Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 26.12.09 ] [ 16:35:24 ] [ Method ] [ Komentáře: 0 ]

Level Master

Pamatuje na zlaté časy na základní škole, kdy jsme nedočkavě pokukovali po školních hodinách a doufali, že každou chvilku zazvoní, abychom se mohli slézt k jednomu stolu a pokračovat ve hře Pán jeskyně? Pro ty z vás, kdo neměli tu čest s touto hrou přijít do styku se jedná o papírovou hru, kdy je zvolen pán jeskyně, který má za ukol nakreslit jeskyni, do ní různě rozložit monstra a ostatní hráči musí splnit nějaký ukol (například se dostat z jeskyně), aby porazili pána jeskyně a jeho svět. (vše je na principu házení kostky)

A v zásadě toto nabízí nový mód pro skulltag nazvaný Level Master. Na začátku každého levelu je zvolen hráč, který má za ukol kdekoli v mapě schovat exit, který ostatní hráči mají za ukol najít a ukončit tak level. Ale, aby to nebylo tak lehké, tak po umístění exitu, kdy začíná samotná hra a hráči mohou začít pátrat po exitu, Level Master může po mapě různě rozhazovat všechny možné monstra. Vše je postaveno na principu many, kdy nebezpečnější monstra jako cyberdemon potřebují víc many, než zombieman. Mana se pak postupně doplňuje.

Tento mód je možná hrát prakticky v jakémkoli levelu pro dooma včetně nejrůznějších pwadů. Vše má na starosti Cutman (Ghouls vs. Humans), který před několika dny vypustil do světa první betu, kterou můžete získat na skulltag fóru.

Level Master Level Master
Komentáře k novince:

Dosud nebyly přidány žádné komentáře