Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 25.11.09 ] [ 22:56:16 ] [ Twister ] [ Komentáře: 0 ]

Na IRC #doom.cz i z webu

cyberreality zprovoznil na Liquidu irc gateway přes kterou se tak můžete pohodlně dostat na kanál #doom.cz a stačí vám k tomu jen internetový prohlížeč. V rámci updatu stránek jsem proto aktualizoval i náš Návod jak se připojit na IRC #doom.cz. Doufám, že to bude aspoň někomu prospěšný.

Kanál #doom.cz i nadále zůstává centrálou české doom scény a jeho historie sahá do roku 99, kdy jeji založili autoři stránek #DooM.cZ (odkaz na www.archive.org) - Bolton a JeDi. Kanál fungoval prakticky nepřetržitě, ikdyž někdy se na něm vyskytoval pouze bot. Největší slávu zažil kanál během let 2004 - 2006, kdy byla scéna na vrcholu a rozhodovalo se tu o mnoha zásadních věcech (lankách, vyhlašování doomera roku, doom allstars ap).

Co se týká další zajímavé fičury na #doom.cz: sektor spustil bota na vypisovani aktuálních novinek z idoomu, doom5.cz a tuším z doomworldu. Běží to přes RSS, takže když se na těchto stránkách objeví novinka, bot na ní okamžitě upozorní. Celkem dobrá věcička si myslím. Trošku bych mohl ještě zaapelovat na starý doomery aby se občas připojili:)

Komentáře k novince:

Dosud nebyly přidány žádné komentáře