Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 10.08.07 ] [ 12:40:00 ] [ Vain ] [ Komentáře: 2 ]

iDoom Open a OldSchool LAN párty

Já a ufon jsme dnes založili na fóru dvě témata. Jedno na nedávno avizovanou akci pro milovníky klasiky s názvem OldSchool Doom LAN a druhou na téma blížící se pravidelné akce iDoom Open s pořadovým číslem 2 pro tento rok. Tyto dvě LAN akce jsou na sobě nezávislé a každá sedne někomu jinému. Ale v žádném případě nejste nuceni si vybrírat mezi jednou z těchto akcí. I přes to, že termín ani jedné z dvou LAN není znám, rozhodně se budeme snažit vyhnout kolizi termínů těchto LAN a stejně tak se pokusíme mezi ně vměstnat dostatečný časový odstup.

Téma na OldSchool Doom LAN najdete pod tímto odkazem a prozměnu na pravidelnou iDoom Open #2 zde. Doufám že si vyberete a ještě víc že se uvidíme na obou akcích =)

Komentáře k novince:

#1   11.08.07 01:19:31  wosa
1st :D Yes, I'm from GZ :) GL !
#2   13.08.07 20:02:27  Jarin_Ten_Z_Pole_Co_Ma_Nuz_Nebo_Sekeru
A ted se ukaze kdo jaky ma koule a na co se bude cejtit jestli jako oldschool nebo newschool...Mozna by se meli urcit pravidla kdo se muze povazovat za OS. Je to treba ten kdo hral na GZ? nebo to zalezi na tom ze hraje entry? kdo je opravdu oldschooler? kolik let musim hrat tuhle ******** abych se mohl prohlasit za starou damu? chci slyset jasnou nekomplikovanou odpoved pac mam tak jenom jeden mozek...s laskou Jarin...