Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 16.11.09 ] [ 12:09:33 ] [ Method ] [ Komentáře: 4 ]

Vyzkoušejte mod All Out War

A co to All Out War (dále jen AOW) vlastně je? Jedná se o herní mód pro port Skulltag, který ovšem není přímo součástí skulltagu, nýbrž byl vyvinut doomery jako samostatný projekt a tedy si musíte stáhnout dodatečný wad soubor. Konkrétně má AOW na svědomí VoltlocK, Ant1991331 (neptejte se mě jak na to číslo přišel :-)), Sparky a Mr. V.

v AOW proti sobě klasicky stojí dva týmy Blue a Red, přičemž každý z nich představuje jakousi "admádu" a vy jste jejím vojákem. Každý tým má 5 základních budov, díky kterým si můžete při startu, nebo po respawnu vybrat za jakou třídu chcete hrát. (sniper, rifleman, shotgunner atd.) Každá třída se samozřejmě liší výkonnostně a díky tomu i počtem kreditů, které jsou potřeba pro zvolení dané třídy. Kredity můžete získat za zabití nepřítele, nebo je jen tak najít válející se po mapě, či obdržet jako bonus. Cílem každého týmu je zničit všech 5 budov nepřítele a tím mu nejdříve znemožnit výběr určitých tříd a následně, po zničení všech budov tak vyhrát. Toto je v zásadě základní koncept modu, který v sobě samozřejmě skrývá víc, ale nechci vám kazit momenty poznávání. :-)

Jako největší dva mínusy bych v současnosti viděl mapy pro AOW, které jsou upřímně hrozné (ale podle posledních informací se pracuje na nových) a dále pak fakt, že mod se stále vyvíjí a tudíž je potřeba často stahovat novou verzi, abyste si mohli zahrát. (minus je to jen z tohoto uhlu pohledu - Každá verze s sebou nese spoustu vylepšení)

Nejnovější verzi můžete stáhnout zde, nebo to vzít cestou přes oficiální forum a dočíst se tak další zajímavé informace o AOW. Momentálně se asi jedná o nejhranější a nejžádanější mod skulltagu - Proto jsem nastavil Adjustable Oblacek server právě na AOW, tak šup, než to někdo změní. :-)

Zdroj: Skulltag
Komentáře k novince:

#1   16.11.09 13:51:28  crx
no ty vole, ze bych rozjel jeste skulltag?? toto je narez
#2   17.11.09 19:56:48  Draza
Husty, ale pro poradnou zaparku by nas melo bejt aspon 10... Twister by tohle moh zahrnout dop svyho projektu coz? :)
#3   18.11.09 09:13:13  Twister
Hm urcite bysme to mohli zkusit casem
#4   19.11.09 02:15:43  hokis
No nejspis to uplne nepochopim dokud si to nezahraju ale zni to dobre