Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 04.07.06 ] [ 01:24:30 ] [ Twister ] [ Komentáře: 3 ]

Idoom špión - červen

Prázdniny jsou tu, ne však pro mě jakožto delegovanýho agenta idoomu. Nic mi tak nemůže zabránit v nabonzování toho, co se stalo v měsíci červnu. V první řadě by to chtělo trošku chvály, protože mi to nikdo neříká tak si to řeknu sám:). Červen by se dal nazvat idoomovským měsícem, takovej příval novinek byl naposledy k vidění někdy v roce 2003, no snad to vydrží i do budoucna. V červnu byly spuštěny stránky Doomovskýho speciálu na GameParku, pod kterými je podepsán vain. Hlavně nováčci tam najdou všechno, co je potřeba do začátků. Zároveň se rozjela ESL liga, kde bylo odehráno už přes 30 zápasů! ESL se budu věnovat určitě ještě někdy ve speciální newsce. Teď mrknem na klany...


  • Predators: volební horečka zachvátila i doomovskou sféru a tak si můžete přečíst volební program PRE. Na stránkách byly zrušeny anonymní komentáře kvůli stále častějšímu spammu, kdo chce nyní psát stížnosti k novinkám, musí se registrovat. Klan se připravuje na klastací akci, která proběhna někdy v létě, k dispozici je už plán s kompletním programem:).
  • Aliens: klanu se konečně podařilo něco vyhrát. , ale v hokejbale. Postaral se o to Darg, kterej přivez z juniorskýho mistrovství evropy zlatou medaili (článek). Gratulace.
  • Wild Warriors: řady opustil Partyz jeho slovy: "nemám už na něj tolik času, částečně mě přestal bavit a můj skill už je stejně na pokraji zkázy!". Tak si říkám, že bych taky mohl opustit klan. Jinak teď o víkendu proběhne už zmiňovaná promo akce hry CHLASTEJ, který by se měli zúčastnit tyhle doomeři: Drtinoha, Zemědělec, Stanley, Messiah, Kelvin, Method, Gusta, Sector, sizrdern, Draza, Tomsa_x, Mafo, Bubusak, Zen1. To zas bude nablito.
  • 66: zhodnocení momentální situace u 66 provedl Titan (článek). No jinak 66 reagovali na vstup PRE do politiky stejným způsobem a hned přivedli na svět alternativní program (článek). Titan opět zveřejnil oblíbený mp3 doomerů a Bubuss zase přidal na home page klanu panel s odkazy na weby doomerů. Kdo máte např. blog, napiště na 66 a budete zařazeni na seznam.
  • Speedy Marines: Tomsa zkoušel něco ve smyslu aprilovýho žertíku s tím, že odchází ze SM. No některý lamy mu to sežrali, nechápu. Jinak se objevila důležitá zpráva pro všechny Starrcovy pacienty - uložte si jeho nový icq! Pokud mu budete psat na starý (číslo:), že vás skolil infarkt, máte asi takovou naději na odpověď, jakože yarda hrál v roce 93 dooma.
  • Immortal DooMers: Profláknutá drbna Houbar nezůstal nic dlužen své pověsti a vyplodil kilometr dlouhej článek:). Jmenuje se REFRESH IMMORTAL DOOMERS. Zároveň můžete hlasovat v anketě PROC JSTE ODESLI Z KLANU, což je pro někoho pasé:).
  • Best Killers: v červnu jen jedna news u BK, ale o tý psat nehodlám, takže smůla:).
To je ve stručnosti z června vše, uvidíme jak živo bude v červenci. Pokud se objeví aspoň nějaký novinky, vyjde Idoom špión v obou prázdninových měsících. P.S. těším se na komentář z Bechyně:).
Komentáře k novince:

#1   04.07.06 18:15:29  Konar6
Ted se jenom modlit aby si starrec nevzpomnel na to heslo :--)
#2   06.07.06 00:31:25  yarda519
mr.twister wrote: "P.S. těším se na komentář z Bechyně:)." - tak tady ho máš: vyzívam Třešt na "prdele doomogod ultimate challenge" aneb souboj velkoměst. Bude se parit Coop v Zdaemon (Ultimate DooM, Doom2 se tady nevede v single:)) a to tim stylem, ze kdo proste utece svymu souperi a dokonci mapu, vitezi. Na tuhle dischcíplinu sem nakonfiguroval Boddieho. Od vas si vem treba Urviprdel. Dále se bude smazit 1on1 - Entryway ! (Zdaemon) Kde nastupujou od nas Jarmen, já, Baky, a jj. Dalsi mod kterej
#3   06.07.06 00:31:43  yarda519
navrhuji je CTF, kterej hrat nebudem :) Pak nasleduje mod TDM v upraveny E1M3 kde te rozmrdam jak malyho srace na piskovisti. No a na zaver se sejdem na IRC, kanalu quakenet @ #oldschoolers, kde si muzem popovidat -------------------------------------------------------------- Pro pripadne vlezdopRdelníku jako MethoD, Ufon(!), Bonza_x, ci idspispopdDooM: ano, tenhle koment stoji za hovno, takze se ani nepokousejte rozdelavat flame ;]