Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 11.04.07 ] [ 15:57:43 ] [ Method ] [ Komentáře: 2 ]

Skulltag projects in progress #1

V poslední době jako by se s připravovanými projekty roztrhl pytel a proto jsem se rozhodl sepsat nejzajímavější z nich a v budoucnosti vás pravidelně informovat o jejich vývoji.

Největší peckou jsou probíhající práce na Sabbat Martyr II, které začaly takřka hned po vydání prvního dílu. Druhý díl si za cíl klade přinést ještě větší rozmanitost módů pro singleplayer kampaň. V současné době je jich 5 (CTF/OneFlagCTF, Skulltag, Domination, Invasion, DM/TDM), plus dva zcela nové módy!

Harvester :: Jedná se o propojení módů TDM a Skulltag - Poté co zabijete protivníka, ve středu mapy se objeví skull ve vaší týmové barvě a vaším úkolem je jej donést do scorepillaru v protivníkově bázi, abyste scórovali.
Overload :: Opět se jedná o úpravu módu Skulltag - Každý tým musí zničit skull na pillaru druhého týmu. Když se mu to povede, tým získává bod a jede se znovu, dokud jeden z týmů nedovrší scorelimitu. (ano, jedná se o předělávku módu z Q3TA)

Project leader Mechadon má také v plánu vychytat veškeré hratelnostní problémy - Jak sám přiznává v prvním SMDM bylo, až příliš mnoho, možná hezkých, ale nehratelných map. Mohli bychom se také dočkat zvýšené "inteligence" botů.

Sečteno, podtrženo se máme opravdu na co těšit. Již teď je naplánováno minimálně 45 zcela nových map s novou grafikou, zvuky, muzikou, zbraněmi, módy a hlavně zábavy. Níže se můžete kouknout na nějakou tu ochutnávku v podobně screenshotů. Na závěr hlavní odkazy na projekt.

 • Sabbat Martyr Project Website
 • Sabbat Martyr II W.I.P. Page
 • Main Sabbar Martyr II forum
 • Zdroj: Skulltag
  Komentáře k novince:

  #1   11.04.07 18:41:21  Konar6
  Je neuveritelny jakym tempem se pridavaj novy mody do skulltagu.
  #2   11.04.07 21:58:38  Libor
  novy mody pro tech 20 lidi co hrajou skulltag aktivne