Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 02.04.07 ] [ 16:45:55 ] [ Method ] [ Komentáře: 1 ]

Zprávy z DooMova

DoomCenter, Quake-cz - Když se řeknou tyto dvě slova, každý si je neodmyslitelně spojí s člověkem, který byl mezi prvními lidmi na české doomscéně. Šéfredaktor Score a mariňák s bfg. Víte, co to má společného? Jedno jméno - Jan Modrák aka Bludr. A právě on potvrzuje pravidlo - Jednou Dooma okusíš a už se ho nepustíš. Důkazem toho je článek, který napsal na svém blogu. A jak sám píše, zdá se, že doomscénu stále sleduje, takže buďte ve střehu - Big Bludr watching you!

Další novinka se týká proběhlé ankety na stránkách obláčku. Měli jste tam možnost ovlivnit výběr módu, který bude přidán na nový Oblacek ST server. Volba padla na Invasion, ovšem Firestone se rozhodl zprovoznit hned víc serverů a tak jsou k dispozici momentálně dva stabilní servery :

  • [oblacek.sh.cvut.cz] Invasion (Skulltag+Alpha) Skvělé nové mapy Alpha Invasion a klasické st invasion mapy v jednom.
  • [oblacek.sh.cvut.cz] Sabbat MartyrTeď si můžete zahrát deathmatch v níže zrecenzovaném megawadu.

    V nejbližší době by pak měl přibýt ještě minimálně jeden cooperative server, namísto zrušených serverů na zdaemonu. Záleží jen na vás, jestli se počet st serverů bude zvyšovat...
  • Komentáře k novince:

    #1   03.04.07 16:15:21  Jarin
    Ja proti Bludrovi hral asi tak pred rokem...nevim presne..tehdy sem mu dal strasne na prdel:)...jinak jeho recenze ve Score patrili k mym nejoblibenjsim ikdyz ho ted uz skoru nectu...naposled kdyz sem tento casak procital tak tam redaktori hlasovali o nejlepsi hru vsech dob a Modrak samozrejme nezklamal a na prvni misto dal suverene dooma:).