Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 06.10.06 ] [ 13:43:23 ] [ Tomsa_x ] [ Komentáře: 1 ]

Entryway masters 2006

Po necelym půl roce se na gameparku pořádá další turnaj v doomovi o hodnotný ceny. Tentokrát se bude jednat o klasiku všech klasik a konečně si zas změříme síly v map01-Entryway. Jak se bude hrát a o co že se bude hrát? Systém je jednoduchej. Bude klasickej pavouk a kdo prohraje de ven. Aby se předešlo aspoň trochu tomu že se v prvnim kole potkaj dva nejsilnější hráči, tak se nasadí do prvního kola pavouka prvních 8 hráčů našeho zdaemon ladderu na ESL!

Co se cen týče tak to neni nic převratnýho, ale přece jenom aspoň něco. Vítěz si odnese MP3 přehrávač, druhej sluchátka a třetí už klasicky tričko gameparku. Samozřejmě že o slávě a ovacích psát ani nemusim:).

Každopádně kdo nevěří ať tam běží a ten kdo věří tak taky! Registrovat se můžete přímo v článku a to do příští neděle, kdy se o půlnoci registrace uzavře. Během dvou až tří dnů dojde k rozlosování pavouka a pak už se hráči vrhnou do sebe až z nich budou kombinízy pod nárazama broků a jinýho svinstva upadávat. Na první kolo bude celejch deset dnů, další průběh pak už snad bude 1 kolo/1 týden.

Všem kdo se rozhodnou hrát turnaj přeju hodně štěstí a pevnou mušku. GL & HF.
Zdroj: Gamepark
Komentáře k novince:

#1   06.10.06 18:52:53  yarda
su