Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 08.02.06 ] [ 23:12:40 ] [ Twister ] [ Komentáře: 2 ]

Idoom špión - leden/únor #1

Pravidelně jednou za rok (či déle:) děláme průzkum současných českých klanů. S novým rokem 2006 jsem si však dal úkol se této sféře věnovat častěji a to jednou za měsíc. Vedla mě k tomu špatná bilance idoomu v roce 2005, kdy jsme zaznamenali nejnižší počet uveřejněných novinek za 6 let a rovněž Kelvinova aktivita na Kelvinetu:).Vítám Vás v nové rubrice Idoom špión. Jak už jsem v úvodu napsal, každý měsíc se vypravím na stránky českých webů a to převážně klanových, kde se budu snažit vypíchnout zajímavý newsy nebo příspěvky:). Tak první pokus...

  • DooManiax: Všichni víme, že jsou neaktivní a v podstatě už se online nepohybují až na posledního mohykána Radga. Co mě však zaráží je, kolik klanů má špatný link na stránky DX. Ty se nachází na adrese http://doomaniax.bonusweb.cz, nikoli na wz. Pokud možno, opravte si odkazy:).
  • Predators: Od nového roku nový web sebou přinesl větší míru aktualizací. Za zmínku určitě stojí cooperativní demo dooma2 PRE30uv run v čase 25:23, přijetí Sneakfasta jako 9 člena, 50 000 návštěv jejich webu, změna log a v neposlední řadě pozvání na Methodovi narozeniny, které se uskuteční v sobotu 18.2. v doomerské hospodě Na Smetánce:).
  • Aliens*S: Klan změnil název už v minulém roce, přesto si to zaslouží pozornost. Za to S na konci vděčí Alieni spojení s klanem Steelsting odkud přisli Mafo, Capnor, Cow-Killer a Darg. V současné době má klan 7 členů v čele s Urixem, dále zde hraje drtička Spirit a posledním přírustkem je Maly-Sanok. Hodně se u nich diskutovalo nad vyloučením hráče DPJ, po kterém se Urix rozhodl napsat tento článek.
  • Wild Warriors: U WW se toho poslední dobou moc neděje mám takovej dojem. Momentálně je v klanu 14 hráčů, přesto je prakticky nevídíte hrát. Pokud máte zájem o Doom úkoly kontaktujte Drtinohu (193-069-831), dostanete heslo a můžete zkoušet co si na vás připravil. WW jsou však velice aktivní v mimodoomových činnostech, což dokazuje jejich poslední výlet do Albrechtic a snaha o provozování zimních sportů:). A na závěr mají jednu pěknou fotečku ze zmiňované akce.
Na zbývající klany se těště zítra, budou to překvapivě 66, SM, ID a BK:).
Komentáře k novince:

#1   08.02.06 23:41:49  Method
Hehe sem si všim, že to info o klanech je vždycky potom, co maj PRE update na stránkách :))
#2   13.02.06 13:04:58  Drtinoha[WW]
sem na sebe pysnej! diky sazce o sud piva zacal twistr zas poradne hrat dooma a diky tomu ho zas doom zacal poradne bavit a zacal se mu zas poradne venovat. Idoom konecne zas zije jako za starejch casu... :)