Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 15.04.07 ] [ 16:06:58 ] [ Ufon ] [ Komentáře: 3 ]

Platinum Servers UK

Jistě si mnozí z vás všimli výpadku britských The Revival Serverů. Ty se během svého provozu staly velice oblíbenými, nicméně jejich provoz byl neustále sužován různými problémy hlavně finančního rázu.

Počet britských hráčů na zdaemonu neustále roste a jelikož jejich konektivita na dlouhodobě nejoblíbenější evropský CTF server Obláček není zrovna nejlepší(pingy i kolem 100ms pro některé hráče), svoje servery potřebují jako sůl.

A dnes se znovu dočkali, WhiteKnightovi se podařilo sehnat prostředky na rozběhnutí nových britských serverů, nových proto že název už není The Revival Servers ale Platinum Servers. Předpokládám, že server je uložen ve stejné serverovně a mělo by se tedy jednat o staré známé TRS pod jiným názvem.

Správci serveru jsou již výše zmiňovaný WhiteKnight a nově také [THE]Bojan. Takže doufejme že servery vydrží a naše pingy budou vždy proklatě nízko :)

P.S. Nedávno jsem zpozoroval také přítomnost nových londýnských DUI serverů, tyto nebyly na oficialním ZD foru nijak prezentovány a není mi vůbec známo kdo konkrétně je platí a provozuje, nicméně to není z hlediska hráče vůbec podstatné.
Komentáře k novince:

#1   15.04.07 17:17:17  Tomsa_x
Ja si toho nevsim protoze za podledni mesic (asi necelej) co nehraju tak sem mel pusteny IDE tak dvakrat:). Ale du se podivat co to je zac...
#2   15.04.07 18:23:07  Konar6
Jenom bych upozornil na spatnou zkratku (a i nazev), jednalo se o TRS nebo DSG v minulosti. DRS sou (nebo spis byly pac uz je delsi dobu nevidim) servery DRSe (doom.dswann.co.uk) kde bezi wady nutty, cybercrime...
#3   15.04.07 19:08:51  ufon
ajta krajta ja si to porad pletl ale doufal sem ze tentokrat sem to napsal dobre, bohuzel ne, takze prosim kohokoliv kdo tu muze editovat aby to zmenili na TRS cili The Revival Servers