Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 10.05.07 ] [ 21:03:52 ] [ Method ] [ Komentáře: 1 ]

Skulltag projects in progress #2

Ve druhém pokračování Skulltag projects in progress bych se rád věnoval projektu, který má podle mě hodně velký potenciál a až bude hotový získá si nejednoho z vás. Tím projektem je Heretic Invasion.

Jak už z názvu vyplývá, jedná se o konverzi Heretica pro skulltag, konkrétně pro mód Invasion. A co všechno by měl tento projekt přinést? Samozřejmě všechny monstra, zbraně, artefakty a textury ze starého Heretica a možná se dočkáme i několika nových potvor, které budou mít za ůkol znepříjemnit nám život. Dále je plánováno minimálně 5 nových map (zatím se pracuje na dvou) určených speciálně pro tuto konverzi.

Prozatím si můžete stáhnout tento resource wad, který lze pomocí skulltagu otevřít a přes skirmish si zahrát základní invasion mapy se zbraněmi a potvorami z heretica (důrazně doporučuji nastavit si nekonečno nábojů). Samozřejmě můžete wady kombinovat, takže si s tímto resource wadem můžete zahrát i například Alpha Invasion, či UTNT Invasion.

Osobně se těším na finální verzi projektu, protože si živě pamatuji večery strávené s Hereticem a jeho pekelnými mapami. :)
Komentáře k novince:

#1   19.05.07 09:18:56  Firmar
Super!konečně další člověk kterej podpoří tuhle suprovou hru!