Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 03.03.07 ] [ 17:05:21 ] [ Method ] [ Komentáře: 0 ]

Skulltag 0.97c3 - Public Beta

Dnes v ranních hodinách našeho času byla oficiálně vypuštěna beta kandidáta na novou verzi SkullTagu. Jak autoři sami říkají, tato verze může stále obsahovat dost chyb, proto, když na něco narazíte neváhejte a hlaste to do tohoto speciálně vytvořeného fóra.

Nicméně tato verze již teď opravuje několik chyb a přidává, či vylepšuje některé věci jako je například vylepšené votování (např. na kick by nemělo mít vliv, když si kickovaný hráč změní nick), ochrana proti různým hackům a cheatům, zdraví se po dohrání levelu v cooperative updatuje, či ten teplý hlas, který jste slýchávali, už by dále neměl prznit vaše sluchové orgány...A mnoho dalších maličkostí.

Myslím, že vydání nové verze takto brzy po odchodu Carnevila nikdo z nás nečekal a jen to dokazuje, že Torr Samaho se opravdu snaží a že snad vývoj ST ještě není u konce - Budoucnost ukáže.

Testovací beta verzi stahujte zde a zahrát si ji můžete na speciálně vytvořeném serveru VP1 (bohužel je to americký server, ale jsem si jistý, že brzo bude založen i testovací UK server).
Komentáře k novince:

Dosud nebyly přidány žádné komentáře