Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 21.08.07 ] [ 15:17:22 ] [ Method ] [ Komentáře: 0 ]

Něco málo informací...

První zpráva jistě potěší české tvůrce map. Autor deathmatch wadu FXDMS-3 Siliconwolf dnes zveřejnil balíček přibližně 600 textur ripnutých z hry Resident Evil 4. Už jsem měl tu čest si některé z nich prohlédnout a musím říct, že se rozhodně jedná o kvalitní matroš, proto neváhejte a vy všichni co se věnujete tvorbě map stahujte zde.

Po úspěchu projektu 32in24 je hotov další podobný projekt s názvem 32in24 : DUEL CORE. Princip těchto projektů je jednoduchý - Dokončit co nejvíce map během 24 hodin a to se povedlo v obou případech. Zatímco mapy prvního projektu jsou zaměřeny na FFA, ten druhý je zaměřený (jak plyne z názvu) na duely. Všechny mapy jsou boom kompatibilní, takže si je můžete zahrát téměř v jakémkoli portu.

Poslední část novinky se týká připravovaného projektu ChainDM na kterém pracuje doomer Chaindude. Tento projekt jsem si vybral záměrně, protože níže píšu o příblížení skulltagu klasickému doomovi, tak teď bych rád předvedl jeho druhou tvář a to díky videu, které má na svědomí sám autor projektu a odhlaluje nám části první mapy. Jak sám Chaindude říká, tento projekt má být zaměřený na všechny newschool vlastnosti skulltagu, tudíž si ho asi bez skákání a mouselooku moc dobře nezahrajete. Inu pouďte sami podle videa.
Komentáře k novince:

Dosud nebyly přidány žádné komentáře