Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 19.05.06 ] [ 11:53:36 ] [ Twister ] [ Komentáře: 5 ]

Idoom špión - duben

Všechna pozornost byla v dubnu směřována rozhodně k jubilejní 10. lan party v ČR - Doom Open 2006. O té pak bylo napsáno tolik, že je mi teď už blbý se o tom zmiňovat, ale třeba existuje někdo, kdo to vůbec nečetl. Reporty z lanky na klanových webech: PRE, SM, ID, BK, 66 a WW. No a nerad bych opomněl na Kelvinův report. Ale dost už lanky...


  • Predators: zkoušel sem rozjet debatu nad budoucností ligy v článku CTF liga de do sraček. Bohužel žádnou větší odezvu to nemělo, ikdyž pár zajímavých názorů se nakonec přece jen našlo.
  • ALI: minulý měsíc mi bylo vyčítáno, že sem nenapsal nic o Ali a to i přes to, že nebylo co:). Tentokrát se přece jen něco našlo, Cow-Killer se zamýšlí nad módem TDM, konkrétně nad abcdmv1.wad.
  • Wild Warriors: novýho skillera do svých řad dostal klan WW a to známého proutníka Bubušáka. Nevím co mu za to slíbili, ale určitě sou v tom baby:). Jeden přišel, druhý odešel a tím druhým je hráč, kterýho sem snad nikdy nepotkal - Sims-Killer. Aby toho nebylo málo, získal klan další 2 členy, resp. členky, který přišly stejně jen kvůli Bubušákovi:). Se zajímavým nápadem přišel Drtič, když vytvořil novou sekci Doom příběhy, kam může každý doomer vládat svoje články. Prozatím se jich sešlo 7, ale za poslední dobu tam žádné nové nejsou:(
  • 66: známá postavička české scény, která paři CTF o 36 - Bubuss oslavil 106 narozeniny... (tak prý je to naopak:). Nicméně musíme si tohoto stařešiny vážit, takže kdo mu ještě nepopřál tak dodatečně mazejte! :)
  • Speedy Marines: odhlásily jeden svůj tým z CTF ligy (Meo, Ballero, Miking) kvůli dočasné časové vytíženosti (škola atd. znáte to). Zároveň se rozhodli znovu otevřít klan pro nové zájemce. Však si to sami přečtětě. Dva hráči SM - Tomsa a Draza - proti sobě hráli finále ve Zdaemon turnaji,, což se podařilo vůbec prvnímu českém klanu. No jinak tradičně vás odkážů na historii SM:).
  • Immortal DooMers: z klanu dostal padáka Stanl3yT, ale pak po apelu Houbaře, který po lesích hledá nové členy se to stalo. Do řad ID se asi po desatý znovu vrátil BLUE RIDER:) a spolu s ním si klanové náčiní osahá i Crazypig, známej řezník z mas na publicu.
  • Best Killers: nabrali 2 nové hráče, jeden nosí nick Jezus (takže bůh s námi x Jezus s BK), druhý je mrpaja. Klan dostal za odměnu nové logo od lamy z Bechyně:).
Buzerace a pochvaly piště do komentářů:)
Komentáře k novince:

#1   19.05.06 16:03:55  Blue-Rider
Já ti dám podesátý =)... .
#2   20.05.06 02:54:50  Spirit_Crusader
se divim zes na ali vubec neco nasel.
#3   20.05.06 09:11:13  Houbař83
Hledam po lesích? :D Tak tohle mně fakt dostalo,Větrníků ještě umíš,klobouk dolů.Inu jdu zaejc pryč. s ouctou Houbař83
#4   21.05.06 00:37:14  BeRaN
jó moc hezký shrnutí touste... dávam 4.5 z 5, abys nezpychl :p
#5   21.05.06 19:31:54  yarda
h4x0r twister si to vodí :)