Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 05.02.06 ] [ 02:22:29 ] [ Twister ] [ Komentáře: 8 ]

Gamepark.cz startuje

Po převratu na GZ, o kterém jsme informovali přichází další zajímavá zpráva. Starý GZ tým v čele s Mamertusem a Bojlerem rozjel zcela nový projekt, oproštěný od zákeřných vlastníků typu Českého Telecomu. GamePark, který tým kolem Allstaru dokázal rozchodit za 4 dny bude mít velké ambice na poli české herní scény a samozřejmě DooM scény, protože náš starý dobrý DooM se na GP dostane.

GameZone však DooM slíbila také, takže to vypadá, že najednou budeme mít o pár serverů navíc. Celá aféra kolem převzetí GZ může mít velký vliv na Progamers, kteří teď GameZone vedou. Jejich tým nebyl schopný rozjet od 1. února web GZ, i když se na tuto situaci připravoval 4 měsíce. Myslím, že kdyby se jim to podařilo hned ve středu, situace se nemusela vůbec vyhrotit, nevznikaly by petice a většina hráčů by si řekla: "co je mi do toho, kdo spravuje GZ, hlavně když jdou servery". Ty však nejdou ani dnes, aspoň ne v Doomovi. Jen díky své neschopnosti teď GZ může litovat několika stovek hráčů, kteří dají přednost GameParku. Všeobecný odpor vůči GZ však podle mě bude opadat a to závisle na tom, jak se předvede její nový admin tým a hlavně jak rychle dokáže zajistit chod serverů.

Jedno je jisté, GamePark.cz má velký potenciál a pokud si udrží hráčskou přízeň, která je teď obrovská, můžeme být svědky zrození "nové GameZony".
Komentáře k novince:

#1   05.02.06 13:34:52  venca12
Člověče, já ti vůbec nevim. GZ jejímž vlastníkem je ČT, vyděláva Telecomu spoustu peněz, už jen z toho důvodu, že si většina hráčů musí pořídit připojení od Telecomu, aby si mohli zahrát. To je ten důvod, proč ČT, GZ provozuje. Kdyby tomu tak nebylo, tak Telecom nehne ani brvou, aby někdomu provozoval zadarmo herní servery, do kterých investuje jistě nemalé peníze (ale ne tak velké aby se to nevyplatilo). Proč Telecom vyfuckoval Allstar a předal GZ Progamers? Protože Progamers je na herním po
#2   05.02.06 13:36:22  venca12
poli mnohem známější firma a hlavně má spoustu kontaktů/sponzorů ze zahraničí. Ze strany Telecomu, byl celý přesun naprosto logickým krokem. Nehledě na to, že Allstaru prý teď vypršela smlouva. Kdežto GamePark, je server zasponzorovaný partou nadšenců, a firem. Pokud by měl GP zůstat ve stejné podobě jako teď (zjevně nevydělává peníze), tak nemůže moc dlouho vydržet. Takže se můžeme, jenom těšit na to, že někdo GP zarve reklamou, anebo se za hraní začne platit. Neřekl bych, že všechny vášn
#3   05.02.06 13:36:52  venca12
vášně okolo GZ způsobuje nefunkčnost serverů. Hodně velký podíl na nich mají i bývalí administrátoři GZ v čele s práskačem Bojlerem, který se, jelikož s ním nikdo nepočítal v novém GZ týmu (kdo by taky s takovym hajzlem počítal, že?), se snaží bývalou GZ co nejvíce poškodit, nesmyslnými a nepodloženými nařčeními a hrou na city (kamarádi a podobný hovadiny). I když byl Bojler jedním z těch, kteří GZ 6 let budovali, neštítí se ji během pár dní takhle poškodit. That's all folks.
#4   05.02.06 13:48:08  Tomsa_x
Za gameparkem budou jiny spolecnosti nez telecom. Mluvilo se o UPC, contactelu a ja nevim kym vsim... Cili to nebude jenom parta teenageru ktery rozjedou servry a padnou kuli financi, ale bude to stejne stabilni jak byla GZ. Aspon se o to snazej... Jinak Kdyz delas nevim kolik let neco a fakt to vybudu jes a pak se dozvis ze mas mesic na to aby si to nekomu predal a druhej den najednou ti to vemou, tak se nediv ze je nasranej:)))
#5   05.02.06 14:12:52  Twister
Ty bojlera neznas tak si nech tyhle kecy ze je to praskac a podobne. Chovani byvalych adminu gz se da pochopit uplne lehce. Ja nemuzu za to ze tobe se bojler nezamlouva, mozna tobude tim zes mel ban na gz forech za naky spamy, to uz je tvuj problem.
#6   05.02.06 14:17:46  venca12
Tomsa ::: Nedivím se, ale je milion jiných, lepších způsobů, jak vyjádřit svůj názor, než to co předvádí/předváděli. Btw. takže se na GP budeš muset připojovat, přes Contactel? To bych viděl, jako logický krok. Twister ::: Phe, za ban na fórech bych byl vděčný. Za upozornění taky, ale tam tenkrát prostě jely kecy a zničeho nic, najednou šup a udání na škole, že nějakej týpek (já), píše nějaký sračky na GZ, za chvíli mail od WZ, že prý mám na svém webu porno s návrhem na zrušení mých stránek. V
#7   05.02.06 14:18:08  venca12
Ve škole jsem měl problémy, WZ jsem musel vysvětlovat, že je to hloupost. A kdo pak to byl? Jo náš milej kamarád Bojler. Takže když on si může dovolit plivat třeba na Fishe, jaká to je svině, PROČ BYCH NEMOHL JÁ?
#8   08.02.06 01:36:46  bubuss=66=
Mno venco tvoje komentare jsou dost off topic. Kdyby todle proved nekdo tobe jako bojlerovi tak by ses zachoval uplne stejne...