Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 31.05.07 ] [ 20:12:17 ] [ Tomsa_x ] [ Komentáře: 3 ]

Nový GPdoommp ve fázi testování

Na Obláčku je spuštěný server s testovací verzí GPdoom mappacku, který vymění po zhruba měsíčnim testování stávající mappack v pokoji Nové mapy na Gameparku.

O co během testování jde? Jde o to, aby jste objevovali bugy map, testovali jejich hratelnost, pořadí, vzhled, cokoliv. Cokoliv se vám nebude líbit a nebudete to chtít vidět ve finálním mappacku který bude na Gameparku, tak nahlásíte ve fóru, váš návrh bude zvážen a bude-li podpořen dalšími hráči, mappack bude změněn. Každý takovýto návrh je vítán, tak se nestyďte a diskutujte, navrhujte, kritizujte. Především se zaměřte na to které mapy by jste chtěli případně vyměnit a které přidat, druhořadně se můžete vyjádřit i k pořadí map a k dalším drobnostem co vás napadnou.

Na konci testování doufám že vyjde mappack, který bude na Gameparku sloužit dalších pár let a bude se líbít vám všem, tak si dejte záležet ať si nestěžujete až bude pozdě a nebude možný udělat změny...

Více informací ve fóru.

Poděkování: Gusta- Sestavuje mappack, Drtinoha- Organizace, Firestone- poskytl stabilní server na obláčku. Díky.
Komentáře k novince:

#1   31.05.07 21:19:44  Gusta
No jenom k tomu "vzhledu" ... nepřidával a neupravoval jsem tam zatím všechny textury co patří do některých map, páč je s tim celkem sraní :-) až bude známa konečná sestava i pořadí map, tak to samozřejmě dodělám i s původníma texturama.
#2   01.06.07 15:07:05  Spirit_Crusader
Takze to bude testovat par lidi a ostatni na to budou nadavat az bude pozde :)
#3   01.06.07 17:30:47  Damned
jé Oláček :) To je roztomilé :)