Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 14.04.06 ] [ 17:11:17 ] [ Twister ] [ Komentáře: 10 ]

Idoom špión - březen

Březen je za námi a tak se můžem v klidu kouknout co důležitého nám přinesl. Z počátku to vypadalo na takový klidný měsíc, čekalo se na lanku a na webech bylo dost dlouhou dobu mrtvo. U DX, PRE, ALI a SM se např. nedělo v podstatě nic. Co však nutně muselo rozvířit klidné vody byly cheaty! Ty se totiž na Zdaemonu velmi rozmohly a ZDtým se rozhodl pro jejich rázné trestání. Prohlášení vydal i Tomsa jako admin Dooma na Gameparku. Někteří lidé jsou však nepoučitelní, což platí hlavně v případě Yardy. Tato známá lama se postarala o první ban na Gameparku v sekci Doom. Hned druhý den se na Kelvinetu objevil zajímavý článek ve kterém se řeší, proč má několik Čechů ban na německých serverech L@p. Mezi takto zabanovanými lidmi jsou např: Kelvin, Spirit Crusader, Cow-Killer, Czegi, Funebrak nebo Linux. Admin serveru prý vůbec neodpovídá na e-maily. K čemu je takový admin?


  • Wild Warriors: velmi živo bylo u WW, tradičně to ale nesouviselo přímo s doomem. Drtinoha se totiž prohlásil neomezeným vládcem klanu, následeně začal rozprodávat členy, kteří byli pasování na otroky:). Poptávka ale moc velká nebyla. Divný, když takovej skiller jako je např. Dandy byl k mání za pouhých 5 piv:). Naštěstí byla diktatura brzo svržena a do čela byl dosazen "prezident" Messiah.
  • 66: už ne tak veselo bylo u 66. Klan se totiž aspoň podle slov Titana a Bubusse ocitl v krizi. Tu začali rázně řešit propuštěním 2 členů - Bubušáka a Jima. V klanu tak zůstalo pouze jádro ve složení Titan, Beran a Bubuss. Ještě ten samý den byl ale přijat Subking, který opustil ID. Aktuální stav členský základny = 4. Nelehkou situaci snad 66 zvládnou, byla by škoda kdyby se kvůli aktivitě měl tento klan snad nedejbože rozpadnout.
  • Immortal DooMers: hlavní událostí byl už zmiňovaný odchod Subkinga do 66. K té se Sub vyjádřil ve zpovědi:). Funkci kapitána tak u IDček převzal Conner, kterému mocně sekunduje Houbar (aspoň co se týká novinek na stránkách:). Houbar totiž ihned zhodnotil situace a vyhlásil nábor nových členů, takže kdo má zájem... Klan opustil i další významný člen ID - Roadse.
  • Best Killers: odehráli clanwar se zahraničním klanem [CHAOS]. To stojí určitě za zmínku, protože když nad tím tak uvažuju, naše další klany v podstatě zápasy s cizími klany nehrají. Můžeme si tedy myslet, že jsme v doomovi velmoc, zahraniční klany nás však vůbec neznají (pokud se tedy neukazujeme v turnajích).
Chybí snad něco co mělo být zmíněno? Piště do komentářů...
Komentáře k novince:

#1   14.04.06 17:31:05  sneakfast
jj BK odvadi na zahranicnim poli skvelou praci, jeste si vzpominam na clanwar s OST a [dp], oba celkem suverenne vyhrany.. Mozna by to chtelo trochu se pripomenout svetu:)
#2   14.04.06 21:58:45  yarda
chybi ti tam ze mam hezky vlasy, jinak tam nic nechybi :)
#3   15.04.06 16:39:45  Tomsa_x
My sme hrali taky se zahranicim. Hrali sme s dp dvakrat, hrali sme s nakkisormet, domlouvali sme dalsi spolupraci s dp na treningy a taky CW s LG, ale to zatim nedopadlo pac sou neschopny:). Jo a vsechno sme samozrejme drtive vyhrali :D. Zaroven hrajem olympiadu, kde taky natirame prdel vsem... No a v zhledem k tomu ze v cechach sme furt prumernej klan a v zahranici vyhravame docela tak si cesi muzou asi smele rikat velmoc:D.
#4   17.04.06 15:07:13  venca12
Češi mají snad nejvíc schopnejch hráčů a zároveň poměrně nejmíň kteří hrajou ve světě (alespoň tak usuzuju z počtu registrovaných teamů na zdaemonu). K čemu nám to je že jsme velmoc, když jediný, kdo to ví jsme jenom my sami?
#5   19.04.06 12:45:56  kelvin
venca12 - v zahraničí se o českých hráčích moc dobře ví. Příkladem je právě jejich banování na lapu ;(. Na zdaemon.org byla dlouho sekce české klany, teď už je radši šoupli mezi ostatní, asi aby to nebylo tak nápadné. Problém je, že všechny doom novinky jsou u nás psány v češtině, bez anglické verze. Výjimky jsou Obláček a Doomaniax, ale prostě takhle to je. Myslím, že česká scéna má sama sobě hodně co nabídnout a není zas tak třeba, dělat spanilé jízdy do světa. Jinak, jsem rád, že jsem twi
#6   19.04.06 22:45:48  Capnor
Nak sem nenasel info o dalsich clanech...treba o ALI:)
#7   19.04.06 23:19:59  Tomsa_x
"U DX, PRE, ALI a SM se např. nedělo v podstatě nic. "...Tak to bude asi vono:))
#8   20.04.06 09:24:39  Capnor
Nic jo??? No kdyz tomu tak rikate...
#9   20.04.06 13:06:10  Twister
Co se krome nicu delo u ALI?
#10   27.04.06 12:01:00  Starrec
presne to. :D