Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 15.06.06 ] [ 15:00:51 ] [ Twister ] [ Komentáře: 2 ]

Idoom špión - květen

Pomalu se nám venku otepluje, holky nosí čim dál kratší oblečení, yarda je lama, no prostě květen jak vyšitej. I přes tutu idylku se doom hraje ve stejné míře, i když za měsíc už určitě léto propukne na plný obrátky. Co se tedy dělo v květnu? V první řadě bych chtěl připomenout turnaj na GameParku, kterej proběhl bez komplikací a už se jiště všichni těšíme na další. Tou největši bombou však byla určitě nabídka na pořádání ligy na ESL. Ta se už rozjela a k dnešnímu dni je registrováno celkem 29 hráčů. Liga (1on1) by se mohla stát velmi významnou a my ji budeme nadále sledovat a komentovat. Co dál... asi bych měl zmínit vznik nového českého klanu DooM OldSchool, který má prozatím 3 členy (BIT, Spectro a GoRila:). Doufám, že jim nadšení pro dooma vydrží, takže good luck. Na kelvinetu mě zaujal článek o historii doom scény do roku 2000, který by měl být povinnou četbou pro všechny nový doomery!:). A nyní už jednotlivé klany...


  • Predators: Method se po dlouhý době ukázal s Gustou v hospodě a hned ze sebe udělal velkýho alkáče:) (foto). Pár hlášek z Teamspeaku z několika zápasů PRE najdete v týto novince. Dále byla ukončena činnost týmu PREfessionals (Twister, hokis, ufon) - vítězů poslední lanky. Svou vítěznou pouť turnajem na GP popisuje tým 69 (Method + vain).
  • Aliens: pohledem na doomscénu obohatil Spirit řadu pdf dokumentů na webu:). Hezkou básničkou vrcholil souboj mafa s messiashem (jen 18+:).
  • Wild Warriors: Dva nové členy má klan WW, jsou to DooMinho a sizrdern, přejeme mnoho štěstí v novém působišti a doufáme, že je brzy vedení klanu přivede na pivní stezku. Lahodný mok bude i náplní MISTROVSTVÍ V CHLASTEJ! (stolní hra od tvůrců Drtinohy a Zemědělce, která oslaví své páté naroziny). Oslava proběhne 8.-9.července ve vesnici Mladějov! Více informací na webu WW.
  • 66: Podle Titanových informací by se snad mohl k aktivnímu hraní vrátit ThomasTV, člen slavného týmu 66 (Titan, Beran a ThomasTV) - snad to vyjde. Subking načapal několik doomerů jak morfují do elfího stavu (foto).
  • Speedy Marines: odehráli 2 přátelaky s evropskýmy klany. První asi s nejsilnějším NK (info), druhý pak s klanem Bad Taste (více). Na GP turnaji si pak duo Tomsa s Drazou odneslo ceny za druhé místo. Zároveň nabrali SM nového člena - Dopefishe (více).
  • Immortal DooMers: mají poslední dobou hodně dobrý ankety. V té poslední jsme hlasovali o to, kdo je největší legendou v ČR a z nominovaných osob vyhrál x-jack. Houbar nám pak poskytnul exkluzivní rozhovor s vítězným mohykánem z Doomaniax. To byl snad jedinnej článek na stránkách klanů, kterej se mi fakt líbil. Houbar drží novinkostroj IDček nad vodou, což dokazuje jeho pohled na CTF ligu.
  • Best Killers: poněkud mrtvo zavládlo v květnu na stránkách BK, nicméně zajimavým postřehem o automatickém nahrávání dem na GP obohatil Konar6 naše znalosti.
Komentáře k novince:

#1   16.06.06 20:55:52  yarda
"yarda je lama" správně soudruhu, jen tak dál :)
#2   17.06.06 10:21:11  Starrec
JJ, presne, jen tak dal. Uz se tesim na dalsiho spiona. :)