Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 28.03.07 ] [ 14:54:11 ] [ Ufon ] [ Komentáře: 3 ]

DSP je tu !

"DSP co ?" ptáte se ? No přeci Doom Speedrunning Page, nový to projekt na naší krásné doom scéně.

Jak už ti bystřejší z názvu asi odvodili, jedná se o stránku zaměřenou na single player. Nalezneme tu různé contesty, možnost získání titulů za nepřeberné množství heroických výkonů a forum ve kterém si o tom všem můžete do sytosti poklábosit. Všechno to ve snaze obnovit tuto jistě krásnou disciplínu doom speedrunningu.
Za projektem stojí dva uznávaní hráči Graim a Sneakfast, což by mělo být jakousi zárukou kvality.

Projekt nepřímo navazuje na tradici czech-n (české verze compet-n), podle slov jednoho z autorů si však klade za cíl větší otevřenost k nováčkům. Systém v současné době využívá služeb free hostingu, nicméně i tak jsou stránky velice svižné. Pro upřesnění ještě dodám že stránky czech-n přestali být aktivní zhruba v polovině roku 2005.

Přejeme hodně štěstí, mnoho spokojených hráčů a hlavně zlomených rekordů.

Zdroj: DSP, Predators
Komentáře k novince:

#1   28.03.07 16:55:38  Drtinoha[WW]
koukam nova konkurence Doom ukolum na WW :-)
#2   28.03.07 22:18:18  BeRaN
supr urcite se zapojim, doufam ze nedostanu ban jako na compet-n... no radsi ty nejlepsi casy nebudu posilat nebo vypnu autorun aby ten odstup mezi mnou a druhym nebyl tak extremni
#3   29.03.07 13:52:35  Venca
Jj, vypadá to dobře, snad se to nezaseká jako CZECH-N, kde byly contesty celkem zábavný, ale bohužel to pak padlo. Určitě taky sem tam pošlu nějaké to demo a budu útočit na neobsazená bodovaná místa, jako na CZ-N. Btw. Ufone, máš tady nějaký dočubený odkazy.