Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 03.05.09 ] [ 20:32:57 ] [ Twister ] [ Komentáře: 1 ]

MČR 2008/2009 summary

Během posledního roku se na toho na české doom scéně moc neudálo. Patrně největší akcí vyjma lanky tak bylo tzv. Mistrovství České republiky v Doomu (původní stránky). Tato akce, jenž proběhla pod patronací Houbare a následně Bulba dospěla do svého finále ve kterém nakonec zvítězil Gyrossman před Titanem a dewem. Ale hodnocení celého ročníku už zvládnul hodně podrobně dew, takže nebudu nosit dříví do lesa...

Co sem chtěl ale vypíchnout, je přesunutí stránek MČR pod idoom, takže si opravte URL na zapamatovatelné http://mcr.idoom.cz. Druhá věc: Bulb se zařekl, že další MČR už dělat nebude, nicméně je možný, že najdeme společnou řeč a ještě to zkusíme. To je ale hudba budoucnosti, řekněmě že až skončí léto tak to začněme řešit. 

Osobně bych byl rád, kdyby to vyšlo a idoom tak hostil jak singl contest tak online 1on1 ligu, nebudeme ale předbíhat. Sledujte idoom...:)

Komentáře k novince:

#1   04.05.09 12:46:19  Houbar83
Četl jsem report, kurewsky dopře napsaný. Bulbovi děkuji že se na to nevysral a dělal to pořád.
Ikdyž jsem potom měl už internet nějak jsem z toho vypadnul a i časově trochu nestíhal ale to by všechno šlo ale neměl jsem ten elán do toho a bez toho bych to udělal na hovno a to se mi nechtělo.
Všem co se na tom podíleli at hraním či adminováním atd. patří oucta.