Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 02.09.06 ] [ 09:02:55 ] [ Twister ] [ Komentáře: 3 ]

Idoom špión - červenec/srpen

Neříká se to lehce, ale konec prázdnin, dovolených a nevázaných kaleb bohužel jednou přijít musel. Má to však i jedno významný plus, kterým bude zvýšená doomoidní aktivita, která se každoročně na podzim projevuje. Začínám si toho všímat jak u sebe, tak na masterech, kde se zase potlouká kupa našich. Taky to znamená signál pro Idoom špióna, že by mohl proslídit co se v tom parným létě dělo na scéně. Tak určitě všichni hojně chlastali, pařili, stanovali a vůbec dělali všechny ty hezký věci, co se maj dělat že jo:). Nejhorší na tom je, že o tom nikdo nic nepíše kua, ste pěkný lamy! Ještěže tu je WW a PRE.

Skupinka ochlastů z WW (zdravím drtičku a spol.:) pořádala dlouho avizovanou akci ke hře Chlastej, kterou vymyslel právě Drtič spolu se Zemědělcem. Jak sem tak četl reportáž usoudil sem, že tohle fakt stálo za to. Určitě se optejte přímo účastníků, ti se jistě rádi pochlubí. Co se týká PRE, tak ty (my) měli akci k pětiletýmu výročí založení klanu. Dokonce přijela i moje oblíbená lama MethoD:) - online report je tu.

A co doom jako takový. Nejdřív asi ta nejsmutnější zpráva, ikdyž jak se to vezme... Klan 66 skončil. O pár dní však v podstatě stejní lidé nechali vzniknout klan nový - Quasar. Počet klanů se tak nezmenšil, není nad čím truchlit. Vlastně se můžeme radovat, protože vznikl ještě jeden klan - DeathHunters. Tak vám chlapíci přeju gl do budoucna. Dále vznikly úplně nový doom stránky o turnajích, který vede Darg. No a než přejdu přímo ke klanovýmu dění, kde se stejně dělo velký kulový, rád bych všechny upozornil, aby si upravili záložky na kelvinet, který se přestěhoval na novou doménu doom.milichovsky.com a zároveň začal fungovat pod novým jménem Doom-server.


  • DooManiax: jak už bylo zmíněno včera, x-jack pořídil novou doménu a teď dobře poslouchejte: byly updatovány 2 sekce!!! Good job
  • Predators: v červenci slavili PRE 5 let založení klanu, čas prostě letí. Bohužel se z PRE stránek začíná stávat hnojiště a vyskytujou se zde samý hovadiny. Jedinou kloudnou novinkou byl rozhovor s Titanem o konci klanu 66 na který se podílel jeho brácha RaideRr.
  • Aliens: od ALI odešel Darg a připojil se k nově založeným Quasarům. Urix napsal shrnutí co se stalo o prázdninách.
  • Wild Warriors: odešel Zen1, Krola, přišel Lukas111, abdikoval Messiah. Dá se říct, že u WW se pořád něco děje. Kelvin napsal zamyšlení nad klanem. O nové vedení Wariorů usilují 3 členové, kteří mají i své volební programy:) - Sizrdern, Dorynka a Bubušák.
  • Speedy Marines: dovolím si použít řádky napsané Tomsou: No mám-li začít obecně, tak musim hned na začátek upozornit na naši aktivitu, která je snad (na to že sou prázdniny tak určitě) nejsilnější jaká kdy byla. Hrajem všichni furt. Bohužel jak už je poznat na týhle historii tak o co víc aktivně hrajem o to míň aktivní sme v psaní newsek a vůbec tady na stránkách...
  • Immortal DooMers: odešel Jarin_cz a vyhozen byl Kloobed, naopak se ke klanu opět připojil Zuljin. U ID se nedělo asi nic, stránky zely v létě prázdnotou, protože houba musel plnit svoje lesní povinnosti - víte že je letos sezona!
  • Best Killers: shodnocení CTF ligy sesmolil Graim. O několik dní později oslavili BK první rok působení na doom scéně, což opět sepsal Graim:) Do klanu přišel FunebraK a hned se zapojil do CTF bitek, klanu to rozhodně prospívá.
No bylo toho dost:)
Komentáře k novince:

#1   02.09.06 10:59:47  Tomsa_x
Ty vole zbytecne ti to tu ulehcuju ty flakaci jeden:). Vzdycky se tesim co se dozvim o SM a vzdycky se dozvim ze se mam podivat co sem napsal ja sam hehe:(.
#2   02.09.06 12:18:23  Twister
Ja sem se musel krotit, protoze je nakej limit znaku na novinky a absolutne sem se nemoch vejit, musims rict smashovi at to prodlouzi a pak to budou blaboly cos este nevidel:)
#3   02.09.06 17:38:45  yarda
coze to ten jack, pridaval v music sekci ? :))))