Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 26.03.07 ] [ 23:27:43 ] [ Method ] [ Komentáře: 2 ]

Sabbat Martyr

Kurevskej nářez - I tak by se dal charakterizovat tento ůžasný deathmatch megawad určený pro skulltag, ale nepředbíhejme.

Sabbat Martyr je megawad o 42 zcela nových levelech, přidává také nové zvuky a dvě nové zbraně. Ano, uhodli jste správně - jedná se o new school wad, takže nečekejte žádné mapy na styl britu, či greenwaru. Ovšem jeho kouzlo je i v tom, že i staří, dobří oldschůleři si přijdou na své. Mapy jsou tak různorodé, že jednou pobíháte po neuvěřitelně designersky zvládnuté mapě, aby hned další mapa připomínala starou oldschool mapu. V megawadu se také nachází několik map určených pouze pro duel, takže i "vainové" si přijdou na své. :) Největší peckou ovšem asi bude to, že Sabbat Martyr obsahuje i single-player kampaň, tak, jak jsme na ní byli zvýklí například z UT, či Q3. Hrajete postupně stejné mapy jako na multiplayer, vašimi soupeři jsou boti a v jednotlivých mapách se mění jak módy, tak počet botů, či fraglimit. Nutno podotknout, že boti na 100% nefungují ve všech mapách, obzvláště ve větších mají problémy.

Co se týče grafického zpracování nejde takřka vůbec nic vytknout. Je vidět, že se na Sabbat Martyr podíleli opravdu ti nejlepší mappeři z celého světa. Vytknul bych snad jen možná hardwarovou náročnost některých map - Ovzvláště pokud hrajete sp kampaň, vlastníci slabších strojů budou mít problémy. ;)

Vcelku Sabbat Martyr posouvá hranice doomu opět o krok dále. Ať už dech beroucím grafickým zpracováním, sp kampaní, hratelností, hudbou, scripty...Jediným mínusem může být počet map, protože se mi ještě nepodařilo najít dostatek času, abych je všechny dohrál. :)

Download
Komentáře k novince:

#1   27.03.07 23:11:22  Jarin
14 megovej archiv na doom to uz je pecka!
#2   29.03.07 00:46:32  Damned
no, ale rekord má asi u mě 55mb archiv RTC-3057: Blue ;)