Screenshot

DooM Open 2010

Účastníci prosincové DooM Open 2010, chybí Bubuss se synem...

[ 28.12.09 ] [ 09:11:45 ] [ Vain ] [ Komentáře: 0 ]

Vyšel Odamex 0.4.4

Pravděpodobně poslední verze multiplayerového portu z řady 0.4 vyšla včera. Jedná se o nutný update, chcete-li se připojit na servery verze 0.4.4. Jako vždy opravuje mnoho chyb a přidává i pár funkcí, moc toho nečekejte, jedná se o minor update.

Za zmínku ale stojí nová proměnná sv_unblockplayers, která umožní procházet skrz jiné hráče/spoluhráče například v coop, třeba když dostane někdo lag na nejnevhodnějším místě, kde se nedá "zamrzlá" postava nijak obejít. Jak naznačuje sv_ jedná se o nastavení na straně serveru, takže tuto proměnnou má plně v moci administrátor.

Vývojáři dále připomínají, že narazíte-li na nějakou chybu, hlaste jej prosím přes Bug Tracker, jenom tak se bude o chybě vědět, a bude se moct opravit, čímž se Odamex posune dál ve vývoji a hratelnosti.

Více se můžete dočíst na oficiálních stránkách, kde se můžete připojit i k mailing listu nebo skupině Odamex na Facebooku.

Máte-li zájem nový Odamex vyzkoušet, stavte se na irc české doom scény #doom.cz a kontaktujte mě, případně někoho jiného z osazenstva, kdo by měl zájem.
Zdroj: irc odamex@irc.oftc.net
Komentáře k novince:

Dosud nebyly přidány žádné komentáře