Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 07.12.09 ] [ 16:54:15 ] [ Method ] [ Komentáře: 0 ]

Ghouls vs. Humans

Ghouls vs. Humans je mód vyvíjený pro port Skulltag a jak už název napovídá, jedná se o tvrdý souboj dvou týmů - Jedno tvoří nemilosrdní a po krvi toužící duchové a strašidla (:-)). Druhý tým se pak skládá z bojovníků proti těmto strašidlům.

Ghouls vs. Humans má poměrně bohatou historickou základnu. Už před pár lety začínal hráč který si říká CutmanMike pracovat na první verzi Ghouls. V té době se jednalo pouze o single player s možností cooperative, kde hráči bojovali proti jednomu strašákovi v nejrůznějších mapách. Ač se to zdá trapné (například 15 hráčů na to, aby dostalo jednu potvoru), tak ono dostat tuto potvůrku nebylo zas tak uplně lehké. Každopádně časem začal autor pracovat na nové verzi tohoto modu a tou bylo právě Ghouls vs. Humans postavené na team game s myšlenkou, že proti sobě budou nastupovat dva týmy. Momentálně je tento mod už ve stádiu třetího releasu s názvem Cold Demise. (předchozí dvě verze nesly názvy Endless war a beta v2 :-)) Cold Demise je ve stádiu veřejného testování a proto ještě finální release nevyšel. (Cold Demise bude nejspíše poslední verzí a rozšířením tohoto modu) Nicméně už teď je několik serveru, které nejnovější verzi hostí.

Každý tým pak nabízí ještě několik možností za jakou třídu hrát. (například za "Humans" jsou to cyborg, hunter a nově i skvělý, vánoční santa :-)) Ghouls vs. Humans si můžete zahrát i na českém Oblacek serveru. Pro podrobné info a novinky můžete navštívit domovskou stránku autora Cutstuff. Odkaz na stažení Cold Demise pak tady.

Ghouls vs. Humans 1 Ghouls vs. Humans 2 Ghouls vs. Humans 3
Komentáře k novince:

Dosud nebyly přidány žádné komentáře