skulltag.net/download/files/release/st-v098a_windows.zip a invasion je jeden z jeho modu. Co je to invasion je hodně ve zktratce zde http://skulltag.net/wiki/Game_Modes#Invasion . Kdyztak dojdi na doom.cz na ircnetu pokud budes potrebovat poradit. Mej se.
#5   12.12.09 12:04:48  Firestone
to Method:

No jo - mne to tehda nedoslo, ze s tim jde na dalku carovat pres rcon utility :( Kazdopadne ted by to melo byt ok s tim zmenenym accountem...